رستوران های ارزان استانبول

رستوران های ارزان استانبول

بهترین رستوران های ارزان استانبول

رستوران های ارزان استانبول – استانبول برای  همه توریستان تور ترکیه شهری پر از جاذبه های طبیعی و تاریخیست، پیش از سفر حتما اطلاعات کافی در رابطه با مراکز خرید استانبول، برند های معروف ترک و راهنمای سفر به ترکیه کسب کرده اید، اما آیا از لیست رستوران های خوب استانبول نیز با خبرید ؟ بخشی از هزینه های سفر به ترکیه صرف خوراک و تغذیه در این شهر می شود و از اهمیت تغذیه بر خلقیات و احساس خستگی نمی توان چشم پوشی کرد. در طول سفر به ترکیه اگر که می خواهید سفری به یاد ماندنی داشته باشید و برای بازدید از اماکن دیدنی استانبول به اندازه کافی پر انرژی باشید.

 درست است شاید هزینه های بالای رستوران های مختلف به شما این باور را بدهد که برای صرفه جویی در هزینه های سفر می بایست از بخش هزینه های خوراک کم کرد، اما واقعیت متفاوت از آن چیزیست که شما فکر می کنید. تعداد رستوران های خوب استانبول کم نیست، از رستوران های لوکس و گران قیمت گرفته تا رستوران های ارزان فیمت و رستوران های قیمت مناسب که به توریستان غذایی با کیفیت و ارزان ارائه می دهند. بهترین رستوان ها همیشه گران ترین ها نیستند، رستوران های ارزان زیادی در استانبول وجود دارد که شاید انتخاب اول اهالی محلی استانبول باشند. در ادامه لیستی را بهترین رستوران رستوران های ارزان استانبول را برای شما آماده کرده ایم. 

رستوران تراس العماد استانبول

 El Amed Terrace Restaurant

انواع غذا در این رستوران : غذا دریایی و انواع کباب
یکی از رستوران  های خوب و قیمت مناسب استانبول رستوران العماد است که در محله سلطان مهمد قرار گرفته است. غذا در این رستوران بسیار خوشمزه است و به مشتریان به خوبی سرویس دهی می شود. در این رستورا ناصلا احساس غریبی نخواهید کرد چرا که کارکنان این رستوران رفتاری بسیار دوستانه و گرم دارند. بعد از بازدید از مسجد ایا صوفیه، کاخ توپکاپی و دیگر اماکن دیدنی محله سلطان مهمد می توانید یک ناهار و یا شام دلچسب را در محوطه آرام رستوران العماد با قیمیتی کاملا مناسب صرف کنید.
ساعات کاری رستوران العماد استانبول ترکیه : 10 صبح الی 11:30 شب
نشانی رستوران العماد استانبول : Nuruosmaniye Caddesi No: 5 | Sultanahmet, Istanbul 34110, Turkey
هزینه صرف وعده غذای کامل در این رستوران : 5 تا 10 دلار تقریبا معادل 25 تا 50 هزار تومان

رستوران ولوت استانبول

Velvet Cafe

 انواع غذا در این رستوران : انواع غذا های ترکی و محلی، انوع غذا مخصوص گیاه خواران

از دیگر رستوران های خوب و قیمت مناسب استانبول رستوران ولول استانبول است که در محله بی اوغلو استانبول قرار دارد. جالب است بدانید که رستوران ولوت یکی از 10 رستوران برتر استانبول است در سال 2015 به دلیل حلوا خوشمزه محلی ترکی خود بسیار معروف و محبوب شد.بعد از بازدید از برج گاتالا، تنها 20 قدم آنطرف تر می توانید رستوران ولوت را پیدا کنید. این رستوران رستوران جدیدی نیست و هنوز که هنوزه دیزاین قدیمی و کلاسیک خود را حفظ کرده است، در طول سفر با تور استانبول بعد از یک وعده غذای خوشمزه، یک قهوه ترک دلچسب را بر روی مبلمان راحت این رستوران صرف کنید و خود را مهمان جرعه ای از آرامش کنید.
ساعات کاری رستوران رستوران ولول استانبول ترکیه : همه روزه از ساعت 10 صبح الی 2 نصف شب.
نشانی رستوران ولوت استانبول : Bereketzade M Kule Cikmaz 7A Beyoglu, Istanbul 34000, Turkey
هزینه صرف وعده غذای کامل در این رستوران : تقریبا  4 دلار معادل 20 هزار تومان

رستوران سالکیم سووت استانبول

Salkim Sogut

انواع غذا در این رستوران : انواع غذا های ترکی و محلی، انوع غذا مخصوص گیاه خواران
در طول سفر به استانبول صرف غذا در رستوران سالکیم یکی از تجربه های خوب سفر به ترکیه  می باشد. غذا های این رستوران بسیار خوشمزه و با کیفیت است و در عین حال از قیمت خوبی برخوردار است. کارکنان این رستوران نیز از رفتاری کاملا دوستانه، خونگرم و حرفه ای دارند. بعد از صرف غذا نیز به صورت رایگان از شما با چای پذیرایی می شود. رد این رستوران کوچک می توانید با خیالی آسوده غذای خانگی محلی سالم نوش جان کنید.
ساعات کاری رستوران سالکیم سووت استانبول ترکیه : همه روزه از ساعت 10 صبح الی 2 نیمه شب.
نشانی رستوران سالکیم استانبول : Miralay Nazim Sokak, No: 2/C | Caferaga, Istanbul, Turkey
هزینه صرف وعده غذای کامل در این رستوران : تقریبا  10 دلار معادل تقریبا 47 هزار تومان

رستوران اوبا اِت لوکانتاسی استانبول

Oba Et Lokantasi

انواع غذا در این رستوران : انواع غذا های ترکی و محلی، انوع کباب
این رستوران یکی ازرستوران های خوب استانبول برای صرف انواع کباب است، اگر شما هم عاشق کباب هستید، رستوران اوبا اِت لوکانتاسی استانبول جاییست که باید در آن غذا بخورید. کیفیت غذا در این رستوران به خوبی یک رستوران لوکس است و در میان اهالی استانبول د ررده رستوران های محبوب است. کبابی به خوشمزگی کباب های این رستوران در استانبول پیدا نخواهید کرد، لازم به ذکر است که قیمت صرف غذا در این رستوران بسیار مناسب و ارزان است.
ساعات کاری رستوران اوبا اِت لوکانتاسی استانبول ترکیه : همه روزه از ساعت 9 صبح الی 10 شب.
نشانی رستوران ولوت استانبول : Miralay Nazim Sokak, No: 2/C | Caferaga, Istanbul, Turkey Mimar Kemalettin Mah. Tiyatro Cad. No:69 D:1 Kumkapi, Istanbul, Turkey 

رستوران سیناس گالاتا استانبول

 Sinas Galata

انواع غذا در این رستوران : انواع غذا های ترکی و محلی، انوع غذا های گیاهی 
رستوران سیناس گالاتا یکی از رستوران های خوب استانبول نزدیک به محله بی اغلو کمی آن طرف تر از برج گالاتا است که انواع غذا های سنتی ترکی را با کیفیتی عالی سرو می کند. همه غذا های این رستوران از غذا های خانگی هستند و چای و قهوه ای که بعد از غذا در این رستوران میل می کنید خستگی سفر را از جانتان به در می کند. در طول سفر به استانبول اگر از خردن کباب و کباب دونر خسته شدید، سری به این رستوران بزنید تا غذایی متفاوت نوش جان کنید. 
ساعات کاری رستوران سیناس گالاتا استانبول ترکیه : همه روزه از ساعت 9 صبح الی 10 شب.
هزینه صرف وعده غذای کامل در این رستوران : 2 تا 5 دلار 
نشانی رستوران سیناس گالاتا استانبول : Sahkulu Mahallesi, Galip Dede Caddesi, Yoruk Cikmazi, No:1B, Istanbul 34421, Turkey 

رستوران آینِن دوروم استانبول

Aynen Durum

انواع غذا در این رستوران : انواع غذا های ترکی و محلی، فست فود 
تنها نهار و شام
بعد از گشت  گذار در بازار بزرگ استانبول برای صرف شام و یا نهار می توانید به رستوران آینِن دوروم که در نزدیکی بازار بزرگ قرار دارد سر بزنید و خستگی خرید از برند های ترکی را در این رستوران از جان به در کنید. پس ا گشت و گذار در بازار بزرگ ایستگاه بعدی رستوران آینِن دوروم است، کباب های این رستوران بسیار لذیذ و خوشمزه و در قیمتی کاملا مناسب است. 
ساعات کاری رستوران آینِن دوروم استانبول ترکیه : همه روزه از ساعت 11.30 صبح الی 6 عصر.
نشانی رستوران سیناس گالاتا استانبول : Beyazit Mahallesi, Muhafazacilar Sokak No: 33 | Kapalicarsi, Fatih, Istanbul, Turkey

رستوران حسین کوفته استانبول

Kofteci Huseyin 

انواع غذا در این رستوران : تنها نهار و شام صرف می شود.
رستوران حسین کوفته در نزدیکی محله بی اوغلو استانبول یکی از رستوران های ارزان قیمتیست که در آن تنها یک نوع غذا، کوفته ترکی سرو می شود. 
ساعات کاری رستوران حسین کوفته استانبول ترکیه : همه روزه از ساعت 11.30 صبح الی 6 عصر.
نشانی رستوران حسین کوفته استانبول : Taksim Mah. Istiklal Cad. Kurabiye Sok. No:14 Beyoglu | Taksim, Istanbul, Turkey

فلافل زون استانبول

  Falafel Zone

انواع غذا در این رستوران : تنها نهار و شام صرف می شود
این رستوران با غذای عالی، خدمتکاران کاملا گرم و صمیمی، صاحب این رستوران به کیفیت غذای رستوران بسیار توجه دارد از این رو در رستوران فلافل زون غذایی خوشمزه در انتظار شماست. در قیمیت بسیار مناسب می توانید از غذایی لذیذ لذت ببرید.
ساعات کاری رستوران فلافل زون استانبول ترکیه : همه روزه از ساعت 10صبح الی 1 شب.
نشانی رستوران فلافل زون استانبول : Istiklal Caddesi, Ogut Sokak No: 4 | Taksim, Istanbul 34250, Turkey
 
نظرات کاربران
دیدگاه
از سراسر وب تور نوروز استانبول مجری مستقیم تور اروپا