تور وان

خرید تور زمینی و هوایی وان از تهران و شهرستان ها

در وبسایت دریم ترکی امکان دیدن تورهای منتخب وان ترکیه وجود دارد. شما می توانید با انتخاب توری که بیشتر شبیه خواسته های شماست با شماره تلفن های مندرج در هر تور تماس گرفته و تورهای را به صورت مستقیم رزرو کنید.

شهر وان در 1000 کیلومتری تهران و در کشور ترکیه قرار دارد و در حال حاضر ایرانیان می توانند به راحتی به صورت زمینی (هم با وسایل نقلیه شخصی و هم با تورهای زمینی از طریق مرزهای مشخص) یا با هواپیما به این شهر سفر کنند. دلایل عمده ای که هموطنان این شهر را برای تفریح و سفر انتخاب می کنند عبارت است از خرید کالا، آزادی بیشتر و دیدن یک شهر خارجی با قیمت مناسب. وان شهر کوچکی به شمار می رود و مانند شهرستان های ایران است با این وجود دیدنی هایی نظیر خیابان جمهوریت و دریاچه وان دارد که می تواند چند روز برای توریست ها جذاب باشد. 

خرید در وان

مسافران محترم باید توجه داشته باشند که خرید در وان به هیچ وجه قابل مقایسه با خرید از استانبول نیست زیرا در استانبول تعداد فروشگاه ها و مراکز خرید لوکس و محلی بسیار است اما وان هم دارای یک خیابان مناسب برای خرید به نام جمهوریت است که مراکز خرید محلی و مدرن متعددی دارد و می تواند برای خرید کالاهایی نظیر پوشاک و لوازم آرایشی و... مناسب باشد. معروفترین مرکز خرید وان وان ای وی ام Van AVM نام دارد که توصیه می کنیم از آن دیدن کنید. اکر به قصد خرید به شهر وان رهسپار می شوید توصیه می شود که هتل هایی را انتخاب کنید که در مرکز شهر باشند و مجبور به پرداخت هزینه های حمل و نقل نباشید زیرا برخی آژانس ها پیشنهاد می کنند هتل های دورتر رزرو کنید تا هزینه تور شما کمتر شود اما در حقیقت همان هزینه را باید در وان پرداخت کنید زیرا حمل به خارج از مرکز شهر اغلب با تاکسی است ضمن آن که زمان شما را هم می گیرد.

سفر زمینی به وان ترکیه

اگر بخواهید از تهران با ماشین شخصی به وان بروید با فرض این که هیچ توقفی هم نداشته باشید که امکان پذیر نیست باید 11 ساعت در اتومبیل باشید بنابراین سفر کوتاهی در پیش ندارید و باید خود را برای سفر زمینی ماجراجویانه ای آماده کنید پس به عزیزانی که به هر دلیلی نمی توانند چند ساعت به صورت یکنواخت در اتومبیل باشند پیشنهاد می کنیم که حتی اگر قصد سفر زمینی دارند از تورهای زمینی استفاده کنند که از طریق اتوبوس باشد و بتوانند کمی قدم بزنند. قیمت تورهای وان زمینی از حدود 2 میلیون و 500 هزار تومان شروع می شوند و بر اساس زمان سفر و مدت و هتل مورد نظر شما قیمت ها بیشتر نیز می شود.

جزیره آختامار در دریاچه وان ترکیه

 

از سراسر وب تور نوروز استانبول مجری مستقیم تور اروپا