تور ازمیر

در این بخش اطلاعات ضروری در رابطه با تور ازمیر ترکیه از تهران را در اختیار شما قرار می دهیم، در ابتدا از همراهی شما سپاسگزاریم و خوب است بدانید که می توانید با کارشناسان متخصص مقصد ازمیر تماس تلفنی برقرار کرده و آخرین و بروزترین اطلاعات سفر را به صورت رایگان دریافت کنید؛ برای این کار کافیست با شماره تلفن هایی که در هر تور وجود دارد تماس بگیرید. اهمیتی ندارد که شما می خواهید تور را رزرو کنید یا خیر و ویژگی های تور همان مواردی است که شما می خواهید یا قصد تغییر آنها را دارید ما همواره پاسخگوی شما هستیم.

ازمیر دقیقا کجاست؟

ازمیر یکی از شهرهای ساخلی کشور ترکیه است اما دقیقا کجا قرار دارد؟ ازمیر از غربی ترین شهرهای ساحلی ترکیه محسوب می شود و در کرانه دریای اژه قرار دارد. عزیزانی که نمی توانند بین سفر به شهر آنتالیا و ازمیر انتخاب کنند خوب است بدانند که آب دریای اژه شورتر از دریای مدیترانه است بنابراین زیاد برای شنا مناسب نیست بنابراین اگر به قصد شنا در آب قصد سفر دارید آنتالیا انتخاب بهتری است اما اگر لزوم این کار برای شما پایین است و شنا در استخر و بازی های آبی به جز شنا برای شما مشکلی ایجاد نمی کند ازمیر می تواند انتخاب خوبی باشد.
از دیگر نکاتی که می تواند شما را در انتخاب مقصد سفر مناسب در بین شهرهای ساحلی ترکیه یاری کند این است که ازمیر از شهرهای پرجمعیت ترکیه به شمار می آید و در واقع در حال حاضر سومین شهر پرجمعیت است اما جمعیت اصلی آنتالیا را توریست های خارجی تشکیل می دهند و می توان گفت که این شهر برای گردشگران طراحی شده است و همه ساله توریست های ایرانی، روس و اروپایی برای تفریح و سپری کردن اوغات فراغت به آن سفر می کنند.

نقشه ازمیر

نقشه ازمیر ترکیه

چند روز برای سفر به ازمیر مناسب است؟

در حال حاضر تورهای مسافرتی به مقصد ازمیر از 3 شب تا 7 شب تنظیم می شوند که بی تردید مسافران می توانند برای بیش از 7 شب نیز اقدام کنند. ازمیر شهری است که بیشتر برای استراحت به آن سفر می کنند بنابراین توصیه می کنیم اگر قصد شما هم سفر به قصد تفریح و استراحت است کمتر از 6 یا 7 شب تورهای ازمیر را خریداری نکنید زیرا خستگی راه اجازه لذت بردن را به شما نمی دهد ضمن این که هتل های یوآل خدمات بسیار متعددی دارند که به راستی با 1 یا 2 شب اقامت نمی توانید از همه آنها لذت ببرید و امکان این که پشیمان شوید خیلی زیاد است.

شهر ازمیر ترکیه

از سراسر وب تور نوروز استانبول مجری مستقیم تور اروپا