تور استانبول بهار 1403

  • عنوان
  • قیمت از
  • مدت سفر
  • آژانس
  • تلفن
تور نوروزی ۴ شب استانبول
۱۵,۲۸۰,۰۰۰ تومان
۴ شب
هیرمان گشت کبیر قشم ایر
۰۲۱۲۲۲۲۲۰۸۸ تاریخ های تور
تور ۶ شب نوروزی استانبول
۱۸,۱۵۰,۰۰۰ تومان
۶ شب
هیرمان گشت کبیر قشم ایر
۰۲۱۲۲۲۲۲۰۸۸ تاریخ های تور
تور ۵ شب نوروزی استانبول
۱۵,۷۲۰,۰۰۰ تومان
۵ شب
هیرمان گشت کبیر قشم ایر
۰۲۱۲۲۲۲۲۰۸۸ تاریخ های تور
تور ۳ شب نوروزی استانبول
۱۴,۳۵۰,۰۰۰ تومان
۳ شب
هیرمان گشت کبیر قشم ایر
۰۲۱۲۲۲۲۲۰۸۸ تاریخ های تور
تور استانبول
۹,۰۴۰,۰۰۰ تومان
۳ شب
سبز گشت خاورميانه قشم ایر
۰۲۱۴۸۳۱۴ تاریخ های تور
{{level1.title| persianNumber}}
{{level1.price | commaSeparated(',') | persianNumber}}{{level1.currency}}
{{level1.startDate |persianNumber}} الی {{level1.endDate |persianNumber}} {{level1.duration |persianNumber}} شب
{{level1.travelAgency.title}} {{level1.transportCompanyTitle}}
{{level1.travelAgency.tel| persianNumber}} تاریخ های تور
{{level1.title | persianNumber}}
{{level2.price | commaSeparated(',') | persianNumber}} {{level1.currency}}
{{level2.duration |persianNumber}}شب
{{level2.startDateFa| persianNumber}}تا{{level2.endDateFa| persianNumber}}

تور استانبول بهار

تور استانبول بهار
تور استانبول بهار یکی از تورهای محبوب و پرطرفدار است که آژانس‌های مسافرتی متعددی برای ارائه بهترین خدمات و قیمت‌ بر سر آن با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. هر ساله شهر زیبای استانبول مقصد سفرهای تفریحی بسیاری از مسافران آسیایی و اروپایی است. در اصل کشور ترکیه به‌ عنوان پل ارتباطی دو قاره اروپا و آسیا سهم زیادی از ترافیک گردشگری جهانی را دارد.
از میان شهرهای زیبای ترکیه، شهر استانبول مشهورترین شهر این کشور است. به همین دلیل آمار مسافران و گردشگران این شهر بیشتر از دیگر شهرهاست. به منظور تامین آسایش مسافران و سفری راحت و خاطره‌ انگیز، آژانس‌ ها در بازه‌ های زمانی مختلف انواع تور سفر به این شهر را برگزارمی‌کنند. برای انتخاب بهترین تور گردش و بازدید در استانبول باید به چه پارامتر هایی توجه کنیم! برای اطلاع از این پارامترها، با ترکیه رویایی همراه باشید.

سفر به استانبول در بهار

راهنمای سفر به استانبول 1403

برای هر مسافری شرایط جوی شهر یا کشور مقصد، از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا نوع پوشش گردشگران را سرد یا گرم بودن شهر مقصد مشخص می‌ کند. شهر استانبول به‌ صورت کلی آب هوایی متعادل و مدیترانه‌ ای دارد، اما به دلیل نزدیک بودن ساحل و برخورداری از روزهای آفتابی بلند، انتخاب نحوه پوشش برای مسافران کار راحتی به‌ حساب نمی‌ آید. انتخاب زمان مناسب اما این نگرانی را برای مسافران کمتر می‌ کند. برای مثال سفر به استانبول در روزهای بهاری از تعادل دمایی بالاتری برخوردار است و تغییرات جوی جزئی است.
از آنجایی که گردشگران تور استانبول عموماً با آب‌ و هوای این شهر آشنایی ندارند، بهتر آن است که متعادل‌ ترین روزهای بهاری را برای سفر خود انتخاب کنند. انتخاب مطبوع‌ ترین شرایط جوی برای سفرهای تفریحی از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا سرما و گرمای هوای شهر مقصد، به‌ صورت مستقیم بر میزان لذت از مسافرت تأثیر می‌ گذارد. در این‌ خصوص، برای تورهای گردشگری همانند تور استانبول بهار بهتر است که بنا بر شرایط جوی برنامه‌ ریزی شوند. شهر استانبول در اولین ماه از بهار هوایی خنک‌ تر و در خرداد ماه هوایی تابستانی دارد. اما در اردیبهشت‌ هوای این شهر معتدل‌ تر از همیشه و بهترین زمان سفر به استانبول است.

رزرو هتل در تور استانبول بهار

محل اقامت مناسب، یکی دیگر از دغدغه‌ های گردشگران در سفر به استانبول است. باید گفت که در این زمینه معیار ثابتی وجود ندارد و انتخاب بهترین محل اقامت برای گردشگران انواع تورها، موضوعی شخصی به‌ حساب می‌ آید. اما به‌صورت کلی می‌ توان مواردی را برای انتخاب بهتر در نظر گرفت. اگر گروهی از دوستان مجرد هستید که قصد دارید روزهای بهاری خود را با تفریحات استانبول بگذرانید، بهترین انتخاب شما می‌ تواند هتلی سه یا چهارستاره در مناطق دور از مرکز شهر باشد. زیرا هتل‌ های واقع در این مناطق نسبت به فاصله‌ شان از مرکز شهر و میزان ستاره‌ هایی که دارند، قسمت کمتری از بودجه مسافرتتان را به خودشان اختصاص می‌ دهند.
برای گروه دوستانی که بیشتر قصد دارند ساعات حضور خود در استانبول را با تفریحات متنوع سپری کنند، هتل‌ های مقرون و به‌صرفه پراکنده در شهر، گزینه‌ های مطلوبی به‌ حساب می‌ آیند. گشت‌ و گذار در استانبول اما تنها مختص مجرد ها نیست. انتخاب بهترین محل اقامت برای خانواده در شهر استانبول کار سختی به‌ حساب نمی‌ آید. اگر خانواده‌ ای هستید که قرار است در شهر استانبول، روزهای بهار را سرشار از خاطرات شیرین کنید، می‌ توانید به‌ جای اقامت در هتل‌ هایی که دسترسی به مراکز خرید استانبول را برای شما محدود می‌کنند، هتل‌ های مشهور مرکز شهر را انتخاب کنید: هتل‌ ها و هتل‌ آپارتمان‌ های پنج‌ ستاره‌ ای مانند، واکو، کاسا گالاتا و رایمین.
تور استانبول در بهار

سفر به استانبول با قطار، اتوبوس یا هواپیما

انتخاب بهترین مسیر رفت‌ و برگشت به استانبول، چالش دیگر اکثر گردشگران است. همان‌ گونه که می‌دانیم، مسافران انواع تور های گردشگری، از جمله تور استانبول بهار با امکانات حمل‌ و نقلی متفاوتی رو به‌ رو هستند و همین مسئله انتخاب بهترین مسیر را برای آن‌ ها سخت‌تر می‌کند. از طرفی دیگر وجود انواع آژانس‌ های گردشگری و رقابت های موجود در میان آن‌ ها مزید بر علت می‌شود. اما نگرانی در این‌ خصوص برای گردشگران زیاد دوام نمی‌ آورد. به‌ طور کلی مسئله‌ ای که سفر تفریحی به استانبول برای گردشگران دلپذیرتر می‌کند و آن‌ ها را از اضطراب‌ های بی‌ مورد دور می‌کند، رزرو بلیت رفت‌ و برگشت مسافرت در بازه زمانی 10 الی 30 روز پیش از تاریخ مسافرت است.
در حقیقت تورهایی که مقصدشان استانبول است، بنا بر میزان بودجه مسافرت گردشگران، طریقه حمل و نقل را تعیین می‌کنند. مسافرت با اتوبوس به استانبول با بهره‌ بری از کمترین هزینه در کنار مقرون به صرفه بودن می‌ تواند لحظات خوشی در طی کردن مسیر را برای گردشگران به ارمغان بیاورد. از طرفی دیگر، انتخاب قطارهای تهران استانبول برای آن دسته از گردشگرانی که ترجیح می‌ دهند از فضای راحت کوپه قطار استفاده کنند و دغدغه مالی چندانی ندارند، انتخاب مناسب‌ تری به حساب می‌ آید. پرواز اما، شاید بتوان گفت

راحت‌ترین روش سفر به استانبول است.

اگر دوست دارید در کمترین زمان ممکن به شهر زیبای استابول برسید و از دیدن مناظر شگفت انگیز و وقت گذراندن در مراکز خرید آن لذت ببرید و با پرداخت هزینه به نسبت بالا، برای بلیت سفر مشکلی ندارید، هواپیما بهترین گزینه است.

بهترین تور استانبول بهار

به‌ طور کلی می‌ توان گفت انتخاب بهترین تور، مانند تور استانبول بهار مؤثرترین عامل در از سر گذراندن اقامتی مطلوب در شهر زیبای استانبول است. امروزه با پیشرفت ظرفیت‌ های گردشگری این امکان وجود دارد که گردشگران با انتخاب بهترین روش‌ها، لحظاتی به‌یادماندنی برای خود به ارمغان بیاورند. از جهتی دیگر فعالیت آژانس‌ های گردشگری متفاوت، و ارائه خدمات متنوع، امکان لذت‌ های دو چندان از مسافرت را فراهم کرده است. در این میان، با آگاه بودن از معیار های مؤثر بر بهترین انتخاب‌ ها قادر خواهیم بود لحظات مسافرت به اقصی نقاط جهان، از جمله شهر زیبای استانبول را برای خود و عزیزانمان فراهم کنیم. اگر شما هم از معیارهای مؤثر دیگری بر تور های شهر استانبول با خبر هستید، با ما به اشتراک بگذارید.
از سراسر وب تور نوروز استانبول مجری مستقیم تور اروپا