تور آنتالیا بهار 1403

  • عنوان
  • قیمت از
  • مدت سفر
  • آژانس
  • تلفن
تور آنتالیا (قشم ایر)
۲۳,۹۹۰,۰۰۰ تومان
۶ شب
هیرمان گشت کبیر قشم ایر
۰۲۱۲۲۲۲۲۰۸۸ تاریخ های تور
تور آنتالیا ویژه نوروز (فریبرد)
۴۸,۴۹۰,۰۰۰ تومان
۶ شب
هیرمان گشت کبیر فری برد
۰۲۱۲۲۲۲۲۰۸۸ تاریخ های تور
تور آنتالیا ویژه نوروز
۲۹,۴۹۰,۰۰۰ تومان
۶ شب
هیرمان گشت کبیر پگاسوس
۰۲۱۲۲۲۲۲۰۸۸ تاریخ های تور
تور آنتالیا ویژه نوروز ۱۴۰۳
۳۰,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۶ شب
سبز گشت خاورميانه پگاسوس
۰۲۱۴۸۳۱۴ تاریخ های تور
تور آنتالیا
۱۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
۶ شب
سبز گشت خاورميانه پگاسوس
۰۲۱۴۸۳۱۴ تاریخ های تور
{{level1.title| persianNumber}}
{{level1.price | commaSeparated(',') | persianNumber}}{{level1.currency}}
{{level1.startDate |persianNumber}} الی {{level1.endDate |persianNumber}} {{level1.duration |persianNumber}} شب
{{level1.travelAgency.title}} {{level1.transportCompanyTitle}}
{{level1.travelAgency.tel| persianNumber}} تاریخ های تور
{{level1.title | persianNumber}}
{{level2.price | commaSeparated(',') | persianNumber}} {{level1.currency}}
{{level2.duration |persianNumber}}شب
{{level2.startDateFa| persianNumber}}تا{{level2.endDateFa| persianNumber}}

تور آنتالیا بهار

تور آنتالیا بهار

در میان امکانات مختلف گذراندن اوقات فراغت، سفر گزینه محبوب‌ تری به‌ حساب می‌ آید. در این‌ خصوص کشور ترکیه، از جمله کشورهایی است که با ایجاد امکانات تفریحی مناسب و گوناگون در شهرهای مختلف خود تلاش کرده که مقصد مناسبی برای سفرهای تفریحی گردشگران باشد. در میان شهرهای کوچک و بزرگ کشور زیبای ترکیه، آنتالیا یکی از پرطرفدارترین شهرها است. شهر ساحلی آنتالیا با برخورداری از امکانات مختلف تفریحی، هر ساله میزبان تورهای گردشگری متعددی مانند تور آنتالیا بهار است. برخورداری از طبیعت بکر، بافت و معماری تاریخی و میراث‌ فرهنگی شگفت‌ انگیز، ویژگی‌ هایی هستند که می‌ توانند لذت‌ بخش بودن اقامت در این شهر را تضمین کنند. برای آشنایی بیشتر با آنتالیا با ترکیه رویایی همراه باشید.

آنتالیا شهر تاریخ و طبیعت

اگر از آن دسته کسانی هستید که از زندگی شلوغ شهری خسته شده‌اید و به دنبال مقصد مناسبی برای گذراندن اوقات فراغتتان در شهری کوچک و آرام می‌گردید، شهر آنتالیا می‌ تواند مقصد مناسبی برای شما باشد. آنتالیا در ساحل دریای مدیترانه واقع گردیده است. این شهر آرام و قدیمی در ادوار مختلف تاریخ از اهمیت بالایی برخوردار بوده که این مسئله می‌ تواند دلیلی بر پایدار بودن و پر رونق بودن آن در زمان ما هم محسوب شود.
آنتالیا از آن‌ جهت می‌ تواند انتخاب مناسبی باشد که شما را با نقطه پیوستگی تاریخ‌ تمدن بشری و طبیعت بکر مواجه می‌کند. آنتالیا در کنار جاذبه های گردشگری آنتالیا، ساحل آرامش‌ بخش و آفتابی مدیترانه، از آبشار های زیبای دودِن برخوردار است که وجود کافه‌ ها و رستوران‌ های جذاب و منحصر به‌ فرد، جذابیت بازدید و گردش در این مکان‌ های طبیعی، تفریحی را در تور ترکیه و آنتالیا افزایش می‌ دهد.

سفر به آنتالیا در بهار

بهترین زمان سفر با تور آنتالیا

شهر آنتالیا مقصد تورهای فصلی مختلفی است. شرایط جوی طبیعی و چهارفصل کاملی که هر ساله در آنتالیا جریان دارد، باعث به‌وجود آمدن تورهای خاص مختلفی می‌ شود. زمستان و پاییز های سرد و بارانی، تابستان‌ های داغ و مرطوب و بهار های دل‌ انگیز این شهر، شهرت بسیاری دارند. شاید بتوان گفت که بهار بهترین فصل برای مسافرت به شهر زیبای آنتالیا است. سه ماه بهارانه آنتالیا ترکیبی از چهار فصل متنوع این شهر است. آنتالیا در فروردین‌ ماه و روزهای شیرین نوروزی، در کنار این که سرمای زمستانی را تا حدودی همچنان با خود به همراه دارد، زمان مناسبی برای گشت‌ و گذار در مناطق تاریخی و فعالیت‌ هایی مثل گردش‌ های روزانه طولانی‌ مدت، بازدید از مراکز خرید و عکاسی در اختیارتان می‌ گذارد.
در بررسی تور آنتالیا بهار اگر از هوای خنک فروردین‌ ماه بگذریم و به روزهای خرداد ماه در این شهر نگاهی بیندازیم، با هوای نسبتاً گرم و مرطوب تابستانی و تفریحات آبی آنتالیا رو به‌ رو خواهیم شد. روزهایی که در عین هوای مطبوع شبانه، بستر مناسبی برای آفتاب‌ گرفتن در ساحل را محیا می‌کنند. تور آنتالیا در خرداد ماه، علی‌ رغم این که گردشگران را میهمان فستیوال‌ های شاد متعدد و تفریحات ساحلی می‌ کند، با کاهش هزینه‌ های سفر نسبت به تورهای تابستانی، مزیت اقتصادی قابل‌ توجهی نسبت به تورهای تابستانی دارد. علاوه بر این، تورهای مربوط به اردیبهشت‌ ماه با دارا بودن ویژگی‌ های اوایل و اواخر فصل بهار، می‌توانند هر آنچه از یک تور گردشگری در شهر آنتالیا لازم دارید، برای شما فراهم کنند. در واقع بیشتر فستیوال‌ ها و جشن‌ های مشهور، انواع کنسرت‌ های موسیقی و مطبوع‌ ترین آب‌ و هوای آنتالیا مربوط به اردیبهشت‌ ماه است. در عین‌ حال میزان هزینه‌ ها در اردیبهشت، نسبت به خرداد کم‌ تر و کیفیت سفر تا حدود زیادی برابر است.

تور آنتالیا در بهار

سفر به آنتالیا

در کل پاسخ به سؤال «چرا فصل بهار آنتالیا را انتخاب کنیم!» این جمله است که مسافرت به شهر آنتالیا، آن هم در فصل بهار، از هر لحاظ مطلوب و مناسب است. مسافرت به این شهر در بهار می‌ تواند تضمین‌ کننده دریافت احساس آرامش و گذراندن یک تعطیلات به‌ یادماندنی در سواحل آنتالیا باشد. گشت‌ و گذار در کوچه و خیابان‌ های باریک و خاطره‌ انگیز، شرکت در فستیوال‌ ها و جشن‌ های مخصوص، آشنایی با میراث‌ فرهنگی و بهره‌ بردن از مناظر طبیعی و تفریحات ساحلی، تمام آن چیزی است که مناسب‌ بودن این انتخاب و لذت‌ بخش بودن تور آنتالیا بهار را تأیید می‌ کند. شما نیز اگر تجربه سفر به این شهر زیبا را دارید، در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.
از سراسر وب تور نوروز استانبول مجری مستقیم تور اروپا