تور وان نوروز 1403

رزرو تور نوروز وان

جاذبه های گردشگری ترکیه توریست های بین المللی را نیز جذب کرده است. در این میان با توجه به نزدیکی مسافت ترکیه با ایران، مسافرت به این کشور در بین گردشگران ایرانی نیز با استقبال زیادی روبرو شده است. بیشترین تقاضا برای سفر به ترکیه در تعطیلات نوروزی است. در این مدت مدارس و ادارات تعطیل یا نیمه تعطیل هستند. اگر قصد یک مسافرت خارجی لذتبخش و کم هزینه را دارید تور نوروز وان  را از دست دهید. هم اکنون برای اغلب شهرهای ترکیه تورهای نوروزی زمینی و هوایی ارائه شده است. تورهای نوروز استانبول ، تور نوروز آنتالیا ، تور نوروزی وان با استقبال بیشتری روبرو شده اند.

تور وان نوروز

تورهای مسافرتی کشور ترکیه در همه ایام سال فعال هستند ولی سرویس های احتصاصی ویژه نوروز برای خانواده ها در نظر گرفته شده که دارای امکانات رفاهی بیشتری است. اغلب آژانس های مسافرتی پکیج های نوروزی خود را از قبل پیش فروش می کنند. برای رزرو تور وان نوروز  می توانید از لیست موجود شرکت مسافرتی مورد نظر را انتخاب کنید. شماره تماس با آژانس مسافرتی برای رزرو تور ترکیه نوروز  در لیست وارد شده است. برای هماهنگی با آژانس مسافرتی انتخابی خود تماس بگیرید.

تور زمینی وان نوروز

انواع تور هوایی و تور زمینی ترکیه برای نوروز ارائه شده که هر کدام قیمت متفاوتی دارند. تور زمینی وان نوروز از ارزان ترین پکیج های نوروزی خارجی است که از هم اکنون امکان رزرو آن وجود دارد. اگر به همراه گروهی از دوستان سفر می کنید و طیف سنی جوان هستید، بهترین پیشنهاد همین تورهای زمینی ترکیه است. در نظر داشته باشید که قیمت تور زمینی بسیار مقرون به صرفه تر است و دشواری سفرهای زمینی چیزی از لذت مسافرت کم نمی کند. 

چرا نوروز به وان سفر کنیم

وان از زیباترین شهرهای ترکیه است که جاذبه های گردشگری فراوانی دارد.
برای سفر به وان و دیگر شهرهای ترکیه نیاز به دریافت ویزا نمی باشد.
تور زمینی وان از تهران، تبریز، خوی و دیگر شهرهای مرزی شروع می شود و تا ترکیه مسافت کوتاهی را طی می کند.
تور نوروزی وان قیمت پایین تری دارد و بسیار کم هزینه تر است.
دغدغه برای خرید سوغاتی ندارید زیرا همه مراکز خرید ترکیه و وان ، در تعطیلات نوروزی تخفیف های ویژه ای ارائه می دهند.
می توانید جشن باستانی نوروزی را با شکوه تمام در یک کشور خارجی تجربه کنید. نوروز در ترکیه نیز جشن گرفته می شود.

آب و هوای وان در نوروز 99

بهترین زمان برای سفر به ترکیه و دیدن گربه های چشم آب وان، تعطیلات نوروز است. آب و هوای این شهر در اوایل بهار بسیار دل انگیز و مطبوع است. وان از شهرهای سرد و معتدل ترکیه است که دمای متوسط سالانه آن به 8.9 درجه سانتی گراد می رسد. میزان بارش سالانه باران در وان در حدود 410 میلی متر است. بهترین زمان سفر به وان برای خانواده ها فصل بهار و تابستان است. اگر فرزند کوچکی دارید بد نیست یک بالاپوش گرم به همراه داشته باشید. هوای نوروز وان اصلا سرد نیست و شب ها نسیم خنک و روح بخشی می وزد.

دیدنیهای وان در نوروز

شهر تاریخی شرقی ترکیه، وان دارای جاذبه های گردشگری زیادی است که همیشه مسافران تور نوروزی وان از آن دیدن می کنند. خانه گربه های وان  منطقه ای بهشتی است که صدها گربه سفید و چشم آبی در آن رفت و آمد می کنند. در سفر به وان طوری برنامه ریزی کنید که این محله زیبا و رودخانه آن را از نزدیک ببینید. برخی دیگر از مراکز  جذاب وان اینها هستند:
دریاچه وان | Van Lake
موزه وان | Van Museum
قلعه هوساپ | Hosap Castle
قلعه وان | The Citadel of Van
قلعه Cavustepe
جزیره آختامار | The Island of Akhtamar
کلیسا | Holy Cross Church
آبشار مرادیه | Muradiye waterfall

چند پیشنهاد خوب و ارزان برای سفر نوروزی وان

تور نوروز وان  را در اولین فرصت رزرو کنید تا هزینه کمتری بپردازید.
برای کاهش هزینه ها سفرهای زمینی با گروه همسالان را تجربه کنید
برای سفرهای درون شهری و بازدید از جاذبه های توریستی از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید.
برای کاهش هزینه های اقامت از هاستل ها و سوئیت آپارتمان ها استفاده کنید.

از سراسر وب تور نوروز استانبول مجری مستقیم تور اروپا