تور کوش آداسی نوروز 1404

تور کوش آداسی نوروز

نوروز تعطیلات سال نو در ایران است که در اواخر ماه مارس یا اوایل آوریل جشن گرفته می شود. این زمان مورد علاقه برای سفر ایرانیان با تور ترکیه است و کوش آداسی یکی از مقاصد محبوب برای سفر با تور کوش آداسی نوروز است.
آب و هوای این شهر در بهار برای لذت بردن از فعالیت های در فضای باز مانند شنا کردن، آفتاب گرفتن و گشت و گذار ایده آل است. همچنین بهار و تعطیلات نوروز زمان خوبی برای بازدید از افسس و جاذبه های گردشگری کوش آداسی است.

 

تور کوش آداسی نوروز

آب و هوای کوش آداسی در نوروز

آب و هوای کوش آداسی در بهار دلپذیر و میانگین دمای هوا 18 درجه سانتیگراد است. روزها آفتابی و گرم هستند و البته شب ها خنک تر است. در این زمان بارندگی کمی وجود دارد، بنابراین زمان ایده آلی برای بازدید از دیدنی های شهر است.

صرف نظر از زمانی که از سال به کوش آداسی سفر می کنید، مطمئناً تعطیلات لذت بخشی را در تور کوش آداسی خواهید داشت. کوش آداسی از شهرهای تاریخی ترکیه است که طیف گسترده ای از جاذبه ها، فعالیت ها و امکانات رفاهی برای لذت بردن همه را در خود جای داده است.

جاهای دیدنی کوش آداسی در بهار

اگر به دنبال یک تعطیلات بهاری لذت بخش و مقرون به صرفه هستید، کوش آداسی بهترین گزینه برای شماست. در ادامه برخی از کارهایی که می توان در فصل بهار در کوش آداسی انجام دهید آورده شده است:

- در سواحل شنا کنید و حمام آفتاب بگیرید: کوش آداسی دارای برخی از زیباترین سواحل ترکیه را دارد.
از افسس دیدن کنید: افسس یکی از باستانی ترین و بزرگترین شهرهای ترکیه و جهان است.
در شهر کوش آداسی گشت و گذار کنید: کوش آداسی دارای یک شهر قدیمی جذاب با طیف گسترده ای از مغازه ها، رستوران ها و کافه ها است.
از یک سفر با قایق لذت ببرید: سفرهای با قایق راهی عالی برای دیدن خط ساحلی کوش آداسی و جزایر اطراف است.
- غواصی یا غواصی: آب های اطراف کوش آداسی پر از زندگی دریایی است.
خرید در کوش آداسی: کوش آداسی مکانی عالی برای خرید است. این شهر دارای طیف گسترده ای از مغازه ها، بازارها و مراکز خرید است که در آنها می توانید همه چیز را از سوغات ترکیه گرفته تا لباس و جواهرات پیدا کنید.
رستوران گردی در کوش آداسی: کوش آداسی دارای صحنه آشپزی متنوعی است که شامل غذاهای ترکی، مدیترانه ای و بین المللی می شود. در تور کوش آداسی نوروز فرصت کافی برای لذت بردن از این غذاهای خوشمزه خواهید داشت.

 

جاذبه های گردشگری کوش آداسی

 

از سراسر وب تور نوروز استانبول مجری مستقیم تور اروپا