تور آنکارا پاییز 1403

تور آنکارا پاییز

پاییز زمان فوق العاده ای برای سفر با تور آنکارا پاییز است. در این فصل آب و هوا ملایم است و برگ ها در حال تغییر رنگ هستند و گردشگران کمتری نسبت به تابستان وجود دارند. پاییز فصل شلوغی در آنکارا نیست، بنابراین می توانید از جاذبه های گردشگری آنکارا بدون جمعیت زیاد لذت ببرید. همچنین در فضای خلوت تر شهر می توانید راحت تر به هتل ها یا رستوران های آنکارا دسترسی پیدا کنید. در پاییز تعدادی رویداد و جشنواره در آنکارا برگزار می شوند که می توانید بهخ بازدید از آنها بروید. از جمله این موارد می توان به جشنواره بین المللی فیلم آنکارا، جشنواره جاز آنکارا و جشنواره غذای آنکارا اشاره داشت.
اگر به دنبال یک تعطیلات پاییزی آرامش بخش و زیبا در تور ترکیه هستید، سفر به پایتخت این کشور یعنی آنکارا مقصدی ایده آلی است. در تور آنکارا پاییز با آب و هوای دلپذیر، مناظر خیره کننده و رویداد های جالب، مطمئناً اوقات خوشی را سپری خواهید کرد.

تور آنکارا پاییز

آب و هوای آنکارا در پاییز

آب و هوای در آنکارا در پاییز دلپذیر و معتدل است. این بدان معنا است که شما گردشگران می توانید بدون نگرانی در مورد گرمای بیش از حد یا هوای خیلی سرد، از گشت و گذار در فضای باز این شهر در تور آنکارا پاییز لذت ببرید.

 

تور آنکارا

جاهای دیدنی آنکارا در پاییز

پاییز در آنکارا درختان در آنکارا در پاییز به رنگ های زیبایی در می آیند، و منظره ای خیره کننده ایجاد می کنند. در ادامه به برخی از جاهای دیدنی آنکارا برای دیدن مناظر زیبای پاییزی در تور آنکارا پاییز اشاره شده است.
- پارک گوک سو
پارک گوک سو در آنکارا
جنگل آتاتورک
جنگل آتاتورک در آنکارا
باغچه های Botanik

آنکارا یکی از شهرهای زیبای ترکیه است که پارلمان و مقبره انسان بزرگی چون آتاتورک در آن واقع شده است. جالب است که بدانید آنکارا در تور آنکارا زمستان و در زیر بارش برف نیز بسیار زیبا می شود که در زمستان نیز مانند پاییز می توانید از این شهر دیدنی لذت ببرید.

از سراسر وب تور نوروز استانبول مجری مستقیم تور اروپا