تور آلانیا نوروز 1403

رزرو تور نوروز آلانیا

آلانیا زمانی بخشی از امپراطوری ایران بود اما این روزها یک از  اصلی ترین مقاصد گردشگری برای ایرانیان است. اگر می خواهید بخشی از شکوه و عظمت ایران باستان را از نزدیک ببینید تعطیلات نوروزی را از دست ندهید. همه ساله هم زمان با شروع سال جدید و تعطیلات عیر نوروز هزاران ایرانی برای تفریح و گردش به آلانیا سفر می کنند. تور نوروز آلانیا  از همین حالا رزرو شده است تورهای نوروزی ترکیه همیشه خیلی زود تکمیل ظرفیت می شوند. تورهای نوروز استانبول ، تور نوروز آنالیا ، تور نوروزی وان ، تور نوروزی آنتالیا و دیگر شهرهای ترکیه مناسب خانواده ها و گروه های دوستان هستند. اگر می خواهید در مورد تور نوروزی ترکیه بیشتر بدانید با ما همراه شوید.

تور آلانیا نوروز

انواع تورهای زمینی و هوایی ترکیه نوروز  از سوی آژانس های مسافرتی ارائه شده است. این تورها هر کدام پکیج های ویژه ای را تدارک دیده اند با این پکیج های مسافرتی امکان انتخاب بهتری دارید. از لیست ارائه شده تورهای نوروزی ترکیه، نوع سفر زمینی یا هوایی را انتخاب کنید و برای رزرو با آژانس مسافرتی مورد نظر تماس بگیرید. تلفن تماس آژانس ها در لیست منتشر شده و آماده پاسخگویی به سوالات شماست.

تور زمینی آلانیا نوروز

تورهای زمینی ترکیه با اتوبوس و قطار انجام می شود. به طور معمول هزینه های سفر با تور زمینی ترکیه قیمت کمتری دارد. البته تورهای هوایی هم مزایای خودشان را دارند اما بسیاری از گروه ها ترجیح می دهند با تور زمینی آلانیا نوروز  به ترکیه سفر کنند و هزینه کمتری بپردازند. به این ترتیب موقع خرید سوغاتی، محدودیت مالی ندارند و با دست و دل بازی می توانند از فروشگاه های تخفیف دار خرید کنند.

چرا نوروز به ترکیه سفر کنیم

گرفتن ویزای مسافرتی دغدغه بسیاری از گردشگران ایرانی است برای مسافرت به آلانیا و دیگر شهرهای ترکیه نیاز به دریافت ویزا نیست.
مسافت شهرهای مرزی ترکیه و ایران به قدری کم است که اصلا خستگی سفر را حس نمی کنید.
تور نوروزی آلانیا  ترکیه از ارزان ترین پکیج های مسافرتی زمینی و هوایی است.
جشن های نوروزی در کشور ترکیه بسیار با شکوه و مفصل برگزار می شود.
با توجه به انبوهی از گردشگران نوروزی به ترکیه، همه فروشگاه های آلانیا، استانبول، آنتالیا، وان، ترابوزان، کوش آداسی و ... تخفیف های خوبی ارائه می دهند.

آب و هوای آلانیا در نوروز

آب و هوای آلانیا در نوروز گرم و معتدل است. بهار و پاییز بهترین زمان سفر به آلانیا از نظر آب و هوایی است. فصل بهار تغییرات دمای هوا ثابت شده و گرما و یا سرمای ناگهانی هوا مشاهده نمی شود. رطوبت نسبی هوا مثل شهرهای شمالی کشور بالاست و احتمال بارش های خفیف در تعطیلات نوروزی هم وجود دارد. هوای بهاری آلانیا بسیار مطبوع و دلپذیر است. از همین حالا تور آلانیا نوروز 99 رزرو شده و بسیار پر طرفدار است.

دیدنیهای آلانیا در نوروز

آلانیا به دژ امپراطوری عثمانی مشهور است. در این شهر زیبا بناها و قلعه های تاریخی زیادی وجود دارد که از نظر معماری و شکل ظاهری شگفت انگیز هستند. باغ های زیبا و سرسبز، پارک ها، غارها و .... دیگر جاذبه های گردشگری آلانیا سالانه هزاران توریست بین المللی را به خود جرب می کند برخی از معروف ترین مکان ها که همیشه گردشگران تور آلانیا از آن بازدید می کنند اینها هستند:
قلعه آلانیا (Alanya Castle)، ساحل کلئوپاترا (Kleopatra Beach) ، برج سرخ آلانیا، پارک آبی آلانیا ترکیه، غار داملاتاش آلانیا، رودخانه دیم چای Dim Çay، آمفی تئاتر باستانی یونان، تنگه سپیدرا (Sapadere)، خانه و موزه آتاتورک، مراکز خرید آلانیا

 چند پیشنهاد خوب و ارزان برای سفر نوروزی با ترکیه 

خوب سفر کردن با خوب پول خرج کردن تفاوت دارد. با مدیریت هزینه ها می توانید سفری خوب و خاطره انگیز داشته باشید و نگران بودجه هم نباشید. برخی از پیشنهادها برای ارزان سفر کردن اینها هستند:
تور مورد نظرتان را همین حالا رزرو کنید. هم اکنون تورهای نوروزی آلانیا، تور نوروزی استانبول ، تور نوروز آنتالیا ، تور نوروزی وان  ، تور نوروزی آنکارا و دیگر مقاصد گردشگری ترکیه ارائه شده که می توانید از قبل آن را رزرو کنید.
تور زمینی نورزوی آلانیا قیمت متعادل تری از تورهای هوایی دارد. برای صرفه جویی در هزینه ها به صورت گروهی از تورهای زمینی ترکیه رزرو کنید.
هتل های کنار ساحل همیشه قیمت های بالاتری دارند برای استراحت هتل های ارزان تری هم وجود دارد. در همه شهرهای ترکیه انواع هاستل های ارزان قیمت و سوئیت های آپارتمانی برای اقامت مهیا هست. 

از سراسر وب تور نوروز استانبول مجری مستقیم تور اروپا