راهنمای مرجع سفر به ترکیه، اطلاعات ضروری سفر به ترکیه( راهنمای سفر به استانبول، آنتالیا، آنکارا و...

راهنمای سفر به ترکیه، به کدام شهر ترکیه سفر کنیم ؟

راهنمای سفر به ترکیه، به کدام شهر ترکیه سفر کنیم ؟

کدام شهر ترکیه برای من بهتر است ؟ سلیقه و شخصیت من، من را به کدام شهر ترکیه خواهد کشاند! 

ترکیه سرزمین زیبا با اماکن دیدنی و گردشگری بسیار متنوع و وسیع است. از سواحل آرام  و رویایی با آب های نیلگون گرفته تا کوه های بلند سرسبز. با سفر به ترکیه به هرکجا که بخواهید و هرطور که بخواهید می توانید سفر کنید. مهم نیست این بار اولیست که به ترکیه سفر می کنید و یا این سفر دوباره و دوباره شما به سرزمین ترک زبان زیبایی هاست، اینبار می توانید سفری هیجان انگیز به دل تاریخ داشته باشید و یا چند روزی خود را به دستان آرامش بخش طبیعت ترکیه بسپارید. ترکیه برای همه جاذبه ای منحصر به فرد خود را دارد، بنابراین، پیش از آنکه کوله بار سفر به ترکیه را ببنیدید، برنامه سفر مورد علاقه خود را بر اساس علایق و شخصیت فردی خود بچینید تا سفری کاملا متفاوت و فراموش نشدنی را سپری کنید. در راهنمای سفر به ترکیه همراه و همسفر شما خواهیم بود، لحظات به کام :)

ماه رمضان در استانبول

ماه رمضان در استانبول

قوانین ماه رمضان در ترکیه، 

ماه رمضان چطور سفر شما در استانبول را تحت تأثیر قرار خواهد داد؟

سفر به استانبول در این فصل زیبای بهاری اینبار با ماه رمضان تداخل پیدا کرده و این بهار می توانید سفری کاملا متفاوت به ترکیه، به شهر زیبای استانبول داشته باشید. به طور کلی ماه مبارک رمضان برای کشور ها و شهر های مسلمان هماننده عید سال نو می باشد و سرتاسر شهر برای این ماه آماده می شوند. شهر های مسلمان زییایی نظیر دبی، ترکیه و حتی برخی از شهر های هند در ماه رمضان زنده و بسیار شاد اند. اما برای سفر در این ماه باید به چه نکاتی توجه کرد! 

معرفی 10 بار و کافی معروف استانبول

معرفی 10 بار و کافی معروف استانبول

کافی شاپ های خوب استانبول، 10 کافی شاپ معروف در استانبول ترکیه

در شهر شب زنده داری هماننده استانبول انتظار کافی شاپ های متنوع و شیک نیز می رود. اما در میان کافی شاپ های متنوع این شهر بزرگ و زیبا انتخاب بهترین کافی شاپ حتی برای ساکنین این شهر بزرگ نیز شاید کمی دشوار باشد. در ادامه با 10 کافی شاپ برتر استانبول آشنا خواهید شد. سفر به ترکیه بدون چشیدن طعم واقعی یکقهوه دلچسب  ترک نا تمام است، به هنگام بازدید از اماکن دیدنی استانبول، قهوه ترک را فراموش نکنید، کافه ای دنج انتخاب کنید و خستگی جان را به در کنید.

غذا های خوشمزه ترکیه، 15 غذای عالی ترکیه

غذا های خوشمزه ترکیه، 15 غذای عالی ترکیه

15 غذای خوشمزه ترکیه ای که باید امتحان کنید!

استانبول همان شهر زیباییست که در آن می توانید از انواع غذا های لذیذ ترکی لذت ببرید. در ادامه با بهترین غذا های ترکی که باید در طول سفر با تور ترکیه امتحان کنید آشنا می شوید.

هزینه زندگی در استانبول ترکیه 2018، شرایط کار و زندگی در ترکیه

هزینه زندگی در استانبول ترکیه 2018، شرایط کار و زندگی در ترکیه

تخمین هزینه های زندگی در استانبول ترکیه 2018

استانبول ترکیه شهری بزرگ با امکانات کامل شهریست، اگر قصد مهاجرت و زندگی در استانبول ترکیه را دارید تخمین هزینه های زندگی بسیار مهم است. به طور کلی هزینه های خوراک  در ترکیه تقریبا با تهران یکسان است و در برخی موارد کمی گرونتر می باشد . در ادامه با تمامی مخارج زندگی در استانبول ترکیه را برای شما لیست کرده ایم. لازم به ذکر است که تمامی ارقام در تاریخ June 2018 آپدیت شده است.

6 رستوران برتر آنتالیا ترکیه، رستوران خوب آنتالیا ترکیه

6 رستوران برتر آنتالیا ترکیه، رستوران خوب آنتالیا ترکیه

رستوران های خوب آنتالیا، رستوران های معروف و محبوب آنتالیا از دید اهالی آنتالیا 

لیست رستوران های خوب آنتالیا ترکیه 

حتی اگر این سفر هزارام شما با تور ترکیه است و پیش از این هم شهر زیبای آنتالیا بازدید کرده اید، رستوران های خوب در سرتاسر شهر آنتالیا بر دیدگان شما پنهان اند چرا که در میان صد ها رستوران شیک و دیزاین شده آنتالیا پیدا کردن بهترین رستوران از نظر کیفی و زیبایی کار دشواریست. در کنار داشتن سفری ارزان به ترکیه، به سلامت غذایی که در طول سفر به ترکیه میل می کنید نیز توجه کنید. علاوه بر اینها، مناظر زیبای رستوران های آنتالیا از دیگر  ویژگی هاییست که بینندگان را متحیر می کند. یک منظره عالی از آنتالیا به وقت نهار و شام به مسافران اجازه می دهد تا تمام لذت سفر به شهری زیبا را حس کنند. تجربه ای متفاوت که در ترکیه گوشه ای از زیبایی ایتالیا، یونان و فرانسه را خواهید دید.

۹ حقیقت جالب درباره پرچم ملی ترکیه

۹ حقیقت جالب درباره پرچم ملی ترکیه

پرچم ترکیه، حقایق و دانستنی های جالب درباره پرچم ترکیه 

پرچم کشور ترکیه هماننده هر پرجم دیگری دارای معنا و حقیقتیست که دانستن آن شاید برای مسافران و دوست داران سفر به ترکیه جالب باشد. پرچم ترکیه دارای تاریخی بسیار جالب مربوط به دوران عثمانی می باشد که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد. 

امپراطوری عثمانی را در پرچم ترکیه ببینید

دیدنی های استانبول بر روی نقشه، چطور به دیدنی های استانبول برسیم ؟

دیدنی های استانبول بر روی نقشه، چطور به دیدنی های استانبول برسیم ؟

چطور به بازدید از اماکن دیدنی ترکیه برویم ؟  جاذبه های استانبول بر روی نقشه

پیش از این نقشه مترو استانبول به زبان فارسی را برا یگردشگران و مسافران تور ترکیه بارگزاری کردیم، اما آیا با اماکن دیدنی استانبول آشنایی کامل دارید؟ 

می دانید که جطور بدون اتلاف وقت و در کمترین هزینه با استفاده از سرویس حمل و نقل عمومی استانبول از یک سو به سوی دیگری از شهر سفر کنید ؟

نگران نباشید با دیریم ترکیه جای نگرانی نیست ! مهم نیست این سفر اول شما با تور استانبول است و یا این بار صدام است که به بازدید شهر زیبای استانبول می روید، پیش از آن که برای سفر به ترکیه هیجان زده شوید برای به یاد ماندنی ترین سفر خود آماده شوید : راهنمای سفر به ترکیه .

 

نقشه مترو استانبول، نقشه مترو استانبول به زبان فارسی با کیفیت بالا

نقشه مترو استانبول، نقشه مترو استانبول به زبان فارسی با کیفیت بالا

نقشه کامل مترو استانبول به زبان فارسی : نقشه مترو استانبول با کیفیت بالا در زبان فارسی 

در طول سفر با تور استانبول برای بازدید از اماکن دیدین این شهر بزرگ و دیدنی مترو وسیله نقلیه مناسب برای رفتن از یک سوی شهر به سوی دیگریست، پیش از اینزیباترین  اماکن دیدنی استانبول را معرفی کرده ایم و حال برای سهولت سفر به استانبول نقشه مترو استانبول به زبان فارسی را محیا کرده ایم. 

برای دانلود نقشه مترو فارسی استانبول بر روی لینک زیر لیک کنید : 

رستوران های استانبول، 8 رستوران ارزان استانبول ترکیه

رستوران های استانبول، 8 رستوران ارزان استانبول ترکیه

بهترین رستوران های ارزان استانبول، معرفی رستوران های قیمت مناسب استانبول 

رستوران های ارزان استانبول – استانبول برای  همه توریستان تور ترکیه شهری پر از جاذبه های طبیعی و تاریخیست، پیش از سفر حتما اطلاعات کافی در رابطه بامراکز خرید استانبول، برند های معروف ترک و راهنمای سفر به ترکیه کسب کرده اید، اما آیا از لیست رستوران های خوب استانبول نیز با خبرید ؟ بخشی از هزینه های سفر به ترکیه صرف خوراک و تغذیه در این شهر می شود و از اهمیت تغذیه بر خلقیات و احساس خستگی نمی توان چشم پوشی کرد. در طول سفر به ترکیه اگر که می خواهید سفری به یاد ماندنی داشته باشید و برای بازدید از اماکن دیدنی استانبول به اندازه کافی پر انرژی باشید.

بهترین رستوان ها همیشه گران ترین ها نیستند، رستوران های ارزان زیادی در استانبول وجود دارد که شاید انتخاب اول اهالی محلی استانبول باشند. در ادامه لیستی را بهترین رستوران رستوران های ارزان استانبول را برای شما آماده کرده ایم.