راهنمای سفر به ترکیه، دانستنی های سفر به ترکیه (استانبول، آنتالیا، آنکارا و کوش آداسی)

نقشه مترو استانبول، نقشه مترو استانبول به زبان فارسی با کیفیت بالا

نقشه مترو استانبول، نقشه مترو استانبول به زبان فارسی با کیفیت بالا

نقشه کامل مترو استانبول به زبان فارسی : نقشه مترو استانبول با کیفیت بالا در زبان فارسی 

در طول سفر با تور استانبول برای بازدید از اماکن دیدین این شهر بزرگ و دیدنی مترو وسیله نقلیه مناسب برای رفتن از یک سوی شهر به سوی دیگریست، پیش از اینزیباترین  اماکن دیدنی استانبول را معرفی کرده ایم و حال برای سهولت سفر به استانبول نقشه مترو استانبول به زبان فارسی را محیا کرده ایم. 

برای دانلود نقشه مترو فارسی استانبول بر روی لینک زیر لیک کنید : 

رستوران های استانبول، 8 رستوران ارزان استانبول ترکیه

رستوران های استانبول، 8 رستوران ارزان استانبول ترکیه

بهترین رستوران های ارزان استانبول، معرفی رستوران های قیمت مناسب استانبول 

رستوران های ارزان استانبول – استانبول برای  همه توریستان تور ترکیه شهری پر از جاذبه های طبیعی و تاریخیست، پیش از سفر حتما اطلاعات کافی در رابطه بامراکز خرید استانبول، برند های معروف ترک و راهنمای سفر به ترکیه کسب کرده اید، اما آیا از لیست رستوران های خوب استانبول نیز با خبرید ؟ بخشی از هزینه های سفر به ترکیه صرف خوراک و تغذیه در این شهر می شود و از اهمیت تغذیه بر خلقیات و احساس خستگی نمی توان چشم پوشی کرد. در طول سفر به ترکیه اگر که می خواهید سفری به یاد ماندنی داشته باشید و برای بازدید از اماکن دیدنی استانبول به اندازه کافی پر انرژی باشید.

بهترین رستوان ها همیشه گران ترین ها نیستند، رستوران های ارزان زیادی در استانبول وجود دارد که شاید انتخاب اول اهالی محلی استانبول باشند. در ادامه لیستی را بهترین رستوران رستوران های ارزان استانبول را برای شما آماده کرده ایم. 

5 کافه خوب استانبول : بهترین کافی شاپ های استانبول

5 کافه خوب استانبول : بهترین کافی شاپ های استانبول

بهترین کافی شاپ در استانبول ترکیه، معرفی 5 کافی خوب در استانبول ترکیه 

کافه های ترکیه به دلیل فرهنگ تاریخی بر پس آن و محیط دلنشین خود در دنیا مشهور است، کافی هایی که در آنها دلها گرم می شود و لبخند رضایت از طعم یک دسر بی نظیر بر لبان می نشاند. از این گذشته قهوه های استانبول ترکیه نیز در سرتاسر دنیا مشهور است، حتی اگر به استانبول سفر نکنید، شهره طعم بی نظیر قهوه استانبول را خواهید شنید. پس چرا از این فرصت سفر به شهر قهوه استفاده نکنید ! در طول سفر با تور ترکیه، چشیدن قهوه ترک از باید های سفر است و چه بهتر که طعم اصیل قهوه ترک را در یکی از کافه های معروف استانبول چشید.  باقلوا از دیگر دسر های خوشمزه ایست که در طول سفر به استانبول ترکیه در سطح شهر خواهید دید و از بهترین ها خواهید چشید. 

دانستنی های ترکیه، این یک حقیقت درباره ترکیه زندگی شما را تغییر می دهد

دانستنی های ترکیه، این یک حقیقت درباره ترکیه زندگی شما را تغییر می دهد

حقیقتی درباره ترکیه که زندگی شما را تغییر می دهد، دانستنی ها و رازهای ترکیه

ترکیه  پر است از راز ها و دانستنی های باور نکردنی که در تاریخ این کشور نهفته است، اگر قصد سفر به ترکیه را دارید، پیش از سفر با دانستنی ها و حقایق جالب این کشور زیبا آشنا شوید و در طول مسیر به ترکیه برای همراهان و همسفران خود بازگو کنید تا آنها هم از دانستنی های ترکیه حیرت زده شوند :

بسیاری از ما بابا نوئل را به عنوان مردی ساکن در قطب شمال می دانیم که هر کریسمس را برای ارائه هدایای مختلف سفر می کند تا هدایا را از دودکش به دست صاحبانش برساند. با این حال، سنت واقعی به قرن چهارم سنت مسیحی ترکیه، روزی که حالا روز مدرن ترکیه نامگذاری شده است برمی گردد.

21 کلمه ضروری ترکی استانبولی در سفر به ترکیه

21 کلمه ضروری ترکی استانبولی در سفر به ترکیه

کلمات ضروری ترکی استانبولی، ترکی استانبولی در سفر به استانبول ترکیه

در طول سفر با تور ترکیه، به هنگام بازدید از اماکن دیدنی استانبول ترکیه، هیچ کس از شما اتظار ندارد روان ترکی استانبولی صحبت کنید، اما دانستن چند کلمه کلیدی ترکی استانبولی به مسافران تور ترکیه کمک می کند تا با اهالی ترکیه بتوانند ارتباط برقرار کنند. با 21 کلمه کلیدی و ضروری ترکی استانبولی آشنا شوید :

کلمات کلیدی احوال پرسی در ترکی استانبول 

هزینه سفر به استانبول، هزینه سفر به ترکیه را چطور کم کنیم ؟

هزینه سفر به استانبول، هزینه سفر به ترکیه را چطور کم کنیم ؟

7 راه برای کاهش هزینه های سفر به استانبول ترکیه، چطور از هزینه سفر به استانبول ترکیه کم کنیم؟ 

اگر قصد سفر با تور ترکیه را دارید و می خواهید از شهر زیبای استانبول، این شهر تاریخی و فرهنگی اوراسیایی دیدن کنید، حتما هزینه های سفر خود را تخمین زده اید. شاید هزینه سفر به استانبول ترکیه کمی گران باشد، اما به راحتی می توان از هزینه های سفر کم کرد و روی بودجه از جاذبه ها و اماکن دیدنی استانبول دیدن کرد. 

با 7 روش از هزینه های سفر به استانبول ترکیه کم کنید 

 

راهنمای سفر به استانبول ترکیه، 6 راه برای فرار از شلوغی استانبول

راهنمای سفر به استانبول ترکیه، 6 راه برای فرار از شلوغی استانبول

راهنمای سفر به استانبول ترکیه، 6 راهنما و چراغ برای فرار از شلوغی های استانبول ترکیه 

راهنمای سفر به استانبول: 6 راه برای فرار از شلوغی استانبول ترکیه – برای  فرار از زندگی روزمره و شلوغی های شهر، یک سفر بی نظیر با تور ترکیه فرصتی مناسب برای هر فردیست. اما اگر قصد خرید و بازدید از مراکز خرید استانبول و یا مکان های دیدنی استانبول را دارید، باید پیش از سفر بدانید که به شهری پر جمعیت سفر می کنید و از بدیهیات و اسرار استانبول مطلع شوید.  یکی از بدیهیات این شهر شلوغ بودن آن است، استانبول بزرگ ترین شهر دنیاست و با 14 میلیون جمعیت، نمی توان انتظار خیابان های خالی از ترافیک و شلوغی را داشت. با این حال، هنوز هم چند نکته و راه برای فرار از شلوغی ها و لذت بردن از تنهایی و خلوت وجود دارد. 

راهنمای سفر به استانبول ترکیه : راهنمای چطور در شلوغی شهر استانبول گیر نکنیم ؟

راهنمای سفر به ترکیه، 9 چیزی که مردم ترکیه را عصبانی می کند

راهنمای سفر به ترکیه، 9 چیزی که مردم ترکیه را عصبانی می کند

نبایدهای سفر به ترکیه در راهنمای سفر به ترکیه، 9 نکته از نباید های سفر به ترکیه

راهنمای سفر به ترکیه و نباید های ترکیه - مردم ترکیه به خونگرمی و داشتن برخورد دوستانه در میان توریستان تور ترکیه معروف اند. عصبانی کردن اهالی مهربان ترکیه راحت نیست، اما بعضی کارها هستند که ممکن است اهالی ترکیه به آنها واکنش بدی نشان دهند و شاید بتوان گفت که چند نکته از خط قرمز های اهالی ترکیه محسوب می شود. بنا براین، در طول سفر با تور ترکیهو گشت و گذار در مکان های دیدنی و توریستی ترکیه هرگز مرتکب این 9 اشتباه نشوید. 

راهنمای بازدید از ترکیه: 9 اشتباه که اهالی ترکیه را عصبانی می کند

در ترکیه هرگز مرتکب 7 اشتباه نشوید، نباید های سفر به ترکیه

در ترکیه هرگز مرتکب 7 اشتباه نشوید، نباید های سفر به ترکیه

راهنمای سفر به ترکیه - تور ترکیه از سفر های دوست داشتنی و فراموش نشدنیست که توصیه سفر به آن را مکررا از آنهایی که به این کشور سفر کرده اند شنیده ایم. در ترکیه دیدنی های ویژه و منحصر به فردی در انتظار توریستان خوش ذوق و خوش سلیقه است که تنها با سفر با تور ترکیه می توان پی به زیبایی و جذابیت واقعی چنهان در این کشور برد، از سواحل زیبا گرفته تا مساجد و بنا های تاریخی قدیمی، از روستا های زیبا تا برج ها و مراکز خرید مدرن ترکیه و .... همه از جاذبه هایی هستند که تنها در ترکیه می توان با قیمتی مناسب دید. با این حال، بیش از سفر با تور ترکیه، مطمئن شوید که از نکات و نباید های این کشور زیبا مطلعید، در طول سفر و بازدید از مکان های دیدنی ترکیه هرگز مرتکب این 7 اشتباه نشوید:

خرافات در ترکیه، 10 خرافه که در ترکیه خواهید شنید

خرافات در ترکیه، 10 خرافه که در ترکیه خواهید شنید

10 خرافه ای که در سفر به ترکیه خواهید شنید 

در طول سفر با تور ترکیه اگر خرافه هایی نظیر خرافه ها و رسومات نزدیگ به خودمان دیدید تعجب نکنید. ترکیه، کشوری که به چشم نظر معروف است، خرافات دیگری نیز به گوشتان خواهد خورد. اما پیش از سفر با تور ترکیه با چند خرافه رایج در ترکیه آشنا شوید.