رستوران های استانبول

رستوران های استانبول

رستوران های برتر استانبول  

در طول سفر باتور ترکیه خاطره سفر به استانوبل را هیچ چیز مانند غذایی دلچسب پر رنگ نمی کند.همه می دانند که استانبول، سومین شهر بزرگ توریستی دنیا، یکی از مقاصد توریستی محبوب در میان مسافران تور ترکیه است و گوشه ای از جاذبه های منحصر به فرد استانبول به سرو لذیذ ترین غذای های ترکیه اختصاص دارد. نمی توان به استانبول رفت و از طعم باقلوای ترکیه، غذا های خوب و لذیذ استانبول نچشید و لذت نبرد. این عجیب است که چطور یک شهر می تواند بهترین رستوران ها را در خود جای دهد. از طعم باور نکردنی غذای ترکی در بهترین رستوران های ترکیه لذت ببرید.  و اما نگران مزاج حساس خود نباشید، تنوع غذا در رستوران های استانبول گسترده است از منو غذای سنتی  گرفته تا غذا های مدرن و کلاسیک ترکیه وغذا های بین المللی را می توان در رستوران های سطح شهر دید. اما پول و هزینه خود را بیخود به هدر ندهید، با اینکه پیدا کردن رستوران خوب در سطح شهر کار دشواری نیست، اما تجربه خوشمزه ترین غذا ها در بهترین و به نام ترین رستوران های ترکیه را از خود نگیرید، این تجربه ایست که ارزش امتحان کردن را دارد.

خود را مهمان یک غذای لذیذ در یکی از معروف ترین رستوران ترکیه کنید چرا که شما برازنده بهترین ها هستید.

لیست رستوران هایی که باید شما در آنجا غذا بخورید : 

رستوران دارک بلو استانبول

رستوران اولوس 29 استانبول

رستوران نیکل استانبول

Nicole Restaurant

یک رستوران عالی که می تواند مقصد اول شما در استانبول باشد. رستوران نیکول استانبول با سرآشپز معروف Aylin Yazıcıoğlu اداره می شود. سر آشپز Aylin Yazıcıoğlu, فارق تحصیل دکترا از دانشگاه کمبریج گرفته و سازنده بهترین طعم هاست. او پیش از باز کردن رستوران نیکلل با سر آشپز های فرانسوی زیادی کار کرده است. می توان تلاقی مهارت فرانسوری و مواد اولیه تازه ترکی را در طعم غذا های این رستوران لمس کرد. از طعم غذا که بگذریم، منظره دیدنی استانبول از بالکن این رستوران واقعا دیدنیست. قیمت رستوران نیکل استانبول : در رده رستوران های گران قیمت. نشانی : ترکیه، استانبول، بی اوغلو، محله تام تام .
ساعات کاری : در همه روز ها به جز روز یک شنبه، در ساعات ناهار و شام پذیرای مهمانان استانبول می باشد.

رستوران هونکار استانبول

از غذاهای مجلل رستوران هونکار استانبول لذت ببرید. این رستوران یک رستوران مطرح با دکوراسیون سنتی ترکی است به محض اینکه وارد این رستوران مدل کافه ترایی می شوید می توانید از منو تازه روز انتخاب کنید. یکی از غذاهای معرکه این رستوران kuzu incik و کوفته kaednbudu است.
قیمت رستوران هونکار استانبول : در رده رستوران های متوسط قیمت. ساعات کاری : همه روز های هفته از ساعت 12 الی 10:30 شب باز می باشد. نشانی : ترکیه، استانبول،سیزلی، محله هاربیه در  Gümüş.

رستوران برسا استانبول

Borsa Restaurant

یک رستوران کلاسیک استانبولی واقعی، رستوران برسا تجربه و پیشینه ای درخشان در استانبول داشته و دارد، این رستوران به عنوان آشپزخانه بهترین و با کیفیت ترین غذا های ترکیه تا سال 1927 معرفی شده و حال با گذشت زمان تغییر نکرده است. شهرت و خوش نامی این رستوران در سرو خوشمزه ترین غذا های ترکی هنوز زبان زد است. به شما توصیه می کنیم تا دو غذای yaprak sarması و kuzu tandır را حتما در رستوران برسا امتحان کنید. 
قیمت رستوران برسا استانبول : در رده رستوران های متوسط قیمت. ساعات کاری : همه روز های هفته از ساعت 11 الی 10 شب باز می باشد. نشانی : ترکیه، استانبول،سیزلی، محله هاربیه در  Mim Kemal Öke.

رستوران اورفوز استانبول

Orfoz

یکی از بهترین رستوران های استانبول، رستوران اورفوز است که تقریبا در پخت همه غذاهای دریایی متخصص است. منو این رستران به تنهایی یک سفر فوق العاده است. کرم دودی، حلزون دریایی با سس مخصوص، جوجه های تازه با لیمو و گوشت های تازه در فر و صد غذای دیگر را باید در این رستوران امتحان کرد. قیمت رستوران اورفوز استانبول : در رده رستوران های متوسط قیمت.
ساعات کاری : همه روز های هفته از ساعت 7 عصر الی 1 شب باز می باشد. نشانی : ترکیه، استانبول، بدروم، محله کومباچه در Zeki Müren.

رستوران آسیتان استانبول

 Asitane

از دیگر رستوران ها برتر استانیول، رستوران آسیتان است، این رستوران را درواقع می توان نماینده واقعی آشپزخانه سابق کاخ عثمانی خواند. این رستوران بیش از 200 دستور پخت قدیمی از سال 1991 را با همان مزه و طعم احیا کرده است. این رستوران در واقع سلیقه منحصر به فرد سلطنتی را زنده و حفظ کرده است. در این رستوران معروف غذاهای قصر عثمانی را امتحان کنید. قیمت رستوران هونکار استانبول : در رده رستوران های متوسط قیمت. ساعات کاری : همه روز های هفته به جز روزهای چهارشنبه از ساعت 12 الی 10:30 شب باز می باشد. نشانی : ترکیه، استانبول، بدروم، محله ادیرنکاپی در کریه کمی.

رستوران کاراکوی لوکانتسی استانبول

Karaköy Lokantasi

 
نظرات کاربران
دیدگاه
 • عرفان ۱۳۹۷/۰۶/۰۳

  کشور مالزی زیباست و مردم مهربانی دارد. من که از سفر به مالزی سیر نمی شوم. یک سال درعید فطر مالزی بودم خیلی عالی بود.

  ۰
  ۰
 • کارن ۱۳۹۶/۱۲/۰۸

  مقاله کاملی بود من به مالزی رفتم و جشنواره فانوسها را از نزدیک دیده ام . ممنون از سایت عالی و خوبتون

  ۰
  ۰
 • کارن ۱۳۹۶/۱۲/۰۸

  مقاله کاملی بود من به مالزی رفتم و جشنواره فانوسها را از نزدیک دیده ام . ممنون از سایت عالی و خوبتون

  ۰
  ۰
از سراسر وب تور نوروز استانبول مجری مستقیم تور اروپا