بهترین کافه های استانبول

بهترین کافه های استانبول

کافه های استانبول

کافه های ترکیه به دلیل فرهنگ تاریخی پس آن و محیط دلنشین خود در دنیا مشهور هستند. کافه هایی که در آنها دلها گرم می شود و لبخند رضایت از طعم یک دسر بی نظیر بر لب ها می نشاند. از این گذشته قهوه های استانبول ترکیه نیز در سرتاسر دنیا مشهور است. حتی اگر به استانبول سفر نکنید، شهرت طعم بی نظیر قهوه استانبول را خواهید شنید. پس چرا از این فرصت در سفر به شهر قهوه استفاده نکنید! در طول سفر با تور ترکیه، چشیدن قهوه ترک از باید های سفر است و چه بهتر که طعم اصیل قهوه ترک را در یکی از کافه های معروف استانبول بچشید. باقلوا از دیگر دسر های خوشمزه ایست که در طول سفر به استانبول ترکیه در سطح شهر خواهید دید و از بهترین آنها خواهید چشید.

کافی-شاپ-ها-استانبول

کافه گالاتا کوناک استانبول

Galata Konak Café

کافه گالاتا کوناک استانبول یکی از بهترین کافه های شهر است که انواع دسر های شیرین و خوشمزه ترکیه را با یک فنجان قهوه ترکی می توانید در آنجا نوش جان کنید و خستگی گشت و گذار در شهر را از جان به در کنید. این کافه با ظرفیت 200 نفر مهمانان خود را با یک فنجان قهوه در کنار منظره ای دیدنی از دریا دعوت می کند. این کافه مکانی برای فرار از شلوغی و هیاهوی شهر نیز می باشد، جایی که یک فنجان قهوه با آرامش میکس شده است. 

کافه گالاتا کوناک استانبول کجاست

ترکیه، استانبول، بی اوقلو - حاج علی سکوک 2/2 - کافه گالاتا کوناک استانبول ترکیه

 

کافه و رستوران تراس 89 استانبول

Terrace 86 Café And Restaurant

در طول سفر با تور ترکیه، اگر در استانبول اقامت دارید، سری به کافه و رستوران تراس 89 بزنید. این کافه علاوه بر قهوه دلچسب، غذاهای خوشمزه نیز سرو می کند. کافه و رستوران تراس 89 در جوار فرودگاه آتاتورک قرار دارد. در این کافه برد اطلاعات پرواز فرودگاه نیز نصب شده  است تا مسافران فرودگاه بتوانند از اطلاعات پرواز مطلع باشند و با خیالی آسوده در این کافه استراحت کنند. لازم به ذکر است که در کافه تراس سرویس قلیان نیز ارائه می شود و بعد از ظهر ها موسیقی زنده در آن اجرا می شود.

کافی-شاپ-ها-استانبول-1

کافه و رستوران تراس 89 کجاست

 Atakent Mahallesi 235 Sokak No 19 -  Istanbul, Turkey - کافه و رستوران تراس 89 استانبول ترکیه

 

کافه کره نون استانبول ترکیه

Bread And Butter

کافه کره نون استانبول از کافه های فشن شهر محسوب می شود و با محل گرم و دوست داشتنی خود توانسته است بر دل مهمانان خود بنشیند. جرعه قهوه ای که در این کافه میل می کنید، طعم واقعی و اصیل قهوه ترک است. علاوه بر اینها کافه کره نون استانبول برای صبحانه های خوشمزه و دسر های خانگی خود نیز معروف است.

کافه کره نون استانبول کجاست

Nişantaşi Mim Kemal Öke Caddesi No:1 /C, şişli, Istanbul, Turkey 

کافی-شاپ-ها-استانبول-2

کافه چورلولو علی پاشا استانبول

Çorlulu Ali Paşa

کافه چورلولو علی پاشا همان باغ چای در قرن هجدهم است. در طول سفر با تور استانبول و در کافه چورلولو علی پاشا قهوه ای اصیل و دلنشین خواهید چشید. اگر در شب به کافه چورلولو علی پاشا رفتید، متعجب نشوید چرا که این کافه تاریکی شب را با فانوس های کوچک روشن می کند. در این کافه می توانید سوغاتی های خوشمزه و اجناس دست ساز ترکی را نیز خریداری کنید.

کافه چورلولو علی پاشا کجاست

 Yeniçeriler Caddesi, 36/28 Beyazit, Istanbul, Turkey 

کافه چورلولو علی پاشا استانبول

 

کافه تراس مانریه ببک استانبول

Mangerie Bebek Terrace

کافه تراس مانِریه بِبِک استانبول یکی از اماکن عالی برای لذت بردن از تلخی یک فنجان قهوه در کنار شیرینی باقلواست. از انواع سالاد گرفته تا برگر و انواع غذا های ترکیه همه چیز را می توانید در این کافه پیدا کنید. حتی اگر جزء آن دسته از آدم هایی نیستید که دوستدار قهوه است، می توانید آب میوه های تازه این کافی شاپ را امتحان کنید.

کافه تراس مانِریه ببک کجاست

 Cevdet Paşa, Caddesi 69, Küçükbebek, Istanbul, Turkey
نظرات کاربران
دیدگاه
از سراسر وب تور نوروز استانبول مجری مستقیم تور اروپا