innerbanner

وبلاگ

پارک های ترکیه : ۱۰ پارک زیبا ترکیه + تصویر و نشانی

زیبا‌ترین پارک‌های ملی ترکیه : ۱۰ تا از زیباترین پارک های ترکیه

نویسنده :  
۱۳۹۷/۰۵/۲۷
بهترین دیدنی های ترکیه, 10 مکان دیدنی ترکیه
۱۰ مکان عالی برای سیاحت در ترکیه, زیباترین جاذبه های ترکیه
اگر عازم کشور زیبای ترکیه هستید و قصد سفر با یکی از تورهای ترکیه را دارید, دیدنی های این شهر زیبا را از دست ندهید. با زیبا ترین جاذبه های ترکیه آشنا شوید تا سفری فراموش نشدنی را سپری کنید. اما با توجه به زمان کمی که اغلب ما برای سفر داریم, تماشای همه دیدنی های ترکیه از جزایر زیبای ترکیه گرفته تا اماکن دیدنی تاریخی شاید امکان پذیر نباشد.
نویسنده :  
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
جشنواره های ترکیه، 9 جشنواره دیدنی ترکیه که نباید از دست دهید
جشنواره های زیبای استانبول را از دست ندهید! اسامی جشنواره های زبیای استانبول ترکیه
از جشنواره اُپرا گرفته تا جشنواره بالت، فیلم و تئاتر و... در هر سنی که باشید ترکیه برای شما، مطایق سلیقه شخصی شما جشنواره ای به خصوص برگزار می کند. در طول سفر به ترکیه می توانید از شرکت در فستیوال و جشنواره های مختلف و البته متنوع لذت ببرید. با بهترین جشنواره های سالانه ترکیه آشنا شوید :
نویسنده : تحریریه رویای ترکیه  
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
سریال ترکیه ای، 10 سریال های تاپ ترکیه ای، نام بهترین سریال های ترکی
بهترین فیلم های تلویزیونی ترکیه ( سریال های ترکیه ای) در تمام دوران، اسامی سریال های ترکی 
آیا به دنبال لیستی از بهترین سریال های ترکیه ای و سریال های ترکی هستید! سریال هایی که ابتدا در خانه مردم و سپس به قلب مردم راه پیدا کرد. حتی اگر تجربه سفر باتور استانبول و یا تور ترکیه را نداشته باشید، امروزه با تماشای سریال های ترکی با کلمات ترکی استانبولی، اسامی شهر های ترکیه و فرهنگ اهالی محلی ترکیه آشنا شده اید.همانطور که می دانید تقویت ذهن با فراگرفتن یک زبان جدید ثابت شده و یادگیری یک زبان جدید باعث افزایش هوش و تقوت ذهن می گردد. از این رو، با تماشای سریال های ترکیه ای حتی می توانید زبان ترکی استانبولی خود را تقویت کنید و در اقات فراغت خود از تماشای یکی از بهترین سریال های ترکی لذت ببرید. از سریال های جدید ترکیه ای گرفته تا سریال های کلاسیک ترکیه، در اینجا با اسامی بهترین سریال  های ترکیه ای آشنا خواهید شد.
نویسنده :  
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
دیدنی بدروم ترکیه : سواحل بدروم، 5 ساحل زیبای بدروم
۵ ساحل عالی برای سیاحت در بدروم، ترکیه
بدروم از شهر های بسیار زیبای ترکیه، همه ساله تعداد بیشماری از توریستان تور ترکیه را جذب خود می کند. این محبوبیت بی دلیل نیست، این شهر زیبا با سواحلی با آب های گرم، سواحل ماسه ای سفید و امکانات تفریحی متنوع  توانسته خود را در دل مسافرین جای دهد. در ادامه با زیباترین و ومعروف ترین سواحل بدروم ترکیه آشنا خواهید شد.

اماکن دیدنی پربازدید ترکیه : دیدنی های معروف ترکیه را از دست ندهید
نویسنده :  
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
20 مکان دیدنی زیبای ترکیه، زیباترین اماکن دیدنی ترکیه
با زیباترین اماکن دیدنی ترکیه آشنا شوید، دیدنی های ترکیه
به تاج و تخت رسیدن سلطنت ها و سقوط پاشاهان متعدد مزید بر علت شده تا ترکیه، این کشور زیبا مهد اماکن تاریخی بسیار دیدنی شود. ترکیه کشور جاذبه های دیدنی تاریخی حیرت انگیز است، از شهرهای تاریخی گرفته تا جاذبه های گردشگری معروف . پیش از رزور یکی از تور های ارزان ترکیه، با زیباترین اماکن دیدنی ترکیه آشنا شوید و با توجه به روحیات و شخصیت سفری به یادماندنی برای خود و همراهان خود رقم بزنید.
با ۲۰ جاذبه دیدنی ترکیه  آشنا شوید :
نویسنده :  
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
8 شهر زیبای ترکیه، شهر های ترکیه، زیباترین شهرهای ترکیه
شهر های ترکیه : ۸ شهر زیبای ترکیه
شهر های ترکیه هماننده شهر های دیگر کشور های توریستی دنیا نظیر تایلند، گرجستان و غیره .. هرکدام دارای جاذبه های دیدنی و ویژگی های منحصر به فردی هستند که آنها را از یکدیگر متمایز می سازد. از شهر های تاریخی و فرهنگی نظیر استانبول گرفته تا شهری ساحلی نظیر آنتالیا و بدروم نمی توان به ترکیه سفر کرد و تنها از یک شهر از شهر های زیبای ترکیه بازدید کرد. در این مقاله قصد داریم تا شما را با زیباترین شهر های ترکیه آشنا کنیم تا زمان محدود سفر را در بهترین شهر ها سپری کنید و بعد از سفر افسوس چیزی را نخورید.

اما آیا تا به حال از خود دلیل شهرت و محبوبیت ترکیه را در میان توریستان و گردشگران پرسیده اید! 
نویسنده :  
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
تفریحات در استانبول، تفریحات استانبول مخصوص بچه ها
تفریحات و اماکن دیدنی جذاب استانبول برای کودکان ، سفر به استانبول با کودکان
آیا به دنبال یک سفر عالی برای همه افراد خانواده هستید و از مناسب بودن استانبول ترکیه برای کودکان خود اطمینان ندارید ؟ مهم نیست که این سفر اول شما با تور استانبول است و یا خیر، شهر زیبای استانبول درست همان اندازه که برای توریستان بزرگسال جذاب است برای کودکان نیز سفری رویایی محسوب می شود. چرا استانبول سفری مناسب برای کودکان است ؟ آب و هوای شهر استانبول نزدیک به آب و هوای شمال کشور عزیزمان است از این رو با آب و هوایی عجیب و غریب رو به رو نخواهید شد که کودک شما را مورد آزار قرار دهد. نکته دیگری که حائز اهمیت است  تنوع تفریحات و اماکن دیدنی مخصوص کودکان در استانبول می باشد. لازم به ذکر است که در این سفر در کنار خنده و ذوق کودکتان، به خودتان نیز خوش خواهد گذشت چرا که این تفریحات برای بزرگ سالان نیز از تفریحات خوب و متفاوت محسوب می شود.
نویسنده :  
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
فستیوال تابستانه استانبول ترکیه، جشنواره و فستیوال استانبول در تابستان
فستیوال و روزها خاص استانبول ترکیه در تابستان، فستیوال خرید استانبول ترکیه در تابستان
با شروع گرمای تابستان سفر با تور استانبول نیز داغ و داغ تر می شود. اگر شما هم جزو آن از توریستان خوش ذوقی هستید که در این تابستان قصد سفر به شهر اوراسیایی جهان، استانبول را دارد، باید بدانید که سفری لذت بخش و فوق العاده ای در انتظار شماست. یک هفته از تابستان برای لذت بردن از اماکن تفریحی و گردشگری استانبول فرصت کم، اما موقعیت بسیار عالی برای یک تجربه فراموش نشدنیست چرا که در کنار دیدنی های نفسگیر شهر، فستیوال و جشنواره های تابستانه استانبول نیز به جاذبه های شهر اظافه می شود.  این سفر، سفری مختص به شما در ترکیه است، سفر تابستانه خود با تور استانبول را به گونه ای تمام کنید که در یکی از جشنواره ها و یا فستیوال های داغ و متنوع استانبول حضور داشته باشید.
نویسنده :  
۱۳۹۷/۰۵/۱۶