سواحل آنتالیا

سواحل آنتالیا

بهترین سواحل آنتالیا

اغراق نیست اگر که بگوییم یکی از جاذبه های منحصر به فرد ترکیه در جذب توریست سواحل دیدنی و زیبای این کشور است. آنتالیا شهریست با سواحل زیبا که در لیست پر طرفدار ترین سواحل ترکیه در میان توریست ها تور ترکیه قرار گرفته است. اگر قصد سفر  با تور آنتالیا را دارید، بازدید و گشت و گذار در سواحل زیبای آنتالیا جاییست که حتما می بایست برنامه سفر خود به ترکیه اظافه کنید. سواحلی که در کناراش می توان آثار به جا مانده از تاریخ را دید. هر آنچه که از یک ساحل آرام، زیبا و البته ایمن انتظار دارید، در سواحل آنتالیا پیدا خواهید کرد. حتی اگر با تور آنتالیا سفر نکردید، با تور ترکیه در هر شهر توریستی ترکیه که اقامت داشته باشید، یک روز را می توانید برای گشت گذار در سواحل زیبای آنتالیا برگزینید و سفر خود به ترکیه را کامل کنید.

بهترین-سواحل-آنتالیا-ترکیه

5 ساحل زیبا آنتالیا ترکیه

ساحل لارا آنتالیا ترکیه

Lara Beach

اگر در طول سفر با تور ترکیه به دنبال ساحلی ماسه ای و همچو برف هستید، اگر طرفدار شن و ماسه زیبا در ساحلی آرام هستید، لارا ساحل محل مناسب برای گذراندن یک روز کامل در آنتالیا ترکیه است. ساحل لاارا انتالیا با حدود 450 هکتار زمین، دارای باشگاه های ساحلی، رستوران ها، کافه ها و کلاب های شبانه است، خوب محزر است که با وجود این حجم از امکانات، ساحل لارا در لیست برترین سواحل ترکیه می باشد و محلی برای تنهایی نیست. والیبال و ورزش های ساحلی،  تفریحات آرامش بخش و هیجان انگیز را در ساحل لارا در آنتالیا تجربه خواهید کرد.  

ساحل-زیبای-آنتالیا-2

ساحل چیرالی آنتالیا

Çıralı

ساحل چیرالی آنتالیا که به دلیل وجود باقی مانده های تاریخی از شهر لیسیان – Lycian به ساحل اُلیپسُن نیز معروف است. ساحل چیرالی یکی از زیباترین سواحل آنتالیا می باشد که با تاریخ گره خورده است. این ساحل آرام و قرار ندارد و در همه فصل از سال پر است از مردم محلی و توریستان زیادی که در کنار این ساحل از زیبایی  های طبیعی لذت می برند. شما حتما ساحل چیرالی را دوست خواهید داشت چرا که زیبایی های طبیعی ساحل، ساحل ماسه ای سفید، آب زلال و اتاق های ساحلی چیرالی برای هر توریستی با هر سلیقه ای کافیست. 

ساحل کنییالتی آنتالیا

Konyaaltı

یکی دیگر از سواحل معروف و خوش آوازه آنتالیا ترکیه، ساحل کنییالتی آنتالیاست که بین صخره ها و کوه های بیدگلرالی قرار گرفته است. ساحلی را در جوار کوه های سر سبز سر به فلک کشیده تجسم کنید، منظره بی نظیری که ساحل کنییالتی دارد از منظره های بی نظیریست که لنر دوربین هر عکاسی را به خود جلب می کند. ساحل کنییالتی آنتالیا چند مایل است، بنابر این محوطه زیادی برای تفریح و آفتاب گرفتن در سواحل ماسه ای کنییالتی در اختیار دارید. علاوه بر این، رستوران ها و کافه های مناسبی نیز در محوطه ساحلی کنییالتی برای ارائه خدمات به توریستان تور ترکیه قرار دارند. 

ساحل-زیبای-آنتالیا-3

ساحل فازلیس آنتالیا

Phaselis

ساحل زیبای فازلیس که به ساحل فیروزه ای نیز معروف و مشهور است از سواحل جذاب آنتالیا ترکیه محسوب می شود. برای گشت و گذار و بازدید از همه زیبایی های و نقاط بی نظیر ساحل نیاز به کرایه ماشین دارید. ساحل فازلیس، ساحلی که در شمال اُلیمپسُن قرار گرفته است. جالب است بدانید که آثار تاریخی باقی مانده از شهر تاریخی یونان و روم، شهر فازلیس در سه خلیج آنتالیا، درست جایی که برای شنا مناسب است، تقسیم شده اند.

ساحل-زیبای-آنتالیا-4

 

ساحل پاترا آنتالیا

 Patara Beach

با وجود اینکه ساحل پاترا آنتالیا ترکیه چند ساعت از مرکز شهر آنتالیا فاصله دارد، اما این ساحل ارزش آن را دارد تا ماشین کرایه کنیم و به خارج از شهر برای گشت و گذار در این ساحل زیبا برویم چرا که ساحل پاترا آنتالیا یکی از زیباترین سواحل منطقه است. ساحل پاترا، ساحلی با 18 کیلومتر شن و ماسه سفید در کنار امواج آبی تیره است. علاوه بر زیبایی های طبیعی، این ساحل دارای یک منطقه حفاظت شده برای لاک پشت های Caretta-caretta نیز است، این لاک پشت ها هرساله برای تخمگذاری تخم ها به ساحل پاترا سفر می کنند.

ساحل-زیبای-آنتالیا-5

اماکن دیدنی آنتالیا ترکیه که پیش از ترک ترکیه باید دید : 10 مکان دیدنی از زیباترین دیدنی های آنتالیا
آنتالیا بهتر است یا استانبول ؟ کدام شهر توریستی ترکیه برای من بهتر است ؟ آنتالیا یا استانبول

مقایسه دو شهر آنتالیا و کوش آداسی، آنتالیا بهتره یا کوش آداسی ؟ آنتالیا یا کوش آداسی

باید ها و نباید های آنتالیا، نکاتی که قبل از سفر به آنتالیا باید به خاطر بسپارید: راهنمای سفر به آنتالیا

نظرات کاربران
دیدگاه
از سراسر وب تور نوروز استانبول مجری مستقیم تور اروپا