زیباترین اماکن دیدنی ترکیه، دیدنی های معروف استانبول، آنکارا، آنتالیا..

نمایشگاه ساختمان استانبول، 6 چیز در نمایشگاه ساختمان استانبول 2018 - ANKOMAK

نمایشگاه ساختمان استانبول، 6 چیز در نمایشگاه ساختمان استانبول 2018 - ANKOMAK

نمایشگاه ساختمان استانبول 2018 ، اطلاعات لازم نمایشگاه ساختمان استانبول که باید بدانید :

نمایشگاه ساختمان آنکوماک استانبول یک تجمع بین المللی برای بزرگترین نام ها را در صنعت ساخت و ساز. نمایشگاه بین المللی ساختمان استانبول، نمایشگاهی خاص به منظور نمایش ماشین آلات ساخت و ساز و عناصر ساختمان و ساخت و ساز می باشد. اما اهمیت شرکت در نمایشگاه ساختمان استانبول چیست ؟

 بسیاری از خریداران به دنبال نمایشگاه جدیدترین محصولات و تکنولوژی های موجود در بازار هستند و این نمایشگاه فرصتی بسیار عالی برای آنهاییست که به دنبال معرفی برند خود در بازار بین الملی هستند و یا می خواهند سطح آینده کسب و کار خود را ارتقائ دهند. این نمایشگاه به عنوان یک فروم بین المللی با شرکت های ترکیه ای و بین المللی همکاری می کند، شرکت کنندگان می توانند با شرکت در این نمایشگاه مهم نام و برند شرکت خود را در منطقه مطرح و با تصمیم گیرندگان کلیدی و خریداران مهم در صنعت ساختمان دیدار کنند.

بهترین دیدنی های ترکیه, 10 مکان دیدنی ترکیه

بهترین دیدنی های ترکیه, 10 مکان دیدنی ترکیه

10 مکان عالی برای سیاحت در ترکیه, زیباترین جاذبه های ترکیه

اگر عازم کشور زیبای ترکیه هستید و قصد سفر با یکی از تورهای ترکیه را دارید, دیدنی های این شهر زیبا را از دست ندهید. با زیبا ترین جاذبه های ترکیه آشنا شوید تا سفری فراموش نشدنی را سپری کنید. اما با توجه به زمان کمی که اغلب ما برای سفر داریم, تماشای همه دیدنی های ترکیه از جزایر زیبای ترکیه گرفته تا اماکن دیدنی تاریخی شاید امکان پذیر نباشد.

جشنواره های ترکیه، 9 جشنواره دیدنی ترکیه که نباید از دست دهید

جشنواره های ترکیه، 9 جشنواره دیدنی ترکیه که نباید از دست دهید

جشنواره های زیبای استانبول را از دست ندهید! اسامی جشنواره های زبیای استانبول ترکیه

از جشنواره اُپرا گرفته تا جشنواره بالت، فیلم و تئاتر و... در هر سنی که باشید ترکیه برای شما، مطایق سلیقه شخصی شما جشنواره ای به خصوص برگزار می کند. در طول سفر به ترکیه می توانید از شرکت در فستیوال و جشنواره های مختلف و البته متنوع لذت ببرید. با بهترین جشنواره های سالانه ترکیه آشنا شوید :

سریال ترکیه ای، 10 سریال های تاپ ترکیه ای، نام بهترین سریال های ترکی

سریال ترکیه ای، 10 سریال های تاپ ترکیه ای، نام بهترین سریال های ترکی

بهترین فیلم های تلویزیونی ترکیه ( سریال های ترکیه ای) در تمام دوران، اسامی سریال های ترکی 

آیا به دنبال لیستی از بهترین سریال های ترکیه ای و سریال های ترکی هستید! سریال هایی که ابتدا در خانه مردم و سپس به قلب مردم راه پیدا کرد. حتی اگر تجربه سفر باتور استانبول و یا تور ترکیه را نداشته باشید، امروزه با تماشای سریال های ترکی با کلمات ترکی استانبولی، اسامی شهر های ترکیه و فرهنگ اهالی محلی ترکیه آشنا شده اید.همانطور که می دانید تقویت ذهن با فراگرفتن یک زبان جدید ثابت شده و یادگیری یک زبان جدید باعث افزایش هوش و تقوت ذهن می گردد. از این رو، با تماشای سریال های ترکیه ای حتی می توانید زبان ترکی استانبولی خود را تقویت کنید و در اقات فراغت خود از تماشای یکی از بهترین سریال های ترکی لذت ببرید. از سریال های جدید ترکیه ای گرفته تا سریال های کلاسیک ترکیه، در اینجا با اسامی بهترین سریال  های ترکیه ای آشنا خواهید شد.

شهر زيرزمينی ترکیه، شهر زیر زمینی زرتشتیان در ترکیه

شهر زيرزمينی ترکیه، شهر زیر زمینی زرتشتیان در ترکیه

شهر زیر زمینی 18 طبقه ترکیه از شگفت انگیز ترین آثار تاریخی دنیا + تصاویر شهر زیر زمینی ترکیه

اسرار نهفته در شهر زیرزمینی ترکیه

ترکیه دارای اماکن دیدنی، سواحل بسیار زیبا و شهر های تاریخی بسیار زیادیست، اما بی اغراق شهر زیر زمینی 18 طبقه زرتشتیان از جاذبه های خیره کننده ایست که نمی توان آن را با جاذبه دیدنی و تاریخی دیگری قیاس کرد. اگر عاشق کشف کردن سر رو راز در پس شهر زیر زمینی 18 طبقه تاریخی هستید، اگر سفر به تاریخ برای شما هم هیجان اتگیز است، اگر می خواهید زندگی زرتشتیان باستان را از نزدیک ببینید و در کوچه پس کوچه های شهر آنها قدم بزنید، شهر زیر زمینی کاپادوکیای شانسی بی نظیر برای شماست. با یکی از تور های ارزان ترکیه به کاپادوکیای ترکیه سفر کنید تا از نزدیک از بزرگی و شگفت انگیزی این شهر تاریخی لذت ببرید.

دیدنی بدروم ترکیه : سواحل بدروم، 5 ساحل زیبای بدروم

دیدنی بدروم ترکیه : سواحل بدروم، 5 ساحل زیبای بدروم

۵ ساحل عالی برای سیاحت در بدروم، ترکیه

بدروم از شهر های بسیار زیبای ترکیه، همه ساله تعداد بیشماری از توریستان تور ترکیه را جذب خود می کند. این محبوبیت بی دلیل نیست، این شهر زیبا با سواحلی با آب های گرم، سواحل ماسه ای سفید و امکانات تفریحی متنوع  توانسته خود را در دل مسافرین جای دهد. در ادامه با زیباترین و ومعروف ترین سواحل بدروم ترکیه آشنا خواهید شد.

اماکن دیدنی پربازدید ترکیه : دیدنی های معروف ترکیه را از دست ندهید

20 مکان دیدنی زیبای ترکیه، زیباترین اماکن دیدنی ترکیه

20 مکان دیدنی زیبای ترکیه، زیباترین اماکن دیدنی ترکیه

با زیباترین اماکن دیدنی ترکیه آشنا شوید، دیدنی های ترکیه

به تاج و تخت رسیدن سلطنت ها و سقوط پاشاهان متعدد مزید بر علت شده تا ترکیه، این کشور زیبا مهد اماکن تاریخی بسیار دیدنی شود. ترکیه کشور جاذبه های دیدنی تاریخی حیرت انگیز است، از شهرهای تاریخی گرفته تا جاذبه های گردشگری معروف . پیش از رزور یکی از تور های ارزان ترکیه، با زیباترین اماکن دیدنی ترکیه آشنا شوید و با توجه به روحیات و شخصیت سفری به یادماندنی برای خود و همراهان خود رقم بزنید.

با 20 جاذبه دیدنی ترکیه  آشنا شوید :

 

8 شهر زیبای ترکیه، شهر های ترکیه، زیباترین شهرهای ترکیه

8 شهر زیبای ترکیه، شهر های ترکیه، زیباترین شهرهای ترکیه

شهر های ترکیه : 8 شهر زیبای ترکیه

شهر های ترکیه هماننده شهر های دیگر کشور های توریستی دنیا نظیر تایلند، گرجستان و غیره .. هرکدام دارای جاذبه های دیدنی و ویژگی های منحصر به فردی هستند که آنها را از یکدیگر متمایز می سازد. از شهر های تاریخی و فرهنگی نظیر استانبول گرفته تا شهری ساحلی نظیر آنتالیا و بدروم نمی توان به ترکیه سفر کرد و تنها از یک شهر از شهر های زیبای ترکیه بازدید کرد. در این مقاله قصد داریم تا شما را با زیباترین شهر های ترکیه آشنا کنیم تا زمان محدود سفر را در بهترین شهر ها سپری کنید و بعد از سفر افسوس چیزی را نخورید.

اما آیا تا به حال از خود دلیل شهرت و محبوبیت ترکیه را در میان توریستان و گردشگران پرسیده اید! 

بله درست فکر می کنید، دیدنی های حیرت انگیزی که شهرهای زیبای این سرزمین در دل خود جای داده، دلیل اصلی آوازه این کشور است. اما به کدام شهر از ترکیه قصد سفر دارید ؟ بی اغراق نمی توان گفت یک شهر برای مثال استانبول از آنتالیا زیباتر است، و یا نمی توان سفر با تور استانبول را با سفر با تور آنتالیا مقایسه کرد. اما در عوض می توان سفر به این شهر ها را شخصیتی کرد و هر فرد با توجه به شخصیت خود به شهر مورد علاقه خود در ترکیه سفر کند. از استانبول گرفته تا اوزونگول... در ادامه با زیباترین شهر های ترکیه آشنا خواهید شد :

تفریحات در استانبول، تفریحات استانبول مخصوص بچه ها

تفریحات در استانبول، تفریحات استانبول مخصوص بچه ها

تفریحات و اماکن دیدنی جذاب استانبول برای کودکان ، سفر به استانبول با کودکان

آیا به دنبال یک سفر عالی برای همه افراد خانواده هستید و از مناسب بودن استانبول ترکیه برای کودکان خود اطمینان ندارید ؟ مهم نیست که این سفر اول شما با تور استانبول است و یا خیر، شهر زیبای استانبول درست همان اندازه که برای توریستان بزرگسال جذاب است برای کودکان نیز سفری رویایی محسوب می شود. چرا استانبول سفری مناسب برای کودکان است ؟ آب و هوای شهر استانبول نزدیک به آب و هوای شمال کشور عزیزمان است از این رو با آب و هوایی عجیب و غریب رو به رو نخواهید شد که کودک شما را مورد آزار قرار دهد. نکته دیگری که حائز اهمیت است  تنوع تفریحات و اماکن دیدنی مخصوص کودکان در استانبول می باشد. لازم به ذکر است که در این سفر در کنار خنده و ذوق کودکتان، به خودتان نیز خوش خواهد گذشت چرا که این تفریحات برای بزرگ سالان نیز از تفریحات خوب و متفاوت محسوب می شود.

فستیوال تابستانه استانبول ترکیه، جشنواره و فستیوال استانبول در تابستان

فستیوال تابستانه استانبول ترکیه، جشنواره و فستیوال استانبول در تابستان

فستیوال و روزها خاص استانبول ترکیه در تابستان، فستیوال خرید استانبول ترکیه در تابستان

چرا استانبول ؟ اگر تور استانبول ترکیه را برای سفر تابستانه خود انتخاب کرده اید، باید بگوییم که انتخاب هوشمندانه ای داشته اید چرا که استانبول شهر 4 فصله ایست که در هر ماه از سال جذاب و دیدنیست. در طول تابستان می توانید از تمام اماکن تفریحی و گردشگری استانبول در هوایی فوق العاده لذت ببرید. علاوه بر این، فستیوال و جشواره های تابستانه استانبول بخشی دیگر از جاذبه های این شهر را به خود اختصاص می دهد. سفر تابستانه خود با تور استانبول را به گونه ای ترتیب دهید تا در یکی از جششنواره ها و یا فستیوال های متنوع استانبول شرکت کنید.