سواحل بدروم

سواحل بدروم

۵ ساحل عالی برای سیاحت در بدروم، ترکیه

بدروم از شهر های بسیار زیبای ترکیه، همه ساله تعداد بیشماری از توریستان تور ترکیه را جذب خود می کند. این محبوبیت بی دلیل نیست، این شهر زیبا با سواحلی با آب های گرم، سواحل ماسه ای سفید و امکانات تفریحی متنوع  توانسته خود را در دل مسافرین جای دهد. در ادامه با زیباترین و ومعروف ترین سواحل بدروم ترکیه آشنا خواهید شد.

اماکن دیدنی پربازدید ترکیه : دیدنی های معروف ترکیه را از دست ندهید !

1. ساحل ایلگین کاو - Ilgın Cove بدروم از سواحل زیبای ترکیه

ساحل ایلگین کاو بدروم ترکیه که در روستای مازی - Mazı واقع شده است یکی از زیباترین سوال بدروم ترکیه محسوب می شود و برای رسیدن به این ساحل خاص نیاز به ماشین خواهید داشت، این ساحل نه تنها در میان توریستان تور ترکیه، بلکه در میان مردم محلی ترکیه نیز محبوب است، اما با این حال نام این ساحل برای خیلی از توریستان ترکیه نا آشنا باقی مانده است. پس از اندکی رانندگی به سمت پایین تپه‌های روستا، به ساحلی دوست داشتنی خواهید رسید لازم به ذکر است که پیش از رسیدن به این ساحل بکر و زیبا نوشیدنی و خوراکی لازم را به همراه داشته باشید چراکه هیچ گونه خدماتی ارائه نمی‌شود. با این حال، این دقیقا همان چیزی است که ساحل ایلگین Ilgın را بسیار ویژه کرده است، در این ساح می‌توانید از زیبایی دریا و طبیعت اطراف آن، بدون هیچ گونه مزاحمتی لذت ببرید.

2. ساحل گونشکیک بدروم - Gümüşlük

ساحل گونشکیک بدروم یکی از مناطق کم-ارتفاع بدروم است که اغلب مملوء از مردم محلی است، مردم گرم و صمیمی که در یکی از رستوران‌های بزرگ ماهی، مغازه‌ها در فروشگاه‌های هنر و صنایع دستی غذا می‌خورند. خوب چرا شما به یکی از این رستوران های ساحلی نمی پیوندید! علاوه بر این ساحل  Gümülük دارای مهمان‌خانه‌های دوست داشتنی کوچکی نیز می‌باشد که نزدیک آب هستند و این بدین معنیست که کل تعطیلات خود را می توانید در کنار ساحل سپری کنید. حتما غروب خورشید را در رستوران زیبای لیمون در ساحل گونشکیک  تماشا کنید و در آن از طعم بی نظیر غذاهای عالی ترکیه‌ای لذت ببرید. 

3. ساحل آکارلار بدروم - Akyarlar

ساحل کارلار Akyarlar منطقه عمدتا بکر و دست نخورده شبه جزیره بدروم است، این ساحل مکان خوبی برای فرار از مرکز توریستی اصلی شهر است. ساحل آکارلار با خلیج دنج، چشم‌انداز بازار شهر و دورنمایی از جزیره کوز یونان در لیست سواحل زیبای بدروم قرار گرفته است. در طول سفر به ترکیه از سپری کردن روز خود در این ساحل زیبای بدروم، و غذاخوردن در یکی از رستوران‌های ماهی در شب لذت ببرید.

4.ساحل کیستبوکو بدروم - Kisebükü

ساحل کیستبوکو Kisebükü یکی دیگر از زیباترین سواحل مازی - Mazi است. البته در ابتدا لازم  به ذکر است که بهتر است در فصول غیرتعطیل و در روزهای هفته به این ساحل دنج بروید تا بتوانید از زیبایی آن به دور از هیاهوی جمعیت محلی لذت ببرید. با وجود بقایای تاریخی یک کلیسا و حمام‌ های پراکنده در اطراف این ساحل به ساحلی پر آوازه بدیل گشته است. این ساحل همچنین مورد علاقه تورهای قایق‌ سواری نیز می باشد. برای رسیدن به این ساحل، قطعا به یک ماشین  و یا یک راننده ماهر خواهید داشت چرا که مسیر ساحل کیستبوکو  نا هموار است اما زیبایی اینم ساحل ارزش سختی مسیر را دارد.

5.ساحل کرجی بدروم -  Kargi Beach

سمت جنوبی بدروم، به دور از شهرت گردشگری خود، دارای بهترین سواحل‌ است. Kargı یکی از اولین گزینه‌های لیست‌هاست زیرا آرام‌تر از دیگر سواحل بدروم است. در اینجا می‌توانید ساحل شنی زیبایی بیابید که در روب روی آنها ویلاهای سفید و چند رستوران ماهی بدروم قرار دارند.
 
نظرات کاربران
دیدگاه
از سراسر وب تور نوروز استانبول مجری مستقیم تور اروپا