فستیوال خرید استانبول

فستیوال خرید استانبول

حراجی های استانبول

فصل حراجی استانبول بهترین زمان برای خریدی ارزان از مشهور ترین برند های ترک در قیمتی بسیار مناسب است. اگر قصد سفر با تور استانبول را دارید و می خواهید در بهترین زمان خرید استانبول به ترکیه سفر کنید، حتما پیش از سفر از فصل حراجی های ترکیه با خبر شوید. در زمانی حراجی تمامی مراکز خرید بزرگ استانبول نظیر مرکز خرید استانبول مال - Mall of Istanbul، مرکز خرید فروم استانبول - Forum Istanbul، مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول - Istinye Park، مرکز خرید زورلو استانبول - Zorlu Center و مرکز خرید کانیون استانبول - Kanyon Istanbul را در حراجی بزرگ خواهید دید و فروشگاه های برند ترک آف هایی اغلب تا نصف قیمت بر روی اجناس خود می گذارند. خوب چرا از این فرصت عالی استفاده نکنیم! مطمئن باشید هزینه سفر به ترکیه با خریدی که در فصل حراجی می کنید جبران می شود و می توانید قیمت قابل توجهی در هزینه های سفر صرفه جویی کنید. 

تاریخ-فستیوال-خرید-استانبول-2018/فصل-حراجی-استانبول-رویای-ترکیه

بهترین زمان خرید ارزان در استانبول

در ابتدا بهتر است بدانید که تاریخ‌ های ثابتی برای حراجی های استانبول وجود ندارد و این موضوع ممکن است شوک کوچکی به شما وارد کند. با این حال هیچ تاریخ رسمی برای حراجی های فصلی وجود ندارد و اگر هم وجود داشته باشد، درست مثل قوانین ترافیک متغیر بوده و عوض می‌شوند. اساسا فروش‌ ها تقریبا در تمام طول سال وجود دارند.

برخی برند‌های ترک نظیر Colin's، برند اِفرور - Efor، برند دی ‌‌فاکتو - Defacto، برند پوشاک ال سی واکیکی -  LC Waikiki، برند توین - Tween، برند هاتیک - Hotic ، برند شلوار جین ماوی جینز، برند شلوار جین LTB و برند وای لاندن - Y London مجموعه‌های خود را در چهار فصل مختلف عرضه می‌کنند. بنابراین وقتی که فصل آینده نزدیک است، آنها اقلام فصول قبلی را در حراجی عرضه می‌کنند. از سوی دیگر بعضی مارک‌ ها، مجموعه‌ های خود را تنها به دو فصل تقسیم می‌کنند. مجموعه‌ های پاییزه و زمستانه-بهاره و تابستانه. به طور طبیعی زمان فروش آنها متفاوت از برند های چهار فصلی قبلی است.

علاوه بر اینها در روز های خاص نظیر عید نوروز، روز مادر، روز ولنتاین و روز های مذهبی دیگر تخفیف‌ های خاص نیز خورده می شود. البته این بدین معنا نیست که شما نمی توانید زمان سفر خود را با فصول حراجی ها هماهنگ کنید. در طول سفر به استانبول در زمان مناسب به احتمال خیلی زیاد به فصل حراجی ها خواهید خورد.

تاریخ-فستیوال-خرید-استانبول-2018/فصل-حراجی-استانبول-رویای-ترکیه

فستیوال خرید تابستانه استانبول

فروش تابستانی عمدتا زمانی شروع می‌شود که دمای هوا بار دیگر شروع به افزایش می‌ کند. این فروش می‌تواند هر تاریخی بین ابتدای ژوئن یعنی 12 خرداد الی 10 تیر تا هفته اول ماه جولای یعنی اوایل تیر ماه باشد. توصیه دیریم ترکیه به شما در خصوص بهترین زمان خرید و سفر این است که در هفته اول جولای به خرید بروید تا با بهترین حراج تابستانه روبه رو شوید و بهترین خرید را داشته باشید. پس از آن، در اواسط ماه سپتامبر یعنی اوایل شهریور فروش و حراج تابستانه به اوج خود خواهد رسید.

تاریخ-فستیوال-خرید-استانبول-2018/فصل-حراجی-استانبول-رویای-ترکیه

فستیوال خرید زمستانه استانبول

حراج زمستانه در اواسط دسامبر یعنی 11 آذر تا 11 دی و یا در آغاز ژانویه یعنی 12 دی تا 22 بهمن با تخفیف‌ های 30 درصدی شروع می‌شود و به 50 درصد هم می رسد. البته این درصد برای همه برند ها و مارک ها یکسان نیست، برخی مارک‌ ها تنها به این نرخ‌ ها بسنده می‌ کنند و تخفیف‌ های بیشتری ارائه نمی‌دهند. از سوی دیگر برخی مارک‌ ها، دارای موج دوم تخفیف‌ ها هستند که عمدتا بیش از 45 یا 50 درصد تخفیف است. حتی گاهی برای خلاص شدن از آخرین اقلام خود، در ماه آوریل یعنی از 23 فروردین تا 11 اردیبهشت به بالاترین حد تخفیف یعنی حدود 70 درصد می‌ رسند.

تاریخ-فستیوال-خرید-استانبول-2018/فصل-حراجی-استانبول-رویای-ترکیه

تاریخ فستیوال خرید استانبول

هشتمین جشنواره خرید استانبول در یکی از شهر های پر جنب و جوش اروپا، فرصتی عالی برای تجربه بازدید از استانبول در سال 2018 است. این جشنواره در ماه ژوئن یعنی 12 خرداد الی 10 تیر برگزار خواهد شد و با تخفیف‌ های وسوسه برانگیز و رویداد های سرگرم کننده همراه خواهد بود.

با سفر در فصل حراجی استانبول و فستیوال خرید استانبول از امتیاز‌ های خرید با تخفیف‌ های بزرگ توسط مارک‌ های مشهور ترکیه  لذت ببرید و در قرعه‌ کشی‌ های شگفت‌ انگیز این فستیوال شرکت کنید. جشنواره خرید استانبول، جشن‌، شادی و عشق خرید را به هر گوشه‌ای از شهر می‌ برد. از کنسرت‌ ها، مسابقات و نمایش‌ های منحصر به فرد مد در نقاط مرکزی اطراف شهر گرفته تا مراکز خرید بزرگ استانبول لذت خواهید برد.

این بار، استانبول در مراکز خرید مدرن خود با خطوط رنگارنگ از بازدید کنندگان استقبال می‌کند. همه چیز زیر یک سقف با قیمت‌های تخفیف‌ دار عرضه می‌شود.

تاریخ-فستیوال-خرید-استانبول-2018/فصل-حراجی-استانبول-رویای-ترکیه

فستیوال خرید و حراجی استانبول

برخلاف عموم مردم که بر این باورند فصل حراجی ها همان فستیوال خرید استانبول است، این دو یکی نیستند. فستیوال خرید با حراجی ها متفاوت است. در فستیوال خرید همه لوازم موجود در بازار از پوشاک گرفته تا لوازم آرایشی و برقی و وسایل خانه حراج خواهند خورد. فستیوال خرید بیشتر برای کسانی است که ساکن ترکیه هستند، چرا که در این فصل بیشتر عروس و داماد ها شروع به خرید جهیزیه می کنند و یا اجناس دیگر خود را با مدل جدید تر تعویض می کنند.

نظرات کاربران
دیدگاه
از سراسر وب تور نوروز استانبول مجری مستقیم تور اروپا