رستوران های آنتالیا

رستوران های آنتالیا

بهترین رستوران های آنتالیا

حتی اگر این چندمین سفر شما با تور ترکیه است و پیش از این هم از شهر زیبای آنتالیا بازدید کرده اید، رستوران های خوب در سرتاسر شهر آنتالیا بر دیدگان شما پنهان اند چرا که در میان صد ها رستوران شیک و دیزاین شده آنتالیا پیدا کردن بهترین رستوران از نظر کیفی و زیبایی کار دشواریست. در کنار داشتن سفری ارزان به ترکیه، به سلامت غذایی که در طول سفر به ترکیه میل می کنید نیز توجه کنید. علاوه بر اینها مناظر زیبای رستوران های آنتالیا از دیگر ویژگی هاییست که بینندگان را متحیر می کند. یک منظره عالی از آنتالیا به وقت نهار و شام به مسافران اجازه می دهد تا تمام لذت سفر به شهری زیبا را حس کنند. تجربه ای متفاوت که در ترکیه گوشه ای از زیبایی ایتالیا، یونان و فرانسه را خواهید دید.

رستوران کلوب آرما آنتالیا

Club Arma

در رستوران کلوب آرما، چشم‌ انداز های فوق‌ العاده‌ ای از کاله‌چی Kaleiçi، شهر قدیمی آنتالیا، مارینا و دامنه کوه بیگ داغلاری Bey Dağları را نظاره گر خواهید شد. در واقع رستوران کلاب آرما به عنوان یکی از برجسته‌ ترین رستوران‌ های شهر جنوبی ترکیه، آنتالیا در میان مسافران و اهالی این شهر زیبا از محبوبیت و شهرت بالایی برخوردار است.

رستوران کلوب آرما آنتالیا کجاست

Club Arma, Kaleici Yat Limani | iskele Caddesi 75, Antalya, Turkey, +90 242 244 9710 

  رستوران کلوپ آرما آنتالیا بر روی نقشه

رستوران ال ویسینو پیزاریا آنتالیا

Il Vicino Pizzaria

رستوران ال ویسینو پیزاریا آنتالیا برای کسانی است که مایل به اقامت در سواحل مدیترانه اند، از سفری ساحلی لذت می برند و در عین حال دوست دارند برخی غذا های ایتالیایی را امتحان کنند. رستوران ال ویسینو پیزاریا در خیابان‌ های قدیمی مرکز آنتالیا جا خوش کرده است. دکوراسیون مدرن و الکترونیک آن، با فضایی آرام و رنگارنگ، به گردشگران خوشامد می‌ گوید. کیفیت بالای غذا و فضای مناسب باعث شده تا این رستوران در لیست برترین رستوران های آنتالیا قرار گیرد.

رستوران ال ویسینو پیزاریا آنتالیا کجاست

Il Vicino Pizzeria, Pasa Camii12, Kaleici, Antalya, Turkey, +90 242 244 4053 

رستوران ال ویسینو پیزاریا آنتالیا بر روی نقشه

رستوران لارا بالیک اوی آنتالیا

Lara Balikevi

رستوران لارا بالیک اوی آنتالیا از زمان افتتاح خود در سال ۲۰۰۲، در عرضه برخی از بهترین غذا های دریایی آنتالیا شهرتی دست و پا کرده است که باعث شده تا انتخاب های اولیه توریستان و اهالی ترکیه برای صرف غذایی لذیذ باشد. جالب است بدانید که پس از پنج سال فعالیت، شعبه دوم آن افتتاح شد. هر دو رستوران از موقعیت مشابهی در امتداد ساحل بهره برده و چشم‌ انداز های لذت بخشی از دریا به ارمغان می‌ آورند و هر دو رستوران به سبک مدرن تزئین شده و دارای آلاچیق و باغچه‌ های فراوانی هستند.

رستوران لارا بالیک اوی آنتالیا کجاست

Lara Balık Evi, Altınkum Mh., Antalya, Turkey, +90 242 229 8015

                                                    :  Lara Balik Evi, Tevfik Işık Cd, Muratpaşa, Antalya, Turkey, +90 242 313 1399

 رستوران لارا بالیک اوی آنتالیا شعبه 1  بر روی نقشه

 رستوران لارا بالیک اوی آنتالیا شعبه 2  بر روی نقشه

رستوران مرمرلی آنتالیا

Memerli

رستوران مرمرلی آنتالیا مشرف به دریا، سکو‌ های چوبی با مجموعه‌ های طویلی از طاق‌ های سنگی کشیده شده است. میز های رستوران درست رو به روی منظره ای زیبا در محیطی آرام چیده شده‌ اند. صدای آرام‌ بخش امواج و نور کم، محیط رمانتیکی و غذایی فوق العاده از چیزهاییست که می توانید از این رستوران انتظار داشته باشید. منوی رستوران، انتخابی غنی از ماهی و غذا های گوشتی است و به شما این وعده را می دهیم که بخش کباب آن بسیار وسوسه کننده است.

رستوران مرمرلی آنتالیا کجاست

Mermerli, İskele Cd, Selçuk Mh., Muratpaşa, Antalya, Turkey, +90 242 248 54 84

رستوران مرمرلی آنتالیا بر روی نقشه

رستوران اتانتیک آنتالیا

Otantik

رستوران هتل بوتیک اتانتیک، هتلی کوچک واقع در مرکز شهر تاریخی آنتالیا است. در واقع هتل اتانتیک با رستوران و بار خود شناخته می‌ شود و یکی از محبوب‌ ترین رستوران‌ های موجود در شهر زیبای آنتالیا است.

رستوران اتانتیک آنتالیا کجاست

Otantik Boutique Hotel, Hesapçı Sk, Kaleici, Antalya, Turkey, +90 242 244 8530

رستوران اتانتیک آنتالیا بر روی نقشه

رستوران پاتیو بیسترو آنتالیا

Patio Bistro & Resturant

با قرارگیری در محوطه هتل پودینگ مارینا Puding Marina در قلب منطقه قدیمی شهر آنتالیا، پایتو قرار خواهید گرفت. این رستوران با دنیای مجلل و روستایی خود به مشتریان خوشامد می‌گوید. لازم به ذکر است که خود منو این رستوران به تنهایی سفر به بسیاری از کشور هاست که توسط آب های دریای مدیترانه شسته شده و با برخی تأثیرات کشور های دور تر به شما ارائه می شود.

رستوران پاتیو بیسترو آنتالیا کجاست

Patio Bistro & Restaurant, Mermerli S.15, Kaleiçi, Antalya, Turkey, +90 242 244 0730

رستوران پاتیو بیسترو آنتالیا بر روی نفشه

رستوران سراسر فاین دینینگ آنتالیا

Seraser Fine Dining

یکی از مشهورترین مکان های محبوب آنتالیا برای صرف غذا رستوران سراسر فاین دینینگ است. غذا خوری Seraser در مرکز تاریخی شهر واقع شده است. بازدید از این رستوران برای شما حتما جذاب خواهد بود. از بوی خوش و عطر باغ های مدیترانه ای در محیطی باز و بازسازی شده تا چشم اندازی از دکوراسیون ظریف، تابش دلنشین نور از سنگ دیوار ها و صندلی‌ های مخملی لذت ببرید. جزئیات دکوراسیون مانند آمفور ها و مجسمه‌ ها از دیگر چیز هایی هستند که محیطی زیبا را در این رستوران به ارمغان آورده اند.

رستوران سراسر فاین دینینگ آنتالیا کجاست

Seraser Fine Dining, Karanlic 18, Antalya, Turkey, +90 242 247 6015

رستوران سراسر فاین دینینگ آنتالیا  بر روی نقشه

رستوران شیپ این آنتالیا

Ship Inn

رستوران Ship Inn آنتالیا واقع در پارک آتاتورک، مجموعه‌ ای روح نواز و آرامش بخش را برای گردشگران و به دور از شلوغی و هیاهوی توریستی آنتالیا بازسازی می‌ کند. آلاچیق‌ های فضای باز با تخته‌ های چوبی طویل کفپوش شده. بازدید کنندگان می‌ توانند در کنار پوشش گیاهی سرسبز دور آلاچیق مشغول غذا خوردن شوند. منوی رستوران با برخی از گزینه‌ های بین‌ المللی، عمدتا ترکی است و گزینه‌ های کلاسیک آبی مانند یورک yörük، گوشت گوساله و cızbız، کباب معمولی از غذا هاییست که این رستوران بدلیل کیفیت آنها مشهور است.

رستوران شیپ این آنتالیا کجاست

Ship Inn, Meltem Mh., Dumlupınar Blv 2, Antalya, Turkey, +90 242 238 5235

رستوران شیپ این آنتالیا  بر روی نقشه

نظرات کاربران
دیدگاه
از سراسر وب تور نوروز استانبول مجری مستقیم تور اروپا