innerbanner

وبلاگ

راهنمای سفر به آنتالیا
باید ها و نباید های آنتالیا، نکات ضروری تور آنتالیا ترکیه
گر قصد سفر با تور آنتالیا را دارید از جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی آنتالیا اطلاعات کاملی دریافت کنید. در اینجا می توانید عکس و آدرس دقیق برترین جاذبه های آنتالیا ترکیه را دنبال کنید و ارزان ترین تور آنتالیا را رزرو کنید.
نویسنده : تحریریه رویای ترکیه  
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
راهنمای سفر به ترکیه
چطور در هزینه ها در سفر به ترکیه صرفه جویی کنیم و به موازات نهایت لذت را هم ببریم؟
باید ها و نباید های تور ترکیه، نکاتی که قبل از سفر به ترکیه باید به خاطر بسپارید

بهترین و مناسب ترین زمان سفر به ترکیه
نویسنده : تحریریه رویای ترکیه  
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
راهنمای سفر به ترکیه، 5 توصیه مهم سفر به ترکیه با کودکان
توصیه ها و اطلاعات ضروری سفر به ترکیه با کودکان
اصلا مهم نیست که شما برای بار اول با تور ترکیه سفر می کنید و یا در سفر به ترکیه با تجربه اید، سفر با کودکان تجربه ای نو با چلنج ها و مشکلات متفاوت تر از همیشه  خواهد بود، اما زمانی که آمادگی و برنامه ریزی داشته باشید تمام این ها می تواند تبدیل به شیرینی و خاطره خوش لحظات سفر شما شود. در طول سفر به ترکیه، همه افراد خانواده تنها با توجه به چند نکته می توانند به یک اندازه از دیدنی های محبوب ترکیه و تفریحات مهیج استانبول لذت ببرند و سفری رویایی عمرشان را سپری کنند.

در ادامه توصیه می کنیم حتما قبل از سفر به ترکیه با چند توصیه ضروری و طلایی سفر با کودکان آشنا شوید :
نویسنده : تحریریه رویای ترکیه  
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
چطور قهوه ترک درست و سرو کنیم
فوت و فن درست کردن قهوه ترک، مثل ترکیه ای ها قهوه ترک درست کنید ترکیه که به قلب و مرکز قهوه در دنیا شهرت دارد، کشوری که با تاریخ کهن و زندگی مدرن امروزی گره خورده و قطبی مهم برای دوستداران سفر و گردشگراست. مهم نیست که ترکیه سفر کرده اید یا خیر، حتما آوازه طعم دلنشین قهوه ترک به گوشتان خورده است. قهوه، یکی از سوغاتی های خوب ترکیه، چیزیست که در سرتاسر دنیا پیدا می شود اما چیزی که نمی توان در هیچ کجا به جز ترکیه تجربه کرد، طعم واقعی از سرو و دم کردن درست قهوه است. با درست کردن یک قهوه ترک عالی سنت و فرهنگ ترکیه را به خانه بیاورید. در ادامه با سر درست کردن قهوه خوشمزه ترکی آشنا می شوید، اما پیش از اینکه برای درست کردن قهوه ترک آماده شوید بهتر است کمی در رابطه با سنتی که در پشت آن نهفته شده بیشتر بدانید، چرا که درست کردن قهوه ترک با دانستن تئوری و سنت آن شروع می شود.
نویسنده : تحریریه رویای ترکیه  
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
بهترین سوغات ترکیه، سوغاتی اصیل ترکیه را بشناسید
معروف ترین سوغاتی اصیل ترکیه | در سفر با تور ترکیه چه سوغاتی بخرم ؟
سفر به ترکیه بی اغراق یکی از سفر های پر هیجان و بی مانند است، اگر می خواهید دلی به دریا بزنید و با هزینه ای مناسب سفری لذت بخش را تجربه کنید، تور ترکیهیکی از سفر هاییست که باید با آن سفر کرد و از لحظه به لحظه آن استفاده کرد. اما، سوغاتی مخصوص ترکیه را نباید فراموش کرد. در هنگام سفر به ترکیه تهیه سوغاتی برای کسانی که دوستشان داریم یکی از دغدغه هاییست که اگر قبل سفر در رابطه با آن اطلاعاتی داشته باشیم این دغدغه تبدیل به یکی از خاطرات خوش ما در ترکیه می شود. و هنگام خرید بهترین انتخاب را خواهیم داشت. از این گذشته، سوغاتی ها همیشه یادگار شیرین شما از سفر بوده و چه بهتر که هنگام خرید، سوغاتی اصیل و مخصوص آن اقلیم و کشور را به یادگار ببریم. 

سوغاتی های اصیل و مخصوصی که باید در سفر با تور ترکیه خرید :
نویسنده : تحریریه رویای ترکیه  
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
انواع باقلای لذیذ ترکیه - خوشمزه ترین باقلوای ترکیه
انواع باقلای اصیل ترکیه، خوشمزه ترین باقلوای ترکیه کدام است؟
باقلوا، یکی از خوشمزه ترین دسر های ترکیه که طعم بی نظیر آن دل و هوش هرکسی را برده، حتی اگر عاشق شیرینی نیستید، در طول سفر با تور ترکیه طعم بی نظیر باقلوای استانبول را از دست ندهید. باقلوای ترکیه دسریست که باید آن را چشید و لحظات را با آن شیرین کرد، با اولین گاز عاشق این دسر خوشمزه می شوید، ابتدا صدای تند و تیزی از لایه های خشک این دسر را می شنوید و سپس شیره خوشمزه آن جاری می شود. باقلوا، این شیرینی محبوب و دوست داشتنی معمولا از لایه های آرد خمیر شده و مغز های  گردو و پسته تهیه شده و با شهدی که از گلاب و زعفران و یا عسل شیرین می شود. در کنار تماشای مکان های دیدنی ترکیه، در یکی از کافه های سنتی بنشینید و با سفارش یک قهوه ترک و باقلوای مخصوص ترکی خستگی جان را به در کنید. 
نویسنده : تحریریه رویای ترکیه  
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
رستوران های استانبول ترکیه، 10 رستوران معروف استانبول
۱۰ رستوران برتر استانبول را بشناسید، قیمت رستوران های خوب استانبول ترکیه
در طول سفر با تور ترکیه خاطره سفر به استانوبل را هیچ چیز مانند غذایی دلچسب پر رنگ نمی کند.همه می دانند که استانبول، سومین شهر بزرگ توریستی دنیا، یکی از مقاصد توریستی محبوب در میان مسافران تور ترکیه است و گوشه ای از جاذبه های منحصر به فرد استانبول به سرو لذیذ ترین غذای های ترکیه اختصاص دارد. نمی توان به استانبول رفت و از طعم باقلوای ترکیه، غذا های خوب و لذیذ استانبول نچشید و لذت نبرد. این عجیب است که چطور یک شهر می تواند بهترین رستوران ها را در خود جای دهد. از طعم باور نکردنی غذای ترکی در بهترین رستوران های ترکیه لذت ببرید.  و اما نگران مزاج حساس خود نباشید، تنوع غذا در رستوران های استانبول گسترده است از منو غذای سنتی  گرفته تا غذا های مدرن و کلاسیک ترکیه وغذا های بین المللی را می توان در رستوران های سطح شهر دید. اما پول و هزینه خود را بیخود به هدر ندهید، با اینکه پیدا کردن رستوران خوب در سطح شهر کار دشواری نیست، اما تجربه خوشمزه ترین غذا ها در بهترین و به نام ترین رستوران های ترکیه را از خود نگیرید، این تجربه ایست که ارزش امتحان کردن را دارد.

خود را مهمان یک غذای لذیذ در یکی از معروف ترین رستوران ترکیه کنید چرا که شما برازنده بهترین ها هستید.
نویسنده : تحریریه رویای ترکیه  
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
18 کلمه زیبا ترکی که با آن عاشق زبان استانبولی می شوید
۱۸ کلمه پر کاربردی ترکی استانبولی، کلمات کلیدی ترکی استانبولی همه فکر می کنند که یاد گرفته زبان استانبولی و یا همان ترکی کار آسانی نیست و یاد گرفتن زبان استانبولی برای سفر به ترکیه و لذت بردن از اماکن دیدنی ترکیه مشکل است. اما، زبان استانبولی خود به تنهایی گویای زیبایی خود و بیان گوی فرهنگ غنی ترکیه است و حتی اگر تجربه سفر با تور استانبول را نداشته باشید یا تماشای تنها چندسریال ترکیه ای با اصطلاحات پرکاربرد ترکی استانبولی آشنا خواهید شد. در ادامه با زیبا ترین و دوست داشتنی ترین کلمات ترکی که از پر کاربردترین کلمات ترکی استانبولی محسوب می شوند آشنا می شوید :
نویسنده : تحریریه رویای ترکیه  
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
کلمات پر کاربرد ترکی استانبولی در سفر به ترکیه
کلمات کلیدی ترکی استانبولی در سفر به ترکیه، کلمات پرکاربرد ترکی
زبان ترکی استانبولی در سفر با تلفظ
 اگر علاقه‌مند به سفر به کشور زیبای ترکیه هستید، آشنایی با امکان دیدنی ترکیه، استانبول و دیگر شهر های توریستی ترکیه کافی نیست. اگر چه در ترکیه نیز هماننده دیگر کشور های توریستی می توانید به زبان انگلیسی با مردم ارتباط برقرار کنید، اما آشنایی با چند کلمه ترکی استانبولی به شما در طول سفر با تور استانبول حتما کمک می کند تا خود را نزدیک تر به مردم ترکیه حس کنید. مردم کشور ترکیه بسیار خون گرم و مهربان اند، اما اگر به زبان ترکی استانبولی صحبت کنید، مسلما صمیمانه تر مورد استقبال ترکیه ای ها قرار خواهید گرفت.
نویسنده : تحریریه رویای ترکیه  
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
تلفن های ضروری ترکیه، تلفن های اضطراری در سفر به ترکیه
لیست شماره های خیلی مهم در کشور ترکیه – شماره های ضروری ترکیه :
تلفن های ضرروری ترکیه - اگر قصد سفر به ترکیه را دارید، چه خوب است که پیش از سفر اطلاعات لازم سفر ترکیه را کسب کنید تا لذت و کیفیت سفر  را تضمین کنید.

 با این که امنیت در این کشور بالاست و توریستان در همه شهر های توریستی ترکیه احساس راحتی و امنیت را احساس می کنند، اما چه بهتر که پیش از سفر با تور ترکیهبا چند شماره اضطراری و ضروری این سرزمین رویایی آشنا باشید، مخصوصا اگر همراه با کودک خود به کشور خارجه سفر می کنید پیش از سفر حتما دو الی سه شماره ضروری را یادداشت کرده و داخل جیب فرزند خود بگذارید و به او آموزش دهید تا در صورت بروز هرگونه مشکل و یا گم شدن با شماره تلفن های  ضروری یاد داشت شده تماس گیرد. 
نویسنده : تحریریه رویای ترکیه  
۱۳۹۷/۰۵/۱۶