innerbanner

همه چیز درباره تور ترکیه

ترکیه برای افراد با معلولیت و ناتوانی جسمی مناسب است؟
بسته به نوع معلولیت و ناتوانی متفاوت خواهد بود. افراد با ناتوانی شنوایی برای شرکت کردن در تور های ترکیه نیاز به مترجم مخصوص ناشناوایان دارند. افراد دارای معلولیت جسمی حرکتی، پیش ازسفر می بایست از امکانات مقصد خود و سختی راه مطلع شوند و تور لیدر خود را مطلع سازند تا امکاناتی نظیر ویلچر و .. را فراهم سازد.
آیا مراسم مذهبی در ترکیه وجود دارد که سفر من به ترکیه را مختل کند؟
بانک ها، مدارس و دفاتر ترکیه در تمام شهر ها ازجمله استانبول در روزهای تعطیلات عمومی بسته هستند، اما رستوران ها، هتل ها و بار ها باز خواهند ماند.
در عین حال دو ایام مذهبی مهم در ترکیه وحود دارد که سفر در این ایام ممکن است سفر شما به ترکیه را مختل کند.علاوه بر بسته بودن بانک ها و دفاتردر صبح، در این ایام ممکن است برای بازدید از مکان های دیدنی ترکیه در ترافیک های سنگینی بمانید .
ایام عید فطر : به مدت ۳ روز
۲۰۱۴: ۲۷ ام جولای
۲۰۱۵: ۱۷ ام جولای
۲۰۱۶: ۷ ام جولای
ایام عید قربان : به مدت ۴ روز
۲۰۱۴: ۴ام اکتبر
۲۰۱۵: ۲۳ام سپتمبر
۲۰۱۶: ۱۱ام سپتمبر
سفر به ترکیه برای خانم های مجرد و تنها امن است؟
ترکیه کشوری امن با قوانین درست و محکم است که این امر باعث شده تا خانم ها و بانوان جوان در آسایش و آرامش به ترکیه سفر کنند. با این حال نه تنها در ترکیه بلکه در هر کجای دنیا چندین نکته را برای حفظ امنیت خود به خاطر بسپارید :
تنها تاکسی و ماشین هایی کرایه کنید که دارای گواهی تاکسی رانی باشند.
از افراد ناشناس نوشیدنی یا خوراکی قبول نکنید.
مکان ها ی عمومی مثل بازار گرند ترکیه شاهد جمعیت و هیاهوی زیادی خواهید بود، مراقب وسایل قیمتی و با ارزش خود باشید و همراه خود پول نقد زیادی حمل نکنید.
سفر من به ترکیه ۷ روزه است - از کدام مناطق دیدنی ترکیه دیدن کنم ؟
اگر چه ترکیه دارای مناطق محبوب و معروف زیادیست، اما به خاطر داشته باشید که قرار نیست که تنها در ۷ روز تمام جاذبه های ترکیه را ببینید، خود را با تماشای نصف نیمه جاذبه های ترکیه گیج نکنید و به جای آن برای ۷ روزی فوق العاده ای که در ترکیه هستید بهترین برنامه را بریزید. در سفر ۷ روزه خود به ترکیه به شما توصیه می کنیم حتما از استانبول، پاموکاله ترکیه، شهر باستانی افسوس و کاپادوسی ترکیه دیدن کنید.
دسترسی به اینترنت در ترکیه ؟
بیشتر هتل ها در ترکیه سرویس اینترنت را به مشتریان خود به صورت رایگان ارائه می دهند و مسافرین می توانند پسورد را از قسمت پذیرش دریافت کنند. در غیر این صورت، در ترکیه نیز ماننده دیگر مقاصد توریستنی می بایست از خط ترکیه و یا کافی نت استفاده کنید.
چطور ویزای توریستی ترکیه را بگیرم ؟
برای ورود به این کشور می بایست پاسپورت شما دارای حداقل دارای ۶ ماه اعتبار باشد.
ترکیه امروزه دارای سیستم اینترنتی صدور ویزا است که این عمر باعث شده تا انتظار برای صدور ویزا به حداقل زمان برسد.
اقدام برای صدور ویزای ترکیه بسیار ساده است :
به وب سایت صدور ویزای اینترنتی (e-visa) ترکیه به آدرس : www.evisa.gov.tr بروید، زبان را به انگلیسی تغییر داده و سوالات داخل فرم را با دقت بر صحت اطلاعات ورودی تکمیل کنید و هزینه را با ویزا کارت یا مستر کارت پرداخت کنید.
پس از تایید پرداخت و صحت اطلاعات از سوی رسانه، ظرف ۴۸ ساعت ویزای اینترنتی شما برایتان ایمل خواهد شد.
پرسشگر:
درخواست فرم
ایمیل :
موبایل :
کد امنیتی
captcha