فستیوال خرید استانبول 2018، تاریخ فصل حراجی استانبول

فستیوال خرید استانبول 2018، تاریخ فصل حراجی استانبول

فستیوال خرید استانبول بهترین فصل حراجی ترکیه

فصل حراجی استانبول بهترین زمان برای خریدی ارزان از مشهور ترین برند های ترک در قیمتی بسیار مناسب است. اگر قصد سفر با تور استانبول را دارید و می خواهید در بهترین زمان خرید استانبول به ترکیه سفر کنید، حتما پیش از سفر از فصل حراجی های ترکیه با خبر شوید. در زمانی حراجی تمامی مراکز خرید بزرگ استانبول نظیر مرکز خرید استانبول مال - Mall of Istanbul، مرکز خرید فروم استانبول - Forum Istanbul، مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول - Istinye Park، مرکز خرید زورلو استانبول - Zorlu Center، مرکز خرید کانیون استانبول - Kanyon Istanbul و ... را در حراجی -sale  بزرگ خواهید دید و فروشگاه های برند ترک آف هایی اغلب تا نصف قیمت بر روی اجناس خود می گذارند. خوب چرا از این فرصت عالی استفاده نکنیم! مطمئن باشید هزینه سفر به ترکیه با خریدی که در فصل حراجی می کنید جبران می شود و می توانید قیمت قابل توجهی در هزینه های سفر صرفه جویی کنید. 

تاریخ-فستیوال-خرید-استانبول-2018/فصل-حراجی-استانبول-رویای-ترکیه

فصل حراجی ها یا فستیوال خرید استانبول ترکیه چه تاریخیست ؟

در ابتدا بهتر است بدانید که تاریخ‌های ثابتی برای حراجی های استانبول وجود ندارد و این موضوع ممکن است شوک کوچکی به شما وارد کند. با این حال، هیچ تاریخ رسمی (کنترل شده توسط دولت) برای حراجی های فصلی وجود ندارد و اگر هم وجود داشته باشد، درست مثل قوانین ترافیک متغیر بوده و عوض می‌شوند. اساسا، فروش‌ها، تقریبا در تمام طول سال وجود دارند!

برخی برند‌های ترک نظیر Colin's، برند اِفرور - Efor، برند دی ‌‌فاکتو - Defacto، برند پوشاک ال سی واکیکی -  LC Waikiki، برند توین - Tween، برند هاتیک - Hotic ، برند شلوار جین ماوی جینز، برند شلوار جین LTB، برند وای لاندن - Y London و ... مجموعه‌های خود را در چهار فصل مختلف عرضه می‌کنند. بنابراین وقتی که فصل آینده نزدیک است، آنها اقلام فصول قبلی را در حراجی عرضه می‌کنند. از سوی دیگر، بعضی مارک‌ها، مجموعه‌های خود را تنها به دو فصل تقسیم می‌کنند: مجموعه‌های پاییزه و زمستانه-بهاره و تابستانه. به طور طبیعی، زمان فروش آنها متفاوت از برندهای چهار فصلی قبلی است.

علاوه بر اینها، در روز های خاص نظیر عید نوروز، روز مادر، روز ولنتاین و روزهای مذهبی دیگر تخفیف‌های خاص نیز خورده می شود. البته این بدین معنا نیست که شما نمی توانید زمان سفر خود را با فصول حراجی ها هماهنگ کنید. در طول سفر به استانبول در زمان مناسب به احتمال 99 درصد به فصل حراجی ها خواهید خورد. 

تاریخ-فستیوال-خرید-استانبول-2018/فصل-حراجی-استانبول-رویای-ترکیه

فستیوال خرید تابستانه استانبول ترکیه : فصل حراج تابستانه استانبول

فروش تابستاهی عمدتا زمانی شروع می‌شود که دمای هوا بار دیگر شروع به افزایش می‌کند. این فروش می‌تواند هر تاریخی بین ابتدای ژوئن  (12 خرداد الی 10 تیر) تا هفته اول ماه جولای ( اوایل تیر ماه) باشد. توصیه دیریم ترکیه به شما در خصوص بهترین زمان خرید سفر این است که در هفته اول جولای به خرید بروید تا باا بهترین حراج تابستانه روبه رو شوید و بهترین خرید را داشته باشید. پس از آن، در اواسط ماه سپتامبر (اوایل شهریور)  فروش حراج تابستانه به اوج خود خواهد رسید.

تاریخ-فستیوال-خرید-استانبول-2018/فصل-حراجی-استانبول-رویای-ترکیه

فستیوال خرید زمستانه استانبول ترکیه : فصل حراج زمستانه استانبول

حراج زمستانه در اواسط دسامبر( 11 آذر تا 11 دی ) یا آغاز ژانویه (12 دی تا 122 بهمن)، با تخفیف‌های 30 درصدی شروع می‌شود و به 50 درصد می رسد. البته این درصد برای همه برند ها و مارک ها یکسان نیست، برخی مارک‌ها تنها به این نرخ‌ها بسنده می‌کنند و تخفیف‌های بیشتری ارائه نمی‌دهند. از سوی دیگر برخی مارک‌ها، دارای موج دوم تخفیف‌ها هستند که عمدتا بیش از 45 یا 50 درصد تخفیف است حتی برای خلاص شدن از آخرین اقلام خود، در ماه آوریل ( 23 فروردین تا 11 اردیبهشت) به بالاترین حد تخفیف 70٪  خود می‌رسند.

تاریخ-فستیوال-خرید-استانبول-2018/فصل-حراجی-استانبول-رویای-ترکیه

تاریخ فستیوال خرید استانبول ترکیه : جشنواره خرید استانبول 8 تا 24 ژوئن 2018

هشتمین جشنواره خرید استانبول، در یکی از شهرهای پر جنب و جوش اروپا، فرصتی عالی برای تجربه بازدید از استانبول است. این جشنواره در ماه ژوئن ( 12 خرداد الی 10 تیر) برگزار خواهد شد و با تخفیف‌های وسوسه برانگیز و رویدادهای سرگرم کننده همراه خواهد بود.

با سفر در فصل حراجی استانبول (فستیوال خرید استانبول) از امتیاز‌های خرید با تخفیف‌های بزرگ توسط  مارک‌های مشهور ترکیه  لذت ببرید و به قرعه‌کشی‌های شگفت‌انگیز این فستیوال شرکت کنید. جشنواره خرید استانبول، جشن‌، شادی و عشق خرید را به هر گوشه‌ای از شهر می‌برد؛ از کنسرت‌ها، مسابقات و نمایش‌های منحصر به فرد مد در نقاط مرکزی اطراف شهر گرفته تا مراکز خرید بزرگ استانبول لذت خواهید برد.

این بار، استانبول در مراکز خرید مدرن خود با خطوط رنگارنگ از بازدید کنندگان استقبال می‌کند، همه چیز زیر یک سقف با قیمت‌های تخفیف‌دار عرضه می‌شود.

تاریخ-فستیوال-خرید-استانبول-2018/فصل-حراجی-استانبول-رویای-ترکیه

فستیوال خرید استانبول یا فصل حراجی های استانبول ترکیه ؟

بر خلاف عموم مردم که بر این باوراند فصل حراجی ها همان فستیوال خرید استانبول است، این دو یکی نیستند. فستیوال خرید با حراجی های دیگه فرق داره ، تو فستیوال خرید همه لوازم موجود در بازاراز پوشاک گرفته تا لوازم آرایشی و برقی و وسایل خانه حراج خواهد خورد. فستیوال خرید  بیشتر بدرد  کسانی که ساکن ترکیه هستند فرصت مناسبیست چرا که در این فصل بیشتر عروس و دانماد ها شروع به خرید جهیزیه میکنند و یا اجناس دیگر خود را با مدل جدید تر تعویض می کنند.

 

نظرات کاربران
دیدگاه