آکواریوم فلوریا استانبول : همه چیز درباره آکواریم فلوریا استانبول

از ۱۵۲ رای
آکواریوم استانبول – اگر قصد سفر به استانبول ترکیه را دارید خود را برای سفری پر شور و هیجان آماده کنید، مکان های دیدنی جذاب استانبول کم نیست و گاها برای از دست ندادن چیزی مجبورید در یک روز از چند مکان گردشگری دیدن کنید. درست است که همه مکان های تفریحی استانبول جذاب اند، اما با برنامه ریزی درست و انتخاب بین مکان های دیدنی یا توجه به علایق خود، می توانید بدون از دست دادن چیزی تنها از برترین ها بازدید کنید تا با انرژی بیشتر سفر خود را سپری کنید و متقبل هزینه کمتری  شوید. یکی از همین برترین مکان های دیدنی استانبول که مطابق سلیقه هر فرد با هر علایقیست، آکواریوم استانبول است. 

بی اغراق اگر استانبول را بدون بازدید از آکواریوم استانبول ترک کنید، پس از سفر پشیمان خواهید شد! پس با ما همراه باشید تا با این مکان تماتشایی و حیرت انگیز بیشتر آشنا شوید .

Istanbul-Akvaryum-10

آکواریوم فلوریا استانبول، بزرگترین آکواریوم موضوعی دنیا

در مقایسه با دیگر آکواریوم های موجود در دنیا که دنیای زیر آب را به نمایش می گذراند، این  آکواریوم از جدید ترین آکواریوم های دنیاست که به دلیل وجود آکواریم های موضوعی با تم های مختلف و فضای آموزشی و تفریحی مختلف قابل قیاس و مقایسه با دیگر آکواریوم های دنیا نیست. آکواریم استانبول یا  استفاده از آخرین تکنولوژی  روز دنیا ساخته شده و در لیست بزرگ ترین آکواریم های دنیا قرار می گیرد. 

شهرت این آکواریوم در میان توریستان تور ترکیه بی دلیل نیست ! 

Istanbul-Akvaryum-11

بزرگی و تنوع ماهی ها در آکواریوم این مکان را به دیدنی ترین ها بدیل کرده است، با سفر به استانبول بازدید از آکواریوم استانبول از باید ها و اولین مکان های بازدید این شهر زیبا و دوست داشتنی می باشد.

در هر قسمت تم مختص به مکان جغرافیایی را خواهید دید، در واقع با بازدید از این دنیا نه تنها از اعماق دریا های زیبای سرتا سر دنیا عبور خواهید کرد، بلکه فرهنگ تاریخی و معماری آن سرزمین را نیز خواهید دید. فضای هر آکواریم به گونه ای طراحی، دیزاین و نور پردازی شده که به خوبی حس ورود به دنیایی دیگر را به بازدید کنندگان منتقل کند.

آکواریم فلوریا استانبول توسط متخصصین مدیریت شده و نگه داری و فضای این آکواریوم مطابق آخرین استاندارد های روز دنیاست، تمام موجودات آبی زنده این آکواریوم به زندگی خود در محیطی سالم و کاملا شبیه سازی شده به دنیای واقعی خود نگه داری می شوند تا در کنار حفاظت از این موجودات، بشر شاهد زیبایی ها و زندگی آنها نیز باشد.

Istanbul-Akvaryum-9

اندازه ها و مساحت در آکواریوم فلوریا 

میزان آب آکواریوم استانبول : 7 هزار متر مربع، در مجموع 66 تانک .

یک سفر 1.2 کیلومتری از دریای سیاه به اقیانوس.

دارای سینمای 5 بعدی با تکنولوژی صوتی  و تصویری فوق العاده، به همراه فضا سازی باد، مه و باران.

غرفه های سوغاتی استانبول با مساحت  470 متر مربع در آکواریوم استانبول.

درای 3 کافه تریا در مسیر بازدید از آکواریوم استانبول، با نوشیدن یک چای و یا قهوه ترکی در کنار باقلوای اصیل ترکیه خستگی راه را به در کنید و با انرژی تازه به بازدید ادامه مسیر بپردازید.

دارای یک رستورانی با فضای حیرت انگیز که از یک سو منظره ای از کانال پاناما و از سویی دیگر می توانید شاهد منظره ای از دریا باشید.

Istanbul-Akvaryum-8

آکواریوم فلوریا استانبول و تفریحات مهیج در آن :

راهروی آیینه ای در آکواریوم فلوریا استانبول : در راهرو هاای جنگلی و آیینه ای گم شوید و سعی کنید تا در کنار ماکت مسافرین راه خود را پیدا کنید.

Istanbul-Akvaryum-7

قواصی با کوسه ها در آکواریوم فلوریا استانبول: اگر می خواهید تجربه غواصی در آتلانتیک را در استانبول تجربه کنید و با کوسه شنا کنید، قواصی در دنیای کوسه های آکواریوم فلوریا تجربه ای جدید و بسیار هیجان انگیزیست که هر کسی به دنبال آن است. تنها کافیست از طریق آدرس : [email protected] وقت قبلی خود را برای تفریحی دیوانه وار رزرو کنید. همه افراد بالای 14 سالی که دارای بیماری تنفسی نیستند می توانند شنا با کوسه ها را تجربه کنند.

هزینه غواصی با کوسه ها در آکواریوم فلوریا استانبول به ازای هر فرد 300 لیره می باشد.

Istanbul-Akvaryum-7

پرواز با فلای راید – FLYRIDE در هلیکوپتر شبیه ساز : با فلای راید به آسمان ها سفر کنید و فراتر از آنچه که در زمین میبینید تماشا کنید !  سر تا سر ترکیه را با هلیکوپتر ببینید، در این تور هلیکوپتر برترین مکان های دیدنی ترکیه را از زیبا ترین زاویه تماشا خواهید کرد و این تنها یک سفر نیست، تجربه ای جدید هم هست. از شهر افسوس به نمروت، از شهر باستانی یونانی به پاموکاله، کاپادوکیه و... سفر کنید. 

غذا دادن به ماهی ها در آکواریوم فلوریا استانبول : غذا دادن به ماهی ها را از دست ندهسد، هر روز در ساعت 15  زمان غذا دادن به ماهی های متنوع این آکواریوم است، این بهترین زمان است تا شاهد زیبا ترین نمایش عمرتان را باشید.

غذا دادن به انواع کوسه ها، کوسه های سفید هر روز به جز روز های دوشنبه در ساعت 11 صبح رو به روی تونل پاناما. 

غذا دادن به کروکدیل ها و تمساح ها هر شنبه در ساعت 4 بعد از ظهر. 

غذا دادن به ببر کوسه های ماسه ای در روز های چهارشنبه و یکشنبه در ساعت  2:30 ظهر واقع در قسمت آتلانتیک غربی.

Istanbul-Akvaryum-6

Istanbul-Akvaryum-6

کلاس های غواصی در دریا : کسانی که دوره غواصی در آکواریوم فلوریا استانبول را بگذرانند به آنها مدرکی معتبر داده شده و به آنها اجازه غواصی با کوسه های آکواریوم فلوریا استانبول داده می شود.

مسیر ها و آکواریوم ها در فلوریا 

دریای سیاه

تنگه استانبول

تنگه داردانل

دریای اژه

کانال سوئز

دریای سرخ

گرمایش جهانی

دریای مدیترانه

تنگه جبل الطارق

شرق اقیانوس اطلس (آزادی، کشتی غرق شده)

اواسط آتلانتیک

غربی اقیانوس اطلس

کانال پاناما

اقیانوس آرام

ناتیلوس (زیردریایی)

جنگل بارانی

Istanbul-Akvaryum-5

Istanbul-Akvaryum-4

راهنمای بازدید از آکواریوم فلوریا استانبول 

نشانی آکواریوم فلوریا استانبول : استانبول، Yeşilköy Halkalı Cad. No:93، محله شِنلیکوی

تلفن تماس برای رزرو کردن تلفنی : 744 9 444

چطور به آکواریوم فلوریا استانبول برسیم :

با استفاده از وسایل نقلیه عمومی به راحتی می توانید به آکواریوم فلوریا استانبول برسید، تنها کافیست خط اتوبوس 73F را سوار شده و از میدان تکسیم به فلوریا رفته و در ایستگاه فلوریا پیاده شوید. اگر از قطار برای گشت و گذار استفاده می کنید، از ایستگاه قطار «سیرکجی (Sirkeci)» در «امینونو (Eminonu)» به «یشیل‌کوی (Yesilkoy)» بروید. در ایستگاه فلوریا پیاده شده تا به آکواریوم استانبول برسید. از همه اینها گذشته ماشین‌های رایگانی شما را به آکواریوم استانبول نیز می رسانند، این ماشین‌ها در چهار ایستگاه اصلی ، در میان محله‌‌ سلطان احمد و تکسیم قرار دارند.

ارسال نظر
گران ترین
ارزان ترین
بستن
{{result.title}}
{{ result.duration|persianNumber }} شب
{{result.airlineTitle}}
۱۳{{result.startDateFa|persianNumber}} الی ۱۳{{result.endDateFa|persianNumber}}
قیمت از {{ result.price | commaSeparated |persianNumber}} تومان
{{showTitleAgency(result.agencyTitle)}}
{{result.contact | persianNumber}}
نمایش تورها