innerbanner

مقایسه شهرهای ترکیه

آنتالیا بهتره یا کوش آداسی ؟ کدام شهر توریستی ترکیه را باید دید؟
اگر شما هم با تور ترکیه سفر می کنید و زمان کمی برای سفر به ترکیه دارید حتما باید بین آنتالیا و کوش آداسی گیر کرده باشید، هردو شهر آنتالیا و کوش آداسی به نوبه جذاب و منحصر به فرد با زیبایی های خاص خود رادارند که این انتخاب بین تنها یکی از آنها را دشوار کرده است.
 
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
کوش آداسی بهتره یا استانبول ؟ مقایسه شهر کوش آداسی و استانبول
ترکیه کشور توریستی محبوب گردشگران ایرانی و خارجی بوده و هست، این کشور زیبا به دلیل داشتن شهر های توریستی بسیار دیدنی نظیر استانبول، آنتالیا، آنکارا و به خصوص کوش آداسی انتخاب مقصد شهر را برای توریستان تور ترکیه مشکل کرده است.

 
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
آنتالیا یا استانبول ؟ کدام شهر توریستی ترکیه را باید دید؟
آنتالیا، منطقه مدیترانه ای ترکیه، مکانی محبوب برای گذرادن یک تعطیلات بی نقص به همراه خانواده و لذت بردن از تفریحات و گردش های متنوعی نظیر شنا و انواع ورزش های آبی است و اما استانبول، قبل فرهنگ و تاریخ ترکیه، شهری پر آوازه ترکی توریست ها  را به تماشای مکان های دیدنی تاریخی و خریدی ارزان در مراکز خرید متنوع و بازار های گسترده دعوت می کند.
در هر دو شهر ، استانبول و آنتالیا، شاهد مکان های تاریخی مهم و بسیاری خواهید بود که جزو انتخاب های اول مسافرین تور ارزان استانبول بوده و هستند. از بازدید از مناره ییولی در آنتالیا گرفته تا آسپندوس، قلعه رومیان و مسجد سلیمانیه و موزه باستانی استانبول همه و همه از جاذبه های مشترک بین این دو شهر مهم است.

هر کدام از این شهر ها، آنتالیا و یا استانبول، ویژگی های منحصر به فردی دارند که نمی توان یه یکی از آنها برتری داد. از این رو، انتخاب بین این دو مقصد، سفر با تور ارزان استانبول و یا تور آنتالیا، انتخابی کاملا سلیقه ای است.

آنتالیا یا استانبول کدام یک پاسخگوی علایق و خواسته های من است؟


 
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
آنکارا یا استانبول ؟ کدام شهر توریستی ترکیه را باید دید؟
آنکارا، پایتخت ترکیه، مرکز سیاسی ترکیه محسوب می شود و این در حالیست که استانبول به شهر هیجانات و تفریحات بامزه در دل و ذهن مردم سالهاست که به جا مانده است.
هر دو، آنکارا و استانبول دارای حقایق، مزایا و معایب منحصر به فردی هستند که در این مقاله به مزایا و معایب هردو شهر، یکی پایتخت ترکیه ( آنکارا ) و دیگری مرکز فرهنگ و تمدن ترکیه ( استانبول ) خواهیم پرداخت. در ادامه متوجه خواهید شد که بازدید از کدام شهر برای شما بهتر است و کدام شهر انتظارات شما را براورده می کند.
 
۱۳۹۷/۰۵/۱۶