فستیوال تابستانه استانبول ترکیه، جشنواره و فستیوال استانبول در تابستان

فستیوال و روزها خاص استانبول ترکیه در تابستان، فستیوال خرید استانبول ترکیه در تابستان

چرا استانبول ؟ اگر تور استانبول ترکیه را برای سفر تابستانه خود انتخاب کرده اید، باید بگوییم که انتخاب هوشمندانه ای داشته اید چرا که استانبول شهر 4 فصله ایست که در هر ماه از سال جذاب و دیدنیست. در طول تابستان می توانید از تمام اماکن تفریحی و گردشگری استانبول در هوایی فوق العاده لذت ببرید. علاوه بر این، فستیوال و جشواره های تابستانه استانبول بخشی دیگر از جاذبه های این شهر را به خود اختصاص می دهد. سفر تابستانه خود با تور استانبول را به گونه ای ترتیب دهید تا در یکی از جششنواره ها و یا فستیوال های متنوع استانبول شرکت کنید.

جشنواره خرید استانبول – زمان برگزاری 8 تا 30 ژوئن

حتی اگر به استانبول سفر نکرده باشید حتما آوازه مراکز خرید استانبول به گوشتان خورده است و خود را برای خریدی لذت بخش آماده کرده اید و اما اگر در طول تابستان به استانبول سفر می کنید، جشنواره خرید استانبول از باید های سفر به ترکیه است. هر روز بیش از 9 مرکز خرید تا نیمه های شب باز هستند، شهری زنده، موقعیتی باورنکردنی برای عاشقان خرید. در طول فستویال خرید، مراکز خرید استانبول اجناس مارک با تخفیف های باور نکردنی ارائه می دهند و این باعث شده تا استانبول به شهری محبوب برای دوستداران خرید بدیل گردد. این فرصت را از دست ندهید و لذت خریدی ارزان در مراکز خرید بزرگ استانبول  نظیر  مرکز خرید استانبول مال،  مرکز خرید فروم استانبول، مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول، مرکز خرید زورلو و .. را از دست ندهید. در فستیوال خرید استانبول رویدادهای خاص و مدل های جدید نیز نمایش داده می شود.

و اما پس از خرید خستگی جان را حتما با غذایی دلچب ترکی در یکی از رستوران های خوب استانبول به در کنید، نگران هزینه صرف غذا در این شهرنباشید چرا که در  استانبول برای همه برای هر بودجه ای انتخابی مناسب وجود دارد : 8 رستوران ارزان استانبول ترکیه

انتخاب هتل مناسب برای ایام فستیوال خرید : The House Hotel Nisantasi یک هتل با طراحی شیک در نزدیکی شهر Cemil Topuzlu Open Theater می باشد و تنها در فاصله کمی از مراکز خرید استانبول قرار گرفته است.

فستیوال-تابستانه-استانبول-ترکیه

فستیوال کنسرت های موسیقی کلاسیک استانبول – زمان برگزاری تا اواسط ماه ژوئن

در حومه آسیایی  در محله کادیکوی استانبول، سالن زیبای اپرای سوریای 1920، خانه مجموعه ای از آهنگ های موسیقی هنرمندان و توریستان مشهور ترک و ستاره های باله است.

تماس استانبول - زمان برگزاری تا 16 آگست

در جشنوار هیا موسیقی معاصر ترکیه شرکت کنید، با سفر به استانبول در ماه گست می توانید در مراسم کنسرت موسیقی هیا متنوع شرکت کنید. 

فستیوال-تابستانه-استانبول-ترکیه-1

فستیوال فتح 1453 – زمان برگزاری در 29 مِی

فستیوال فتح عثمانی در زمان قسطنطنیه سالانه در استانبول برگزار می شود. در این فستیوال شاهد نمایش های گروه راهپیمایی مردان عثمانی، نمایش های آتش بازی و دیگر نمایش های سرگرم کننده خواهید بود. این فستیوال معمولا در بسفر برگزار می گردد.

فستیوال-تابستانه-استانبول-ترکیه-جشن های-استانبول

جشنواره موسیقی استانبول – زمان برگزاری از 4 تا 29 ژوئن

با تور تابستانه استانبول از فستیوال اُرکس ترکیه و ارکس بین المللی لحظاتی شاد و اما متفاوت را تجربه کنید. همه ساله تقریا حدود 22 کنسرت در این شهر برگزار می گردد و در سرتاسر شهر جشن های شادی ترتیب داده می شود.

فستیوال-تابستانه-استانبول-ترکیه-جشن های استانبول-1

نمایشگاه فوق العاده ماشین آلات – زمان برگزاری تا 16 ژوئن

نمایشگاه فوق العاده ماشین آلات از مجموعه هنری معاصر رنو در مرکز هنر شهر در استانبول مدرن برگزار می گردد. نمایشگاه های موقت دیگری نظیر نمایشگاه نیز Close Quarters در استانبول مدرن برگزار می شود. دیگر گالری های عکاسی از عکاسان مشهور ترکیه نیز در  استانبول مردن ترکیه برگزار می گردد. 

هتل نزدیک به استانبول مردن : هتل ریچموند، تنها به فاصله یک پیادهروی کوتاه از مدرن استانبول فاصله دارد، از هتل می توانید یک منظره همیشه شلوغ از شهر را از هتل خود ببینید.

با مشهور ترین و مفرح ترین فستیوال های ترکیه آشنا شوید: فستیوال ها و جشنواره های فصلی ترکیه

کلمات پر کاربرد ترکی استانبولی در سفر به ترکیه : زبان ترکی استانبولی در سفر با تلفظ

در سفر به ترکیه از مراکز خرید استانبول چه سوغاتی بخرم ؟ سوغاتی اصیل ترکیه

معرفی 5 کافه خوب در استانبول ترکیه : بهترین کافی شاپ در استانبول ترکیه