6 رستوران برتر آنتالیا ترکیه، رستوران خوب آنتالیا ترکیه

رستوران های خوب آنتالیا، رستوران های معروف و محبوب آنتالیا از دید اهالی آنتالیا 

لیست رستوران های خوب آنتالیا ترکیه 

حتی اگر این سفر هزارام شما با تور ترکیه است و پیش از این هم شهر زیبای آنتالیا بازدید کرده اید، رستوران های خوب در سرتاسر شهر آنتالیا بر دیدگان شما پنهان اند چرا که در میان صد ها رستوران شیک و دیزاین شده آنتالیا پیدا کردن بهترین رستوران از نظر کیفی و زیبایی کار دشواریست. در کنار داشتن سفری ارزان به ترکیه، به سلامت غذایی که در طول سفر به ترکیه میل می کنید نیز توجه کنید. علاوه بر اینها، مناظر زیبای رستوران های آنتالیا از دیگر  ویژگی هاییست که بینندگان را متحیر می کند. یک منظره عالی از آنتالیا به وقت نهار و شام به مسافران اجازه می دهد تا تمام لذت سفر به شهری زیبا را حس کنند. تجربه ای متفاوت که در ترکیه گوشه ای از زیبایی ایتالیا، یونان و فرانسه را خواهید دید.

1. رستوران کلوب آرما آنتالیا ترکیه - Club Arma

در رستوران کلوب آرما، چشم‌اندازهای فوق‌العاده‌ای از کاله‌چی Kaleiçi، شهر قدیمی آنتالیا، مارینا و دامنه کوه بیگ داغلاری -  Bey Dağları را نظاره گر خواهید شد، در واقع رستوران کلاب آرما به عنوان یکی از برجسته‌ترین رستوران‌های شهر جنوبی ترکیه، آنتالیا در میان مسافران  و اهالی این شهر زیبا از محبوبیت و شهرت بالایی برخوردار است. 

نشانی رستوران کلوب آرما آنتالیا ترکیه : Club Arma, Kaleici Yat Limani | iskele Caddesi 75, Antalya, Turkey, +90 242 244 9710 

  رستوران کلوپ آرما آنتالیا بر روی نقشه

2. رستوران ال ویسینو پیزاریا آنتالیا ترکیه - Il Vicino Pizzaria

رستوران ال ویسینو پیزاریا آنتالیا برای کسانی است که مایل به اقامت در سواحل مدیترانه  اند، از سفری ساحلی لذت می برند و عین حال دوست دارند برخی غذاهای ایتالیایی را امتحان کنند. رستوران ال ویسینو پیزاریا در خیابان‌های قدیمی مرکز آنتالیا جا خوش کرده است. دکوراسیون مدرن و الکترونیک آن، با فضایی آرام و رنگارنگ، به گردشگران خوشامد می‌گوید. کیفیت بالای غذا، فضای مناسب همه باعث شده تا الین رستوران در لیست برترین رستوران های آنتاللیا قرار گیرد.

نشانی رستوران ال ویسینو پیزاریا آنتالیا : Il Vicino Pizzeria, Pasa Camii12, Kaleici, Antalya, Turkey, +90 242 244 4053 

رستوران ال ویسینو پیزاریا آنتالیا بر روی نقشه

3. رستوران لارا بالیک اوی آنتالیا -  Lara Balikevi

رستوران لارا بالیک اوی آنتالیا، از زمان افتتاح خود در سال ۲۰۰۲، در عرضه برخی از بهترین غذاهای دریایی آنتالیا شهرتی دست و پا کرده است که باعث شده تا انتخاب های اولیه توریستان و اهالی ترکیه برای صرف غذایی لذیذ قرار گیرد. جالب است بدانید که پس از پنج سال فعالیت، شعبه دوم آن افتتاح شد؛ هر دو رستوران از موقعیت مشابهی در امتداد ساحل بهره برده و چشم‌اندازهای لذت بخشی از دریا به ارمغان می‌آورند و هر دو رستوران به سبک مدرن تزئین شده و دارای آلاچیق و باغچه‌های فراوانی هستند.

نشانی  رستوران لارا بالیک اوی آنتالیا  : Lara Balık Evi, Altınkum Mh., Antalya, Turkey, +90 242 229 8015

                                                    :  Lara Balik Evi, Tevfik Işık Cd, Muratpaşa, Antalya, Turkey, +90 242 313 1399

 رستوران لارا بالیک اوی آنتالیا شعبه 1  بر روی نقشه

 رستوران لارا بالیک اوی آنتالیا شعبه 2  بر روی نقشه

4. رستوران مرمرلی آنتالیا - Memerli

رستوران مرمرلی آنتالیا مشرف به دریا، سکو‌های چوبی با مجموعه‌های طویلی از طاق‌های سنگی کشیده شده است و  میزهای رستوران درست رو به روی منظره ای زیبا در محیطی آرام چیده شده‌اند. صدای آرام‌بخش امواج و نور کم، محیط رمانتیکی و غذایی فوق العاده از جیزهاییست که می توانید از این رستوران انتظار داشته باشید. منوی رستوران، انتخابی غنی از ماهی و غذاهای گوشتی است و به شما این وعده را می دهیم که  بخش کباب آن  بسیار وسوسه کننده است.

نشانی رستوران مرمرلی آنتالیا : Mermerli, İskele Cd, Selçuk Mh., Muratpaşa, Antalya, Turkey, +90 242 248 54 84

رستوران مرمرلی آنتالیا بر روی نقشه

5. رستوران اتانتیک آنتالیا - Otantik

رستوران هتل  بوتیک اتانتیک، هتلی کوچک واقع در مرکز تاریخی آنتالیا است. درواقع هتل اتانتیک با رستوران و بار خود شناخته می‌شود و یکی از محبوب‌ترین رستوران‌های موجود در شهر زیبای آنتالیا است.

نشانی رستوران اتانتیک آنتالیا : Otantik Boutique Hotel, Hesapçı Sk, Kaleici, Antalya, Turkey, +90 242 244 8530

رستوران اتانتیک آنتالیا بر روی نقشه

6. رستوران پاتیو بیسترو آنتالیا - Patio Bistro & Resturant

با قرارگیری در محوطه هتل پودینگ مارینا - Puding Marina، در قلب منطقه قدیمی شهر آنتالیا، پایتو قرار خواهید گرفت. این رستوران با دنیای مجلل و روستایی خود به مشتریان خوشامد می‌گوید. لازم به ذکر است که خود منو این رستوران به تنهایی سفری به بسیاری از کشورهاست که توسط آبهای دریای مدیترانه شسته شده و با برخی تأثیرات کشورهای دورتر به شما ارائه می شود. 

نشانی رستوران پاتیو بیسترو آنتالیا : Patio Bistro & Restaurant, Mermerli S.15, Kaleiçi, Antalya, Turkey, +90 242 244 0730

رستوران پاتیو بیسترو آنتالیا بر روی نفشه

5. رستوران سراسر فاین دینینگ آنتالیا - Seraser Fine Dining

یکی از مشهورترین مکانهای محبوب آنتالیا برای صرف غذا  رستوران سراسر فاین دینینگ است، غذاخوری Seraser در مرکز تاریخی شهر واقع شده است. بازدید از این رستوران برای شما حتما جذاب خواهد بود: از بوی خوشبوی عطر باغهای مدیترانه‌ای  در محیطی باز بازسازی شده تا چشم اندازی از دکوراسیون ظریف، تابش دلنشین نور از سنگ دیوارها و صندلی‌های مخملی و ...، جزئیات دکوراسیون مانند آمفورها و مجسمه‌ها از دیگر چیزهایی هستند که محیطی زیبا را در این رستوران به ارمغان آورده اند.

نشانی رستوران سراسر فاین دینینگ آنتالیا  : Seraser Fine Dining, Karanlic 18, Antalya, Turkey, +90 242 247 6015

رستوران سراسر فاین دینینگ آنتالیا  بر روی نقشه

6.رستوران شیپ این آنتالیا - Ship Inn

 رستوران Ship Inn آنتالیا واقع در پارک آتاتورک، مجموعه‌ای روح نواز و آرامش بخش را برای گردشگران و به دور از شلوغی و هیاهوی توریستی آنتالیا بازسازی می‌کند. آلاچیق‌های فضای باز با تخته‌های چوبی طویل کفپوش شده.  بازدیدکنندگان می‌توانند با پوشش گیاهی سرسبز دور آلاچیق مشغول غذاخوردن شوند. منوی رستوران با برخی از گزینه‌های بین‌المللی، عمدتا ترکی است، و گزینه‌های کلاسیک آبی مانند یورک yörük، گوشت گوساله و cızbız، کباب معمولی از غذا هاییست که این رستوران بدلیل کیفیت آنها مشهور است.

نشانی رستوران شیپ این آنتالیا  : Ship Inn, Meltem Mh., Dumlupınar Blv 2, Antalya, Turkey, +90 242 238 5235

رستوران شیپ این آنتالیا  بر روی نقشه