innerbanner

راهنمای سفر ترکیه

خرافات در ترکیه، 10 خرافه که در ترکیه خواهید شنید
در طول سفر با تور ترکیه اگر خرافه هایی نظیر خرافه ها و رسومات نزدیگ به خودمان دیدید تعجب نکنید. ترکیه، کشوری که به چشم نظر معروف است، خرافات دیگری نیز به گوشتان خواهد خورد. اما پیش از سفر با تور ترکیه با چند خرافه رایج در ترکیه آشنا شوید. 
 
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
تلفن های ضروری ترکیه، تلفن های اضطراری در سفر به ترکیه
لیست شماره های خیلی مهم در کشور ترکیه – شماره های ضروری ترکیه :
 
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
راهنمای سفر به ترکیه، 5 توصیه مهم سفر به ترکیه با کودکان
توصیه ها و اطلاعات ضروری سفر به ترکیه با کودکان
اصلا مهم نیست که شما برای بار اول با تور ترکیه سفر می کنید و یا در سفر به ترکیه با تجربه اید، سفر با کودکان تجربه ای نو با چلنج ها و مشکلات متفاوت تر از همیشه  خواهد بود، اما زمانی که آمادگی و برنامه ریزی داشته باشید تمام این ها می تواند تبدیل به شیرینی و خاطره خوش لحظات سفر شما شود. در طول سفر به ترکیه، همه افراد خانواده تنها با توجه به چند نکته می توانند به یک اندازه از دیدنی های محبوب ترکیه و تفریحات مهیج استانبول لذت ببرند و سفری رویایی عمرشان را سپری کنند.

در ادامه توصیه می کنیم حتما قبل از سفر به ترکیه با چند توصیه ضروری و طلایی سفر با کودکان آشنا شوید :
 
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
رستوران های استانبول ترکیه، 10 رستوران معروف استانبول
۱۰ رستوران برتر استانبول را بشناسید، قیمت رستوران های خوب استانبول ترکیه
در طول سفر با تور ترکیه خاطره سفر به استانوبل را هیچ چیز مانند غذایی دلچسب پر رنگ نمی کند.همه می دانند که استانبول، سومین شهر بزرگ توریستی دنیا، یکی از مقاصد توریستی محبوب در میان مسافران تور ترکیه است و گوشه ای از جاذبه های منحصر به فرد استانبول به سرو لذیذ ترین غذای های ترکیه اختصاص دارد. نمی توان به استانبول رفت و از طعم باقلوای ترکیه، غذا های خوب و لذیذ استانبول نچشید و لذت نبرد. این عجیب است که چطور یک شهر می تواند بهترین رستوران ها را در خود جای دهد. از طعم باور نکردنی غذای ترکی در بهترین رستوران های ترکیه لذت ببرید.  و اما نگران مزاج حساس خود نباشید، تنوع غذا در رستوران های استانبول گسترده است از منو غذای سنتی  گرفته تا غذا های مدرن و کلاسیک ترکیه وغذا های بین المللی را می توان در رستوران های سطح شهر دید. اما پول و هزینه خود را بیخود به هدر ندهید، با اینکه پیدا کردن رستوران خوب در سطح شهر کار دشواری نیست، اما تجربه خوشمزه ترین غذا ها در بهترین و به نام ترین رستوران های ترکیه را از خود نگیرید، این تجربه ایست که ارزش امتحان کردن را دارد.

خود را مهمان یک غذای لذیذ در یکی از معروف ترین رستوران ترکیه کنید چرا که شما برازنده بهترین ها هستید.
 
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
18 کلمه ترکی که با آن عاشق زبان استانبولی می شوید
۱۸ کلمه پر کاربردی ترکی استانبولی، کلمات کلیدی ترکی استانبولی همه فکر می کنند که یاد گرفته زبان استانبولی و یا همان ترکی کار آسانی نیست
 
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
کلمات پر کاربرد ترکی استانبولی در سفر به ترکیه
کلمات کلیدی ترکی استانبولی در سفر به ترکیه، کلمات پرکاربرد ترکی
زبان ترکی استانبولی در سفر با تلفظ
 اگر علاقه‌مند به سفر به کشور زیبای ترکیه هستید، آشنایی با امکان دیدنی ترکیه، استانبول و دیگر شهر های توریستی ترکیه کافی نیست. اگر چه در ترکیه نیز هماننده دیگر کشور های توریستی می توانید به زبان انگلیسی با مردم ارتباط برقرار کنید، اما آشنایی با چند کلمه ترکی استانبولی به شما در طول سفر با تور استانبول حتما کمک می کند تا خود را نزدیک تر به مردم ترکیه حس کنید. مردم کشور ترکیه بسیار خون گرم و مهربان اند، اما اگر به زبان ترکی استانبولی صحبت کنید، مسلما صمیمانه تر مورد استقبال ترکیه ای ها قرار خواهید گرفت.
 
۱۳۹۷/۰۵/۱۶