innerbanner

راهنمای سفر ترکیه

18 کلمه زیبا ترکی که با آن عاشق زبان استانبولی می شوید
۱۸ کلمه پر کاربردی ترکی استانبولی، کلمات کلیدی ترکی استانبولی همه فکر می کنند که یاد گرفته زبان استانبولی و یا همان ترکی کار آسانی نیست
 
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
راهنمای سفر به ترکیه، 5 توصیه مهم سفر به ترکیه با کودکان
توصیه ها و اطلاعات ضروری سفر به ترکیه با کودکان
اصلا مهم نیست که شما برای بار اول با تور ترکیه سفر می کنید و یا در سفر به ترکیه با تجربه اید، سفر با کودکان تجربه ای نو با چلنج ها و مشکلات متفاوت تر از همیشه  خواهد بود، اما زمانی که آمادگی و برنامه ریزی داشته باشید تمام این ها می تواند تبدیل به شیرینی و خاطره خوش لحظات سفر شما شود. در طول سفر به ترکیه، همه افراد خانواده تنها با توجه به چند نکته می توانند به یک اندازه از دیدنی های محبوب ترکیه و تفریحات مهیج استانبول لذت ببرند و سفری رویایی عمرشان را سپری کنند.

در ادامه توصیه می کنیم حتما قبل از سفر به ترکیه با چند توصیه ضروری و طلایی سفر با کودکان آشنا شوید :
 
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
رستوران های استانبول ترکیه، 10 رستوران معروف استانبول
۱۰ رستوران برتر استانبول را بشناسید، قیمت رستوران های خوب استانبول ترکیه
در طول سفر با تور ترکیه خاطره سفر به استانوبل را هیچ چیز مانند غذایی دلچسب پر رنگ نمی کند.همه می دانند که استانبول، سومین شهر بزرگ توریستی دنیا، یکی از مقاصد توریستی محبوب در میان مسافران تور ترکیه است و گوشه ای از جاذبه های منحصر به فرد استانبول به سرو لذیذ ترین غذای های ترکیه اختصاص دارد. نمی توان به استانبول رفت و از طعم باقلوای ترکیه، غذا های خوب و لذیذ استانبول نچشید و لذت نبرد. این عجیب است که چطور یک شهر می تواند بهترین رستوران ها را در خود جای دهد. از طعم باور نکردنی غذای ترکی در بهترین رستوران های ترکیه لذت ببرید.  و اما نگران مزاج حساس خود نباشید، تنوع غذا در رستوران های استانبول گسترده است از منو غذای سنتی  گرفته تا غذا های مدرن و کلاسیک ترکیه وغذا های بین المللی را می توان در رستوران های سطح شهر دید. اما پول و هزینه خود را بیخود به هدر ندهید، با اینکه پیدا کردن رستوران خوب در سطح شهر کار دشواری نیست، اما تجربه خوشمزه ترین غذا ها در بهترین و به نام ترین رستوران های ترکیه را از خود نگیرید، این تجربه ایست که ارزش امتحان کردن را دارد.

خود را مهمان یک غذای لذیذ در یکی از معروف ترین رستوران ترکیه کنید چرا که شما برازنده بهترین ها هستید.
 
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
چطور قهوه ترک درست و سرو کنیم
فوت و فن درست کردن قهوه ترک، مثل ترکیه ای ها قهوه ترک درست کنید ترکیه که به قلب و مرکز قهوه در دنیا شهرت دارد، کشوری که با تاریخ کهن و زندگی مدرن امروزی گره خورده و قطبی مهم برای دوستداران سفر و گردشگراست. مهم نیست که ترکیه سفر کرده اید یا خیر، حتما آوازه طعم دلنشین قهوه ترک به گوشتان خورده است. قهوه، یکی از سوغاتی های خوب ترکیه، چیزیست که در سرتاسر دنیا پیدا می شود اما چیزی که نمی توان در هیچ کجا به جز ترکیه تجربه کرد، طعم واقعی از سرو و دم کردن درست قهوه است. با درست کردن یک قهوه ترک عالی سنت و فرهنگ ترکیه را به خانه بیاورید. در ادامه با سر درست کردن قهوه خوشمزه ترکی آشنا می شوید، اما پیش از اینکه برای درست کردن قهوه ترک آماده شوید بهتر است کمی در رابطه با سنتی که در پشت آن نهفته شده بیشتر بدانید، چرا که درست کردن قهوه ترک با دانستن تئوری و سنت آن شروع می شود.
 
۱۳۹۷/۰۵/۱۶