innerbanner

راهنمای سفر ترکیه

چطور قهوه ترک درست و سرو کنیم
فوت و فن درست کردن قهوه ترک، مثل ترکیه ای ها قهوه ترک درست کنید
 
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
راهنمای سفر به استانبول
باید ها و نباید های شهر استانبول، چطور سفری آرام در استانبول داشته باشیم:
تور ارزان استانبول سفری لذت بخش و مقرون به صرفه برای دیدن و لذت بردن از جاذبه های گردشگری خاص و پر طرفداراست. استانبول، این شهر مدرن و اما تاریخی به دلیل مناظر منحصر به فردی که در خود پنهان کرده سومین شهر توریستی دنیاست، پس وجود توراستانبول در لیست محبوب ترین تور های گردشگری بی دلیل نیست. استانبول که مرکز فرهنگی و اقتصادی کشور ترکیه بوده و هست در سالهای اخیر پیشرفت بسیاری درصنعت نساجی و پوشاک ترکیه داشته و این عمرعلاوه برجاذبه های گردشگری ترکیه مزید بر علت شده تا هرساله شاهده افزایش تعداد توریستان در این شهر باشیم
 
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
راهنمای سفر به استانبول ترکیه، 6 راه برای فرار از شلوغی استانبول
راهنمای سفر به استانبول ترکیه، ۶ راهنما و چراغ برای فرار از شلوغی های استانبول ترکیه 
 
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
در ترکیه چی بپوشم ؟ میخوام برم ترکیه لباس چی بپوشم
میخوام برم ترکیه لباس چی بپوشم : لباس مناسب برای سفر به ترکیه، در سفر به ترکیه چی باید بپوشم !
 
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
راهنمای سفر به آنکارا
نکاتی که قبل از سفر به آنکارا باید به خاطر بسپارید
قبل سفر به آنکارا حتما از مکان های دیدنی این شهر اطلاعات کامل دریافت کنید تا به خوبی زمان خود را مدیریت و سفر را برنامه ریزی کنید. لذا برای سهولت سفر، در صفحه تور آنکارا می توانید اطلاعات سودمندی درباره مکان های دیدنی آنکارا به همراه عکس و آدرس مکان ها دریافت نمایید.
 
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
بهترین سوغات ترکیه، سوغاتی اصیل ترکیه را بشناسید
معروف ترین سوغاتی اصیل ترکیه | در سفر با تور ترکیه چه سوغاتی بخرم ؟
 
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
بهترین رستوران های ارزان استانبول، معرفی رستوران های قیمت مناسب استانبول 
رستوران های ارزان استانبول – استانبول برای  همه توریستان تور ترکیه شهری پر از جاذبه های طبیعی و تاریخیست، پیش از سفر حتما اطلاعات کافی در رابطه بامراکز خرید استانبول، برند های معروف ترک و راهنمای سفر به ترکیه کسب کرده اید، اما آیا از لیست رستوران های خوب استانبول نیز با خبرید ؟ بخشی از هزینه های سفر به ترکیه صرف خوراک و تغذیه در این شهر می شود و از اهمیت تغذیه بر خلقیات و احساس خستگی نمی توان چشم پوشی کرد. در طول سفر به ترکیه اگر که می خواهید سفری به یاد ماندنی داشته باشید و برای بازدید از اماکن دیدنی استانبول به اندازه کافی پر انرژی باشید.

بهترین رستوان ها همیشه گران ترین ها نیستند، رستوران های ارزان زیادی در استانبول وجود دارد که شاید انتخاب اول اهالی محلی استانبول باشند. در ادامه لیستی را بهترین رستوران رستوران های ارزان استانبول را برای شما آماده کرده ایم. 
 
۱۳۹۷/۰۵/۱۶

تخمین هزینه های زندگی در استانبول ترکیه ۲۰۱۸

تمامی ارقام در تاریخ June ۲۰۱۸ آپدیت شده است

 
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
بهترین زمان سفر به استانبول، زمان مناسب برای سفر به استانبول ترکیه
بهترین زمان مسافرت به استانبول ترکیه، بهترین زمان برای سفر به استانبول ترکیه چه فصلیست ؟
 
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
کافی شاپ های خوب استانبول، ۱۰ کافی شاپ معروف در استانبول ترکیه
در شهر شب زنده داری هماننده استانبول انتظار کافی شاپ های متنوع و شیک نیز می رود. اما در میان کافی شاپ های متنوع این شهر بزرگ و زیبا انتخاب بهترین کافی شاپ حتی برای ساکنین این شهر بزرگ نیز شاید کمی دشوار باشد. در ادامه با ۱۰ کافی شاپ برتر استانبول آشنا خواهید شد. سفر به ترکیه بدون چشیدن طعم واقعی یکقهوه دلچسب  ترک نا تمام است، به هنگام بازدید از اماکن دیدنی استانبول، قهوه ترک را فراموش نکنید، کافه ای دنج انتخاب کنید و خستگی جان را به در کنید.
 
۱۳۹۷/۰۵/۱۶