innerbanner

راز زیبایی و جوانی زنان ترک, راز زیبایی بازیگران زن ترکیه

راز زیبایی و جوانی زنان ترک, راز زیبایی بازیگران زن ترکیه

راز زیبایی و جوانی زنان ترک, بهترین نکات و اسرار زیبایی بازیگران زن ترکیه  

حتی اکر با تور ترکیه به شهر  استانبول یا دیگر شهرهای زیبای  ترکیه سفر نکرده باشید, زیبایی و شادابی پوست زیبای زنان ترک را در فیلم ها و سریال های ترکیه دیده اید. اما چرا از دیرباز زنان ترک دارای چنین زیبایی و شادابی پوستی بودند! حتما عامل مشترکی در میان بوده و هست که این زیبا رویی و شادابی پوست را به زنان ترک هدیه داده است. در ایران بانوان و دوستداران زیبایی معمولا روش های آسان و سریع نظیر تزریق فیلر را به منظور جوان سازی پوست انجام می دهند در حالی که پاسخ طبیعی نیز برای حفظ زیبایی وجود دارد که با آن آشنا خواهید شد. در ادامه  اسرار زیبایی و شادبی پوست زنان ترک را برای شما افشا خواهیم کرد. 

راز زیبایی  و جوانی زنان ترک و اسرار زیبایی بازیگران ترکیه در گلاب 

گلاب، نه تنها برای ترکیه، بلکه برای بسیاری از کشورهای دیگر، علاوه بر درمان سردرد، برای زیبایی نیز استفاده می‌شود. در فرایند تولید گلاب گل رز، ۱۰۰٪ آب خالص گل رز تولید می‌شود. مردم از آن به عنوان یک شوینده صورت به منظور حفظ شادابی و زیبایی پوست استفاده می‌کنند، گلاب پوست را طوری پاک می‌کند که هیچ محصول دیگری قادر به آن نیست. اما مراقب باشید، بوی گلاب گل رز کمی تند است و ممکن است برای کسانی که به بو حساس هستند، زننده باشد. با این حال، برای کسانی که چهره سبزه دارند، نیروهای پاک کننده گلاب گل رز خیلی خوب است.

راز-زیبایی-زنان-ترک-اسرار-زیبایی-بازیگران-ترکیه-0

راز زیبایی  و جوانی زنان ترک و اسرار زیبایی بازیگران ترکیه در اسطوخدوس

اسطوخدوس مانند گل رز، نقش مهمی در زیبایی زنان ترک و بازیگران ترکیه ایفا می‌کند. صابون اسطوخدوس ممکن است صابون محبوب شما هم باشد یا حتی اگر که نیست سعی کنید که چنین باشد، آب اسطوخودوس برای پوست‌های حساس که نیاز به بازسازی دارند، بسیار مفید است. آب اسطوخدوس را بر پوست صورت و گردن و همچنین برای التیام به بریدگی و سوختگی مفید است. بوی آرامش‌بخش آب اسطوخودوس می‌تواند به گهواره نوزاد به عنوان یک راه طبیعی برای آرام کردن نوزادان به کار رود و اجازه می‌دهد خواب بیشتر و آرامتری داشته باشند.

راز-زیبایی-زنان-ترک-اسرار-زیبایی-بازیگران-ترکیه-1

راز زیبایی  و جوانی زنان ترک و اسرار زیبایی بازیگران ترکیه در حمام ترکی 

هیچ لیستی از اسرار زیبایی ترکیه، بدون اشاره به حمام ترکی کامل نخواهد بود، موردی که کاملترین تجربه پاکیزگی ممکن را ارائه می‌دهد. حمام ترکی در یک حمام سنگ مرمر سنتی قرار دارد که در آن از طریق بخار و گرما، پوست بسیار نرم می‌شود. ماساژ دهنده‌های حرفه‌ای، سپس پوست را با یک کیسه (دستکش حمام) می‌سابند که به عنوان لایه‌برداری کامل بدن عمل می‌کند. پس از آن، تمام بدن با کف صابون پوشانده شده، ماساژ داده شده و سپس شسته می‌شود. همچنین توصیه می‌شود پس از حمام، لوسیون به تمام بدن زده شود. حمام ترکی اجازه می‌دهد تا پوست به طور کامل بازسازی شود، و در نهایت شما می‌توانید پس از حمام، پوستی نرم و بسیار تمیز داشته باشید.

راز-زیبایی-زنان-ترک-اسرار-زیبایی-بازیگران-ترکیه-2

راز زیبایی  و جوانی زنان ترک و اسرار زیبایی بازیگران ترکیه در صابون های طبیعی 

وقتی صحبت از کف صابون می‌شود، صابون‌های مورد استفاده در حمام‌ها، نیز بسیار خاص هستند و از روغن زیتون فوق‌العاده و روغن نارگیل ساخته می‌شوند که هر دو برای پوست بسیار مغذی بوده و بوی بسیار متمایز و فوق‌العاده‌ای دارند. البته، صابون‌های طبیعی ترکیه از مواد تشکیل دهنده دیگری مانند اسطوخودوس، ساج، آرگان، بابونه و گل محمدی دارند. یکی از موارد علاقه ما صابون ساخته شده از شیر بز است، یک صابون کرمی که برای پوست خشک مناسب است.

راز-زیبایی-زنان-ترک-اسرار-زیبایی-بازیگران-ترکیه-3

راز زیبایی  و جوانی زنان ترک و اسرار زیبایی بازیگران ترکیه در سرکه

سرکه با تخمیر مواد مختلف مانند گل رز، سیب، و یا حتی توت فرنگی ساخته می‌شود که یک روش طبیعی برای تسکین خراش‌های پوستی است. در ترکیه، این سرکه‌های زیبایی همچنین برای درمان آکنه، به عنوان عنصری برای ماسک‌های صورت و برای پوست‌های تحریک شده به دلیل اصلاح صورت استفاده می‌شود.

 

علاه بر اینها، شرکت در نمایشگاه لوازم آرایشی و مراقبت پوستی استانبول نیز خالی از لطف نیست. 

 

 


پستهای اخیر