جاذبه های گردشگری آنکارا

از ۱۵۲ رای

جذاب ترین مکان های دیدنی آنکارا، ترکیه:

اگر سفر با تور آنکارا را انتخاب کرده باشید می توانید لحظاتی به یاد ماندنی و فراموش نشدنی را در بناهای تاریخی و مکان های توریستی متنوع آنکارا با جاذبه ها و ویژگی های مختلفی که دارند سپری کنید. آنکارا که دومین شهر بزرگ ترکیه بعد از استانبول است، جزو مکان هاییت که بی تردید می توان گفت لحظات را ناب و از یاد نرفتنی می کند و برای هر سلیقه و فرهنگی جذابیتی ویژه دارد. به دلیل تنوع زیاد مکان های دیدنی این شهر، بهتر است قبل از سفر به آنکارا اطلاعات کاملی از مناطق دیدنی آن دریافت کنید. همچنین در صفحه راهنمای سفر به آنکارا به شما کمک خواهیم کرد که چطور شیرینیه سفر به این شهر مدرن و اما تاریخی را با رعایت چند نکته دو چندان کنید، سفری آسوده و آرام داشته باشید و در هزینه ها صرفه جویی کنید.

مناطق دیدنی و منحصر به فرد آنکارا:

مقبره آتاتورک :

یک معماری باستانی و مدرن شگفت انگیز که به عنوان یک دستاورد معماری مدرن ترکیه بدون رقیب باقی مانده است. بنایی ساده است که حیاط بزرگی پوشیده با کفپوش های موزاییکی دارد.

شهربازی بزرگ و بی مانند آنکارا :

یکی از مهیج ترین ترن های هوایی دنیا را در شهربازی فوق العاده آنکارا تجربه کنید، در شهربازی بزرگ آنکارا ترن هوایی به طول 870 متر و ارتفاغ 35 ، چرخ فلک آن یکی از بزرگ ترین چرخ فلک های دنیا و مجسمه غول پیکر دایناسور آنکاپارک آنکارا، با 70 متر ارتفاع که در کتاب گینس (رکوردهای جهانی) ثبت شده است در این پارک قرار دارد.

آکواریوم آکوا وگا آنکارا :

دنیای زیر آب را از نزدیک لمس کنید و ببینید، آرامش در تونل های بزرگ آکواریومی آنمارا چیزیست که نمی توان از دست داد. آرامشی که از تماشای آکواریوم زیبا با انواع جانوران دریایی، ماهی ها ، اسب های دریایی ، کوسه ها، خارتنان ، گیاهان دریایی و لاک پشت ها به روح شما می نشیند برای شما بی شک به یاد ماندنی خواهد بود.
و دیگر مکان های تماشایی بی نظیر و موزه های تاریخی حیرت انگیزی نظیر:

دریاچه موگان آنکارا 
معبد آگوستوس
انواع موزه های فرهنگی و تاریخی
موزه جنگ استقلال
موزه هنر و مجسمه سازی
موزه Cer Modern
موزه هوانوردی موزه Cengelhan Rahmi Koc
موزه تمدن آناتولی

ارسال نظر
گران ترین
ارزان ترین
بستن
{{result.title}}
{{ result.duration|persianNumber }} شب
{{result.airlineTitle}}
۱۳{{result.startDateFa|persianNumber}} الی ۱۳{{result.endDateFa|persianNumber}}
قیمت از {{ result.price | commaSeparated |persianNumber}} تومان
{{showTitleAgency(result.agencyTitle)}}
{{result.contact | persianNumber}}
نمایش تورها