تور ترابزون نوروز 99

رزرو تور نوروز ترابوزان 99

وقتی به همراه خانواده سفر می کنید باید از قبل جزئی ترین موارد را هم در نظر بگیرید. اوقات فراغت فرزندان، هماهنگ کردن مرخصی ها و ..... همگی موجب می شود که زمان مسافرت مدام به تعویق بیفتد. اما تعطیلات دو هفته ای نوروز فرصت خوبی برای تدارک مسافرت به همراه خانواده است. امکان سفرهای بین شهری و داخلی همیشه وجود دارد ولی شاید تا یک سال دیگر نتوانید به مسافرت خارجی بروید پس همین حالا برای خرید بلیط تور نوروز 99 برنامه ریزی کنید. تور ترکیه از محبوب ترین تورهای مسافرتی-خانوادگی است.  با انتخاب یکی از تورهای نوروز استانبول 99، تور نوروز آنتالیا 99، تور نوروزی وان 99 و تور نوروز ترابوزان 99 خاطره شیرین سفر به ترکیه، به یادماندنی تر خواهد شد.

تور ترابوزان نوروز 99

اگر چه هنوز چند صباحی تا تعطیلات نوروزی باقی مانده است اما آژانس های مسافرتی از همین حالا پکیج های نوروزی را ارائه کرده اند. انتخاب از بین پیشنهادات لیست کامل بهترین تورهای نوروزی ترکیه، بسیار ساده تر است. ابتدا نوع مسافرت زمینی یا هوایی را انتخاب کنید سپس با یکی از آژانس های مسافرتی نوروزی که تور مورد نظر را ارائه می دهد برای رزرو بلیط هماهنگ کنید. شماره آژانس های مسافرتی برای تماس تلفنی و رزرو بلیط در لیست نوشته شده است. برای دریافت اطلاعات دقیق و دریافت پکیج مورد نظر به طور مستقیم با آژانس هماهنگ کنید.

تور زمینی ترابوزان نوروز 99

با توجه به نوسانات ارزی و بالا و پایین شدن نرخ دلار، تور زمینی ترکیه بیشتر طرفدار پیدا کرده است. تورهای گردشگری زمینی برای اغلب شهرهای ترکیه، سرویس ارائه می دهند. این تورها از شادترین و صمیمانه ترین تورهای مسافرتی هستند. تور زمینی ترابوزان 99 از هم اکنون متقاضی بر ای رزرو دارد.

چرا نوروز 99 به ترابوزان سفر کنیم

تور ترابوزان ارزان و کم هزینه است با صرف هزینه ای مقرون به صرفه می توانید یک سفر خارجی را در منطقه اوراسیا تجربه کنید.
ترابوزان شهری خوش آب و هوا با جاذبه های گردشگری زیادی است که گردشگران بین المللی را هم به خود جلب می کند.
ترکیه در همسایگی ایران است و با فاصله زمانی کوتاهی می توان به این کشور مسافرت کرد. در این صورت وقت بیشتری برای تفریح و گردش باقی می ماند.
مراکز خرید ترکیه تخفیف های خوبی برای تعطیلات نوروزی در نظر می گیرد و بهترین محل برای خرید سوغاتی هستند.

آب و هوای ترابوزان در نوروز 99

ترابوزان در همه فصول سال آب و هوایی معتدل و نیمه گرمسیری دارد. در تمام ایام سال می توان انتظار بارش باران را در ترابوزان داشت. دمای متوسط این شهر حدود 14.5 درجه سانتیگراد است و در تابستان دما تا 23-23 درجه نیز می رسد.آب و هوای ترابوزان در فصل بهار و نوروز بسیار مطبوع و دوست داشتنی است. گردشگران تور نوروزی ترابوزان بیشتر از دیگر ایام سال هستند.

دیدنیهای ترابوزان در نوروز 99

ترابوزان در مسیر تاریخی-تجاری راه ابریشم استانبول تبریز قرار دارد. این شهر در کنار دریای سیاه واقع شده و تنوع قومی و نژادی زیادی در آن زندگی می کنند. بافت تاریخی و مدرن را در ترابوزان می توان دید. برخی از جاذبه های گردشگری این شهر عبارتند از: پارک بوزتپه(Boztepe )، قلعه ترابزون(  Castle Of Trabzon )، یاچه اوزون گول(Uzungöl Lake) ،  قصر آتاتورک در ترابزون (  Trabzon Ataturk Kosku)، صومعه سوملا(  Sumela Monaster ).

چند پیشنهاد خوب و ارزان برای سفر نوروزی ترابوزان

اگر هنوز در تصمیم گیری برای خرید بلیط تور ترابوزان 99 تردید دارید بد نیست بدانید که سفر به ترابوزان ارزان ترین سفر خارجی برای ایرانی هاست. برای مسافرت به هیچکدام از شهرهای ترکیه نیاز به دریافت ویزا نیست نبابراین نگران ویزا و مسائل آن نباشید. امکان استفاده از انواع تور زمینی ترابوزان با قیمت مناسب و تورهای هوایی ترکیه با امکانات بی نظیر وجود دارد 
برخی از پیشنهادهای خوب و وسوسه انگیز برای سفر به ترابوزان در همین نوروز عبارتند از:
بهترین زمان سفر به ترابوزان در فصل بهار و تعطیلات نوروزی است.
تورهای ترابوزان خیلی زود رزرو می شوند و به محض تکمیل ظرفیت حرکت می کنند بنابراین نگران تکمیل ظرفیت تورهای زمینی نباشید.
شهر ترابوزان دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است که با کمترین هزینه می توانید از آن استفاده کنید. 
مراکز خرید ترابوزان از قدیمی ترین بازارها هستند که تخفیف های خوبی برای مسافران نوروزی در نظر می گیرند.