تور استانبول، لیست تور های ارزان استانبول

تور استانبول، سفری هیجان انگیز به استانبول ترکیه

تور استانبول یکی از تور های محبوب و خواستنی در سراسر دنیاست که فرصت بازدید از شهر استثنایی اروپایی- آسیایی را برای گردشگران فراهم کرده است. 

از قصرها و مسجدهای عثمانی گرفته تا کلیساهای رومی و حمام‌های تاریخی واقع در استانبول، همه و همه لذت تجربه ای متفاوت را برای گردشگران فراهم کرده است. وقت را از دست ندهید، فارغ از مسائل همیشگی زندگی، همین امروز از تجربه های جدید لذت ببرید. دیدار از مساجد مهمی نظیرمسجد ایاصوفیه ومسجد سلطان احمد، ویرانه‌‌های باستانی رومی، میدان‌های جنگ و بازارها، کاخ‌ها، کلیساها و تنگه‌ بسفر همگی هر مسافری را به وجد می آورد تا برای یک بار هم که شده همه این زیبایی ها را از نزدیک ببیند.

 علاوه برلذت تماشای دیدنی های محبوب و پر بازدید استانبول ، یکی از به یاد ماندنی ترین و لذت بخش ترین خرید های عمرتان را در مراکز خرید استانبول خواهید گذراند. مراکز خرید مدرن و لوکسی که تنها عرضه کننده اجناس محبوب ترین برند های دنیا هستند. شاید با خود بگویید که  پوشاک مارک، لوازم آرایشی برند و لوازم و تجهیزات و غیر و غیره از مارک های معتبر را در هر کجای دنیا می توانم پیدا کنم، اما هیچ جا نمی توانید قیمت این اجناس را در استانبول با شهر خود مقایسه کنید و به ارزانی مراکز خرید استانبول تهیه کنید. از این رو بی تردید می توانیم استانبول را شهر رویایی خرید بخوانیم. 

پس از لذت یک خرید خوب در مراکز خرید استانبول و گذراندن یک روز استثنایی، می توانید در کافی شاپ های زیبا استانبول از طعم یک فنجان قهوه ترک و یا چایی ترکی لذت ببرید و با فراقی باز خستگی راه را از تن به در کنید. 

خوب معطل چی هستید به تماشای پر‌طرفدار‌ترین مقصد خرید دنیا‌ بروید و لحظات منحصربه ‌فردی  را در تور استانبول تجربه‌ ‌کنید.

چمدان خود را ببندید و آماده بهترین سفر عمرتان شوید
اما پیش از هر شتاب و عجله ای در انتخاب تور استانبول ترکیه مراقب باشید :

لیستی از بهترین تور های استانبول را تهیه کنید

مقایسه تور های استانبول را فراموش نکنید

به نور های لحظه آخری استانبول ترکیه سری بزنید

به تور های ارزان قیمت استانبول دسترسی پیدا کنید

از سایتی معتبر  تور استانبول را رزرو کنید

با توجه به تجربیات مسافران استانبول، همه این نکات مهم و حائز اهمیت خوانده می شوند. اما، اینجا جایی برای ان نوع نگرانی ها نیست،  در سایت thedreamturkey بهترین تور های استانبول را در مناسب ترین قیمت ها برای شما گردآوری شده است، با انتخاب بهترین تور تنها به آماده شدن برای سفر فکر کنید.